O czym chcesz poczytać na blogach?

Oliver twist

szczerze.blog

O sobie i przerażony spytałem co się stało. Nie dowiedziałem się od razu. Łkała, więc nie rozumiałem co mówi. Trzymała mnie w napięciu przez dobrych kilka minut(wydawało się, że to godziny). Płakała, bo wzruszył ją "Oliver Twist". Kiedy ja dobijałem się do drzwi, mały Oliver siedział pomiędzy trumnami i bardzo się bał, a ona razem z nim. Tak sobie teraz myślę, że pukanie i trumna to dość przerażające zestawienie było.
Nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem. Byłem po prostu powalony..

Miniaturki, czyli co by było gdyby było inaczej

Ale może chociaż uda się ...

- Uda się wszystko o czym marzysz. - przewrwał doktor. - Wystarczy mieć nadzieję.

Tagi: edward monks losberne oliver twist
20:03, miniatureczki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 grudnia 2006

Świat według MadzikA

Zły!

Ech… te natarczywe i nie dające się odpędzić myśli znów kłębią się w mojej biednej nie za dużej (ale i nie za małej:-P) główce, nie dając spokoju i nie dając czytać „Olivera Twista”. No cóż, gdy się nie ma odpowiedniego słuchacza pod ręką, to trzeba wylać swoje brudy gdziekolwiek. Dlaczego nie w moim zwyczajnym pamiętniczku… nie wiem. Klawiatura jako pierwsza nawinęła mi się pod ręce.
.
Może to ja jestem zła a cały świat dobry…???

Tak więc kolejny wymyślony przeze mnie problem rozwiązany!! :-) Jestem zła…;-) Ech… pomieszanie z poplątaniem… Jeszcze do tego wrócę. Na razie idę czytać Olivera:-) I żadne zmyślone powody mi w tym nie przeszkodzą... Chyba że to będzie Koko:-P Haha...


skomentuj (2)

Pamiec z papieru

Tylko ciało, lecz i duszę i wieloma innymi znów przyziemnymi przyjemnościami. Męczy mnie już ta monotonia, ale nie wypowiadam tych słów za często, by o tym nie myśleć, w końcu już niedługo...moje życie ulegnie diametralnej zmianie. Oliver Twist skacze po swoich ograniczonych płaszczyznach mózgu, a ja mu w tym towarz(ż)yszę nadwyraz wiernie! Oczywiście sprawy, którymi się ostatnio zajmuję kłócą się z moją hedonistyczną naturą, a nawet powiedziałabym, że z hedonistki.