O czym chcesz poczytać na blogach?

Opel astra ii

blog Gajda

sobota, 18 lutego 2012
  • szare okna

    Opel astra jest widywany w sprzedaży jako 3, 5-drzwiowy hatchback, 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowe kombi, 2-drzwiowy kabriolet 2-drzwiowe coupé. Lokalizacją produkcji opla astry są:.
Czy ocieplane i elektrycznie regulowane lusterka boczne. Ople astry weszły na rynek motoryzacyjny w 1991 roku, gdyż wtedy zakończyła się pierwsza produkcja tych samochodów . Opel astra jest ogólnodostępny z obniżonym zawieszeniem sportowym, które zawierają tylko niektóre odmiany, jak również podwójne okno , które może być zamontowane w dachu.Przyjemnych doznań. Skrzynia biegów jest 5 lub 6-biegowa manualna, albo 4-biegowa automatyczna. Opel astra I powstawał od 1991 roku do 1998 roku, późniejszym modelem była Astra II produkowana od 2004 do 2009 roku . Opel astra został jak najprecyzyjniej dostosowany do wymogów i pragnień klientów, stąd firma Opel wypuściła na rynek tak wiele formacji.

Alfa Romeo 33 (Alfista92) - Onet.pl Blog

Za ile ją kupiłem...

Pokażcie mi auto za mniej niż 1000zł z którego nic nie cieknie i wszystko jest w porządku. 

Ostatnio mój ojciec, który nie miał ciekawej przeszłości motoryzacyjnej kupił Golfa II który jest straszną ruiną w porównaniu do Alfy... 

Wygląd i stan tego auta jest tragiczny, w dodatku jest 10 lat starszy niż Alfa, nie ma ABS i elektrycznych szyb i ogólnie jest okropny. 

Nie.

Że pojedziemy... ale tylko ją obejrzymy i nie będziemy jej kupować. 


Niestety wybraliśmy zły środek transportu...

Zamiast jakiejś rozsądnej Astry w gazie którą zalalibyśmy za grosze, mieliśmy jechać Sierrą 2,0 mojego kolegi Damiana którą miałem zalać za jakieś 200zł z tego co pamiętam. 

Stwierdziłem trudno, jak się nie ma co się lubi, to się lubi Sierrę. 

Miłość, przyjaźń i smutki w świecie kryminalistyki - Onet.pl Blog

KRYMINALNI

Aldona I
Aldona II
Alice
Anja
Anka
Ann
Daisy
Dropsik
Tarasik.
Siedział na schodach, kiedy pod dom naprzeciwko podjechał nieznany mu samochód. Ciemny opel astra, na tablicach nie z Warszawy. Ten dom był pusty, odkąd starsza pani, która mieszkała w nim samotnie, wyprowadziła się do wnuczki. Z astry wyszła kobieta. Była młoda,.

benzynę mam we krwi


Problem z nowym modelem w spółce GM-AvtoVAZ trwa już trzeci rok. Wielu dziennikarzy dopytuje się o szansę na przyszłość projektu Chevroleta Vivy (czyli Opla Astry II pod amerykańską marką), który okazał się fiaskiem i dlatego zarząd GM Europe zdecydował się na zmiany.

Powierzchnia fabryczna, jaką dysponuje GM-AvtoVAZ pozwala na wprowadzenie produkcji jakiegokolwiek samochodu klasy B czy nawet kompakta. W tej chwili już wiadomo, że nie będzie to osobowy Opel, jak się mówiło wcześniej. Najpierw prognozowano, że GM umieści w Rosji produkcję Astry, potem że spółka zajmie się wytwarzaniem Corsy. W tej chwili spekuluje się o.