O czym chcesz poczytać na blogach?

Oozaru

Blog Ravis

Son Goku

Na planecie Vegeta słabszych wojowników wysyłano na  inne planety, by kiedy dorosną podbili je. Jednym z        takich wojowników, zwanych Saiya-jinami, był Songoku. Został wysłany na Ziemię, gdzie znalazł go pewien starzec o imieniu Gohan. Postanowił go wychować i został jego dziadkiem. Songoku był nieznośny, ale pewnego razu zdarzył się wypadek. Mały Saiya-jin spadł z dużej wysokości i mocno uderzył głową o ziemię. Od tamtej pory był grzecznym chłopcem. Saiya-jini mają moc zmieniania się w wielką małpę, nazywaną Oozaru, gdy tylko spojrzą na księżyc w pełni. Ich moc rośnie wtedy 10-krotnie. I tak się stało. Songoku spojrzał na księżyc, zamienił się w małpę i zaczął wszystko niszczyć. Po transformacji bardzo trudno jest się opanować - w tym całym zamieszaniu zginął jego dziadek. Songoku ożenił się z Chichi i miał dwóch synów - Songohana (dał mu imię po dziadku) i Songotena. Saiya-jin zginął kilka razy, lecz zawsze ożywiały go Smocze Kule.
Rasa: Saiya-jin
Najwięksi wrogowie: Frieza, androidy ,Cell, Buu
Najlepsi przyjaciele: Vegeta, Piccolo, Trunks, Kuririn, Tenshin,.

DRAGON BALL! Najlepsza anima na świecie :) - Onet.pl Blog

Super sayian) - tą formę osiągnął podczas treningu wROST. W tej formie wojownik przyjmuje bardzo muskularną postać ,pojawiają sie wyładowania elektryczne. Wojownik jest silniejszy leczwolniejszy.

SSJ2 - pierwsz osiągnął ją Gohan w czasie walki z Cellem,identyczna jak SSJ jednak na aurze widać wyładowania elektryczne iwłosy są dłuższe. Wojownik jest szybszy i silniejszy.,

SSJ3 - osiągnięta przez Gokū podczas walki z Buu, w tej formiewłosy sięgają do pasa i nie widać brwi. Przy transformacji Gokū zużywałdużo energii więc przemieniał się sie stosunkowo rzadko,

Golden Oozaru - stan przejściowy pomiędzy SSJ3 a SSJ4. Osiągniętypodczas walki z Bebi-Vegetą, podobna do Oozaru tyle że ma złote futro iczerwone oczy,

SSJ4 - Son Gokū osiągnął ją podczas walki z Bebi-Vegetą na skutekłez Pan i wspomnień, użytkownika porasta ciemno - różowe futro (opróczklatki piersiowej), włosy są ciemne, widoczny jest ogon, oczy z dołuotacza czerwony pasek,


Osiągane Fuzje:

Son Gokū scalił się z Vegetą trzy razy: 1. Technika Fusion Dance - 1raz podczas walki z Janembą na poziomie Daemon w 12 filmie kinowym DBZ- powstał Gogeta. 2. Podczas.

Blog TheDragons

Notki
POZIOMY SAIYAN 2006-12-05
Saiyan 

Jest to rasa wojowników, którzy pochodzą z planety Vegeta. Z wyglądu są bardzo podobni do Ziemian. Jedyną rzeczą, która rzuca się od razu w oczy to ogon. Dzięki niemu potrafią oni przeniemiać się w formę     Oozaru. Jest to bardzo silna rasa. Podbijali oni inne planety, a potem sprzedawali je.

Oozaru Jest to Oozaru, którego widzimy w serii DB i DBZ. Saiyan przybierał formę wielkiej małpy. Przemieniali się w niego wszyscy Saiyanowie, którzy posiadali ogon. Transformacja zachodziła podczas pełni księżyca lub przy sztucznie stworzonych promieniach KSI. Siła wojownika wzrasta 10-krotnie przy przemianie. Jeśli osoba nie potrafi panowac nad postacią Oozaru to będzie rozwalała wszystko co napotka. Jako pierwszego, który się przemienił widzimy Goku.

Super.

Dragon Ball

Różni się też od niej kolorem, jest czerwona.
Używali: Son-Goku
18:45, jaras.oska , Techniki Stosowane W Dragon Ball
Link Dodaj komentarz »
SSJ4
SSJ 4 (Super Saiya-jin 4)-Wygląd wojownika zmienia sie diametralnie. Włosy stają sie całe czarne, ciało zostaje pokryte sierścią, a oczy zmieniają barwę na złotą. Osiągnąć tą formę można najpierw zmieniając sie w Golden Oozaru, a potem za pomocą "magicznego składnika" (w wypadku Gokou były to łzy Pan) przemienić sie w SSJ 4. Oczywiście do wszystkiego można dojść kilkoma drogami i inną wybrał Vegeta, który osiągnął to stadium dzięki specjalnemu urządzeniu wymyślonemu przez Bulmę.
18:36, jaras.oska , Poziomy SSJ
Link Dodaj komentarz »
SSJ3
SSJ 3 (Super Saiya-jin 3)- Żeby osiągnąć.