O czym chcesz poczytać na blogach?

One piece wiki

Prawosławny Partyzant

Hipokryzja! piszecie, że biedne zwierzątka a zaraz dodajecie” niech CI ludzie spalą się żywcem!, życzę im najgorszego! patrzyłbym na ich śmierć z satysfakcją, wrzucić ich do pieca!(..)” – pisząc to, pokazujecie tylko, że jesteście tacy sami jak oni. Z tą różnicą, że oni zabijają zwierzęta a Wy w swoich chorych umysłach zabilibyście.

17/10/2011 o 3:20 pm

sDla mnie jest to chora sytuacja . Dla mnie jest to najgorsze okrucieństwo śmierć ludzi nie przemawia do mnie tak jak śmierć zwierząt czym one sobie na to zasłużyły ? Ludzie ranią wiele innych ludzi a zwierzęta nie i nie mają jak zmienić swego losu gdy my im w tym nie pomożemy !!!
.

Osa ;* pisze:

Lol, jak można tak robić, co za walnięci ludzie.! biedne pieski.;x

Odpowiedz

...choć czasem padało..

Nabazgrała: Olciasek ;))
JeŚli ChCeSz: skomentuj (3)

TeMaT: ::::ROZDZIAŁ DWUDZIESTY PIERWSZY::::
DaTa: 2005-03-16
GoDzInA: 18:23:25


Klaudia otworzyła oczy. Zamazany obraz, wszystko.Obił o uszy, ale mimo wszystko nie wiedziała dokładnie co to jest. Jarek obdarował ją dwiema książkami na ten temat. Powiedział, że one jej wszystko objaśnią.
Dziewczyna zatopiła się w lekturze... nawet się nie obejrzała, a miała już ponad 40 stron.Dwa słowa. Dziś rano pobudka o 7.00. Myślałam, że zabiję, ale wtedy miałabym jeszcze bardziej przechlapane, więc grzecznie (przy opiece) jakiejś głupiej baby ubrałam się i uczesałam. Na śniadaniu ludzie dalej się na mnie gapili. W końcu jestem NOWA. To zrozumiałe. Usiadłam koło Wiki Beaty i Kasi. Zjadłam płatki owsiane i poszłam do pokoju. Nikt tu z nikim nie gada. W ogóle tak tu smutno i nudno. Nie wiem jak tu.

Dziennik zwariowanej Julki i Xantii - Onet.pl Blog

Poza tym to dostałam duzo cool prezentów lol!!!!!!!!!!

Nie wiem czy mowiłam wam ,ze on tez ma pieska.Jest to 10-letni kundelek!Jest piekny i słodziutki.Gdybyscie go zobaczyli to byscie nie powiedzieli ze ma 10 latek...pozdro dla wszystkich i do zobaczyska!!!!!!!!!!!!!!!

Przyjdzie o 16:00,wiec jeszcze nie wiem co od nich dostanę.Narazie prezenty są cool!!!!!Maj jest fajny bo:8maj urodzinki mojej mamy,19maj imieninki loli,22maj moje imieninki,23maj imieninki Wiki,26maj dzien mamy,27maj urodzinki mojego taty!!!!!!!!!!!!!

dobra koncze i ide do gości!!!!!!!!!!!!!!!Pa Pa!

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
julka(treść i ilustracje);
 

[ jehad ] - Onet.pl Blog

Krew. Jej siostra doskonale była obeznana, więc nawet nie próbowała tego uzdrawiać, tylko maskowała plamy na pościeli. A w tym momencie Ola śniła o tym, że ma skrzydła. Białe, pierzaste, rozłożyste skrzydła ! Latała nad wioskami, wodami... Walczyła z czarnymi postaciami na samurajskie miecze. Większość tych walk wygrywała przy dodatkowym użyciu swojej.

- I ci goście walczyli mieczami samurajskimi ? - spytała Ola

- I byli w jakiś śmiesznych strojach z kaskami na głowach ? - dorzuciła Wiki

- Kurwa ! Jakim cudem miałyśmy taki sam sen ??? - krzyknęła Puma z poruszenia aż wstając

Alex była tym przerażona, lecz.

D: Po prostu wyciągnęliśmy Alex na miasto, zawitaliśmy na plan i zakręciliśmy klip. Jeśli chodzi o pewne role przez nas odgrywane (śmiech pozostałych) to były one spontaniczne. To było tak, że reżyser powiedział ogolnikowo co i jak, a my to zrobiliśmy na swój sposób.

E: Jednak nie.