O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Online games

warhammerblog at ownlog '06

Problemem niewątpliwie są kolejki do najbardziej obleganych serwerów, ale należy pamiętać, że jest to dopiero początek.

Moje pierwsze wrażenie nie było najlepsze – przede wszystkim nie zachwyciła mnie oprawa audio-wizualna War online (w zasadzie ta nie zachwyciła mnie po raz pierwszy już w Open Becie, więc można powiedzieć, że teraz nie zachwyciła mnie po raz kolejny). Gra nie wygląda tak jak się tego spodziewałem po produkcie, w którego tytule znajduje się.Tym razem chciałbym podzielić się czymś niezwykłym. Jakiś rok temu wydano grę planszowo-karciana pod nazwą Warhammer Invasion. Tytuł ten miał miesiąc temu swoją własną polską premierę, co znaczy że możemy znaleźć w sklepach war games online for free wersji polskiej pod nazwą Warhammer Inwazja. Muszę przyznać, że wykonanie spolszczenia gry mnie strasznie rozbawiło w kilku miejscach, zwłaszcza w przypadku orków np. karta „WAAAGH!” w wersji polskiej nosi nazwę.

Gry MMO oraz MMORPG. Najlepsza rozrywka dla graczy

Like this:

Like
Be the first to like this post.

Tags: games, music, news

Ziomalka_Alex nowa stronka dla wszystkich! - bloog.pl

I inne :P Pozdrawiam wszystkich! .

Gada teraz:

...MIŁOŚĆ TO PODSTAWA! ..
.>>,,<<. FAJNY BLOG .>>,,<<. .....:::: UWAGA! ::::...... Moj blog po angielsku. My bloog in english version MOJE GRY :P Online Games

STATYSTYKI

Było Was tutaj dopiero: 4414
Wpisy
  • liczba: 6
  • komentarze: 65
Księga gości:

warhammer *Rzecz o Warhammerze - blog4u.pl

Z tej nowoczesnej zdobyczy technologii.  A jakby był problem to jest bateria do laptopa – tylko musisz pamiętać o jej ówczesnym naładowaniu.


warhammer 28/03/2011 15:15:27

Laptop a nie war online

Witam, witam. Nie, war online zostawiam – na temat war online chce napisać następnym razem. Dzisiaj chciałem zaprezentować bardzo interesującego laptop do gier na jakiego natknąłem się w pracy. Jest to całkiem świeżo.

Wydarzyło przez przez te kilka miesięcy. Tym razem chciałbym swoją notkę dać o czymś o czym nie spodziewałem się że napiszę. Około dwunastu miesięcy temu temu miała premierę gra planszowo-karciana pod tytułem Warhammer Invasion. War games online for free nawet miesiąc temu została wydana na polski rynek, co znaczy że możemy zaopatrzyć się w nią w wersji polskiej pod imieniem Warhammer Inwazja. Przyznam osobiście, że to spolszczenie gry mnie strasznie rozbawiło w paru.

Gry i zabawy dla dzieci

Światowej. Do walki ogółem ruszyło aż 2.700 czołgów niemieckich i 3.600 czołgów rosyjskich. Bitwę wygrali Rosjanie.

Gra czołgi

Czołgi online

Gry w czołgi

Tagi: czołgi multiplayer gra czołgi gry.
Miejskie zapewniają masową publiczność (5 - 50 tysięcy osób), co nie jest bez znaczenia dla popularyzacji snowboardu. Zazwyczaj zawodom tym towarzyszy cała gama imprez towarzyszących: pokazy skoków na deskorolce, motocrossie, skuterach śnieżnych, koncerty, jak również prezentacje i testy sprzętu snowboardowego i.

I nie wymaga od nas większego refleksu. Wraz z upływem dni, zadania jakie nas czekają stają się coraz wymagające.

Miłej zabawy:)

http://games.seventeen.com/games/assistant-game/playgame.aspx

 

Gry dla dziewczynek

sekretarka obowiązki

profesjonalna sekretarka

Blogas Warhammeras - Onet.pl Blog

Witam wszystkich w NOWYM ROKU!!!Mam nadzieje że ten nowy - 2009 rok, bedzie szczesliwy i fantastyczny dla wszystkich! Wygranych bitew i pokonanych przeciwników w Warhammer Fantasy Battle jak i sukcesów w Warhammerze Online! Mam nadzieje że w sylwester u was był conajmniej tak udany jak u mnie hehe spedziłem go na fajnej imprezie u mojej byłej ehh było wszystko co powinno być kiedy człowiek wkracza w nowy rok! Jeszcze raz wszystkiego dobrego!!!!

   

Hej. Tematem całości mojego dzisiejszego jest i zresztą musi być, Warhammer Online, świetna gra stworzona na podstawie naszego Warhammerka. Gra z tego co wiem wg tego co twierdził Games Workshop jest w pewnym sensie swobodną interpretacją Warhammera Games Workshopu ale generalnie właściwie różnice są w szczegółach i trudno je namierzyć.

Gra jest role playem online, czymś w stylu World of Warcraft,.

Online games rpg

gry-mmo blogstrona główna
2011-05-04 11:29:08
Golden Age – nowa gra MMORPG od Aerii
Aeria Games, wiodący globalny wydawca gier online opartych na mikrotransakcjach, zapowiedział wczoraj premierę kolejnego tytułu wśród gier przeglądarkowych – Golden Age. Premiera została zaplanowana.Wroga i plądruj ziemie w poszukiwaniu zakopanych egzotycznych skarbów. Przejmij kontrolę nad całym królestwem!


Najważniejsze cechy gry Golden Age:
  • Interaktywne miasta RPG – Przyjmuj questy od szerokiej galerii postaci NPC, poznawaj innych graczy dzięki innowacyjnemu systemowi awatarów w centrum miasta.
  • System głosowania w walce – Weź udział w.
Angielskim i hiszpańskim. Gracze już mogą rejestrować się na stronie gry (ga.aeriagames.com), aby podjąć próbę podbicia ziem jako pierwsi…

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najnowsze informacje o darmowych grach online, MMO i MMORPG!
Tagi: gry, mmorpg, mmo, rts, golden age, aeria
skomentuj (0)
Dragons Fang - Gry - bloog.pl

kategoria: gry akcji / FPS

Data Premiery:
  Świat: 17 sierpnia 2006
  Polska:
FEAR
producent: Monolith Productions
wydawca: Vivendi Games

F.E.A.R. to kolejna gra z gatunku FPS autorstwa ojców m.in. Shogo: Mobile Armor Division, The Matrix Online i serii No One Lives Forever. Tytułowy akronim oznacza First Encounter Assault and Recon, co jest nazwą specjalnego rządowego oddziału.

Kolor: Czarny, czerwony, niebieski, zielony, brązowy, fioletowy
Hobby: oglądanie filmów, zwiedzanie zabytków, słuchanie ulubionej muzyki, gry(RPG i FPS), grafika komputerowa, malowanie, pływanie, czytanie.
Lubię: wakacje, morze, spać, pomagać innym, dinozaury, archeologia, wampiry,.