O czym chcesz poczytać na blogach?

One direction na na na

One Direction. - Onet.pl Blog

Być zimno, bo wyciągnął długie spodnie. Cały ten czas patrzyłam na niego i śmiałam się pod nosem. Postanowiłam zrobić mu parę zdjęć. Chociaż siedział na wprost, bardziej był zajęty przeglądaniem moich ubrań niż na patrzeniu co ja robię. Po paru minutach podał mi komplet.Czas by napisać następny rozdział! I oszacowałam, że 50, wyjdzie w połowie ich wyjazdu. xd Strasznie to przeciągam, wiem. Spróbuję to jakoś skrócić. A o One Direction Oliwia dowie się niedługo. Muszę też powiedzieć, ze następne dwa rozdziały będą tylko wątkiem Harrego i Oliwii. Kto się cieszy? xd Dobra,.

Opowiadania o One Direction - bloog.pl

Się i chicho wyszłam z pokoju. Weszłam do łazienki, ogarnęłam się i poszłam do kuchni. Zaczęłam robić sobie kawę. Jeszcze zaspana usiadłam na krześle przy blacie i położyłam na nim głowę ( na blacie xD). Jakby nie było chyba trochę przysnęłam. Obudził mnie lekki pocałunek w policzek..

Opowiadania o One Direction

Kategorie

  Ja Ja i Tylko Ja!

  Dla Ali i Wiki, rozgadujesz jej i innych sekrety...  Zazdrościsz mi, bo mam przyjaciółkę, fajną rodzinę, psa o którym ty se możesz tylko pomarzyć, ubrania na które cię nie stać, bo mam koleżanki, na których też zawsze moge polegać (niektóre to nawet psiapsióły:), jestem sławna bo gram w Everyone as Lexi mam.

  Girlz
  Nicki Minaj
  Nierealny Świat Książek
  O zwierzakach
  One Direction
  Pamiętnik dziewczyny innej od ...
  Pamiętnik Soni:

  It just don’t feel right cause I can love you more than this. - Onet.pl Blog

  Włosy były umyte, spłukałem pianę i po kolejnych pięciu minutach, wyszedłem z prysznica, opatulając się ciepłym i miękkim ręcznikiem. Po wytarciu się, nałożyłem na siebie czyste ubrania i podszedłem do lustra, gdzie doprowadziłem swoją twarz i włosy do w miarę normalnego wyglądu. Po wysprzątaniu.Miałem tylko nadzieję, że w tym momencie nie pojawią się nigdzie paparazzi, bo to byłaby moja największa katastrofa. Nie dość, że najmniej ważny członek One Direction, to jeszcze wywołuje najwięcej skandali. Już widzę te nagłówki w gazetach, które mówiłyby, że chcę zwrócić na siebie większą uwagę..