O czym chcesz poczytać na blogach?

Online games rpg

gry-mmo blogstrona główna
2011-05-04 11:29:08
Golden Age – nowa gra MMORPG od Aerii
Aeria Games, wiodący globalny wydawca gier online opartych na mikrotransakcjach, zapowiedział wczoraj premierę kolejnego tytułu wśród gier przeglądarkowych – Golden Age. Premiera została zaplanowana.Wroga i plądruj ziemie w poszukiwaniu zakopanych egzotycznych skarbów. Przejmij kontrolę nad całym królestwem!


Najważniejsze cechy gry Golden Age:
  • Interaktywne miasta RPG – Przyjmuj questy od szerokiej galerii postaci NPC, poznawaj innych graczy dzięki innowacyjnemu systemowi awatarów w centrum miasta.
  • System głosowania w walce – Weź udział w.
Angielskim i hiszpańskim. Gracze już mogą rejestrować się na stronie gry (ga.aeriagames.com), aby podjąć próbę podbicia ziem jako pierwsi…

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najnowsze informacje o darmowych grach online, MMO i MMORPG!
Tagi: gry, mmorpg, mmo, rts, golden age, aeria
skomentuj (0)
Blogas Warhammeras - Onet.pl Blog

W NOWYM ROKU!!!Mam nadzieje że ten nowy - 2009 rok, bedzie szczesliwy i fantastyczny dla wszystkich! Wygranych bitew i pokonanych przeciwników w Warhammer Fantasy Battle jak i sukcesów w Warhammerze Online! Mam nadzieje że w sylwester u was był conajmniej tak udany jak u mnie hehe spedziłem go na fajnej imprezie u mojej byłej ehh było wszystko co powinno być kiedy człowiek wkracza w nowy rok!.

Hej. Tematem całości mojego dzisiejszego jest i zresztą musi być, Warhammer Online, świetna gra stworzona na podstawie naszego Warhammerka. Gra z tego co wiem wg tego co twierdził Games Workshop jest w pewnym sensie swobodną interpretacją Warhammera Games Workshopu ale generalnie właściwie różnice są w szczegółach i trudno je namierzyć.

Gra jest role playem online,.

W poprzednim poście mniej więcej wyjaśniłem o co chodzi z tym całym Warhammerze, tzn na zcym polega mniej więcej granie w RPG. Teraz więcej ludzi gra na kompie w gry RPGie np Wiedzmin, to mniej wiecej coś takiego jak w klasycznym RPG. Tam tez masz eliksiry, bron róznego rodzaju czy wielkie ciężkie zbroje. Ponieważ mam za.

Galopująca Wyobraźnia - bloog.pl

Przeczytać. No dobra, nie kręcę więcej i przechodzę do tematu... Otóż skrót LARP wziął się z angielskiego Live Action Role Playing, czyli odgrywania ról na żywo. Jest to rodzaj RPG (Role Playing Games, co chyba wiecie), a od "papierowej" rozgrywki, czyli takiej gdzie postaci "tworzymy" opisując i rysując je na kartkach zgodnie z regułami danego systemu, czyli świata w którym gramy i tzw..Nie umie czytać ;P Raz mi się zdarzyło i były jaja. Ale nigdy więcej! (Nie ja wtedy tworzyłam tę postać) No, a wracając do LARPa. Gdy już wykupimy wszystkie umiejętności (te podane są bardziej RPGowe niż LARPowe, ale to dla pokazania zasad nabywania punktów), możemy przejść do fajniejszej części. Trzeba zdobyć strój. I gwarantuję wam, że szanse na to by był podobny to pierwowzoru są.

Jeśli jeszcze nie wymyślili... Co do Howrse - już się tym nie zajmuję, ale jak ktoś zada pytanie, to oczywiście odpowiem :)

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3995720,trackback

komentarze (63) | dodaj komentarz

Końskie Gry Online - Grono się powiększa!

wtorek,

Gta saite. Gta 4 , gta vice cty - Onet.pl Blog

Czekać na jego kolejną pracę. Tym razem jego grafika jest obsadzona w realiach GTA: Vice City. Tym razem główną postacią jest Tommy Vercetti, a tle możemy zobaczyć Lance'a:Przy okazji chciałem napisać, że zostało wczoraj utworzone forum na temat GTA: Chinatown Wars. Tutaj możecie podyskutować na temat najnowszej produkcji Rockstar Games.


Normalinie (14:09)
2675550150 – policja interesuje się Tobą
2675550100 – mniejsze zainteresowanie policji Twoją osobą
3625550100 – regeneracja zdrowia i pancerza
4825550100 – regeneracja amunicji, zdrowia i pancerza
4685550100 – zmiana warunków pogodowych

Broń:
Zestaw Broni #1
(Kij Baseballowy, Pistolet, Shotgun, MP5, M4, Snajperka, Wyrzutnia Rakiet RPG, Granaty)
4865550100

Zestaw Broni #2
(
Dan Houser

Wraz z zakończonym właśnie tygodniem, serwis Times Online zamieścił na swojej stronie nowy wywiad z Danem Houserem - doskonale znanym społeczności GTA.

Niestety musimy zmartwić tych, którzy na nowe informacje o domniemanej premierze