O czym chcesz poczytać na blogach?

Omnibus

Impresje Artystyczne - Onet.pl Blog

prosimy o komentarz

15 sierpnia 2010
21 sierpnia - druga część koncertu "SERCE ZA UŚMIECH"
Kochani!!
Jak wrażenia po emisji pierwszej części koncertu galowego pt: "Serce za Uśmiech"??
Mamy dla was kolejne informacje. Druga część koncertu już 21 sierpnia (sobota) godz.18:00 w TVP Bydgoszcz.
Zapraszamy przed telewizory!!!
Iza i Marta (21:09)
dziękujemy

12 sierpnia 2010
Koncert Galowy w TVP Bydgoszcz już w najbliższą sobotę!!!
Kochani!!!
Dostałyśmy informację na blogu od Fundacji PRO OMNIBUS za co bardzo dziękujemy        i również pozdrawiamy!!!
Koncert.

Multimedialna Przygoda z Przyrodą

Przyroda jest inspiracją - komputer narzędziem do jej odkrywania.

 

Marzec 2012
P W Ś C P S N
« lut   kwi »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Najnowsze wpisy

  • Warsztaty w Uniejowie
  • Materiały szkoleniowe z warsztatów.

maja-pisze.blog

Powiedział mi że ćwiczenia dla mnie są bardzo ważne.  Wzięłam sobie tę uwagę do serca i 7-go  stanę w kolejce  by zapisać się  na zajęcia, które ponoć finansowane są przez  UE.  Nie  chodzę na Uniwersytet Trzaciego Wieku to chociaż skorzystam  z takich  przywilejów  jakim jest basen i  ćwiczenia. Obym  się tylko dostała.

skomentuj (0)

04,09,2009r wyjątkowe miejsce 2009-09-04 22:57:40

Jestem pod wrażeniem bo idąc na ul. Piwną mój wzrok zatrzymał zabytkowy omnibus konny wraz z aktorami, jak się okazało w dwusetną rocznicę urodzin poety Juliusza Słowackiego.  Projekt zrealizowany na zlecenie Urzędu m.st.Warszawy.Omnibus przejechał trasę od ul. Elektoralnej , Solidarności, Miodową przez Plac  Zamkowy  do Placu Bankowego. Aktorzy  mówili , czytali wiersze  naszego poety. To było piękne jak pięknym był parenaście lat temu spektakl ,,Balladyna" w reżyserii Adama Hanuszkiewicza gdy na deskach Teatru Narodowego  Bożena Dykiel wjechała pięknym motorem chyba hondą. Takie chwile zapadają na długo w pamięci  a nie którym głęboko w sercu. Dobrze się dzieje że.

yavanna es negra
darkness

w takie wieczory chciałabym, żeby komputer stał na balkonie. żeby ciepły wiatr rozwiewał mi włosy. żebym mogła oddychać świeżym powietrzem. lubie patrzec na odległe, ostatnie skra-dzione promyki i srebrnobiałą poświatę wymykajacą się spod chmur. ale niestety – siedzę tutaj, gdzie zaraz zlecą sie komary, gdzie jest gorąco. posiedze i pomyslę nad zakończeniem opowiadania, które jeszcze wczoraj mi się podobało i myślałam, ze jest całkiem udane i mam z nim szansę cos zdobyć. posiedzę, posłucham black sabbath, pomyslę. potem pójdę do gorą-cego pokoju i wezmę się za projekt nowego numeru omnibusa. zrobie połowę i na tym się skończy. wiec będę siedzieć i słuchać radia. chciałabym teraz do kogos pójść, z kimś się spo-tkać, po postu pogadać. a tu nic. nikt nie pisze maili, ostatniego smsa dostałam tydzień temu, nikogo nie ma na gg i nikt nie komentuje notek. a mnie konczy się limit w pakiecie i sama też nie mogę tego zrobic. naprawde wolałabym teraz siedzieć na balkonie.

2003-08-29 20:24:34 skomentuj (3)
 

 

 

zgredkowanie na ekranie

Ujęli faceta. Wg nich facet większą część dnia oglądałby motoryzację, wieczorem nowinki o grach komputerowych, a nocą odgrzewane erotyki trącące myszką (heh!). Nieźle. Po prostu tylko iść się i załamać.
Żeby nie pisać o czymś czego nie widziałem zmusiłem się do obejrzenia kilku sztandarowych programów TVN Turbo. I zdecydowanie najgorszy jest "Zakup kontrolowany". Prowadzący, który cały czas ma minę człowieka patrzącego na kupę słonia (poważnie!), wciela się w rolę dobrego wujcia i wraz z autentycznymi klientami komisów odbywa jazdy próbne. Oj ileż mądrości wypowiada podczas tych jazd pan Adam. Toć to motoryzacyjny omnibus. Omnibus z miną człowieka patrzącego na kupę słonia. Nieźle. Naprawdę nieźle.
Aha, jest jeszcze program który pobił "Zakup kontrolowany" - tuningowanie z półmózgiem Tede. To jest dopiero wypas! Przyznam że nie dotrwałem do końca programu. Nie dało się.
Tak samo jak nie da się oglądać Tefałenu. No nie da się.

djamaladdin 2007-04-14 10:13:28
skomentuj (26)


naukowo o mężczyznach

"Przystojni, najbogatsi i piastujący wysokie stanowiska mężczyźni nie cieszą się dużym powodzeniem u kobiet. Uczeni z University of Central Lancashire twierdzą, że panie wolą.