O czym chcesz poczytać na blogach?

Oliver stone

arsher blog

Kanonie hollywodzkich popisów o odwadze i męstwie. Osobiście, odważę się wyrazić takie zdanie, że najlepszym aktorem w tym filmie był Raz Degan, który odegrał epizodyczną, ale niezwykle genialną rolę perskiego króla Dariusza. Reżyser Oliver Stone nie podszedł do zadania poważnie, szczególnie przy kręceniu scen walki.
Krytycy będą się teraz pewnie głowić nad tym, co było lepsze: Troja Wolfganga Petersena czy też właśnie Aleksander Stone`a ? Dla mnie odpowiedź jest.

Aktualne filmy i premiery - ZkmrFilms

Dwie twarze prezydenta Busha
Jaką młodość miał George W. Bush? Jakim człowiekiem jest teraz? Dlaczego poszedł śladami ojca i został prezydentem USA? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi szuka Oliver Stone - reżyser filmu „W.".

George'a W. Busha nie trzeba przedstawiać. Prezydent Stanów Zjednoczonych jest człowiekiem, który przez dwie kadencje, czyli przez osiem lat rządził największym mocarstwem na świecie. W.

Do niej, podobno godzinami oglądając wystąpienia G.W. Busha oraz dzwoniąc do mieszkańców Teksasu, by nauczyć się ich akcentu. Drażliwym dla wielu widzów będzie z pewnością zbyt wielka liczba postaci, które przewijają się przez film. Stone angażuje kilkunastu aktorów tylko po to, by wypowiedzieli jedno zdanie i na zawsze przepadli. Wywołuje to niepotrzebny chaos i zamieszanie.

Choć reżyserowi zarzuca się, że niepotrzebnie zajął się kręceniem produkcji o.

travis - blog filmowy

Wodzem i nieustępliwym zdobywcą, niefortunnym marzycielem, idealistą a może buńczucznym, nie do końca dojrzałym, opętanym popędami fanatykiem. Odpowiedź na to i wiele innych pytań próbuje dać nam w swym „Aleksandrze” Oliver Stone. Losy tytułowego bohatera poznajemy z relacji Ptolemeusza, który po 40 latach od śmierci swego dowódcy postanawia spisać dla potomnych prawdę o jego życiu.Aleksander już w.Kontynuuje swą pompatyczną opowieść, opisując kolejne zwycięstwa Aleksandra i jego drogę ku chwale. Obserwujemy jak z niedoświadczonego chłopaka rodzi się wielki dowódca, z wizjonera - fanatyk. Towarzyszymy mu w chwilach glorii i upadku. Stone chciał opowiedzieć prawdziwą historię Aleksandra. Pod względem historycznym mu się to udało. Daty, miejsca, postaci – niewiele różnią się od podręcznikowych wiadomości. Ale już interpretacja – a raczej.

Kulturą sycąc głód prawdziwego życia...

Salwador
USA, Wielka Brytania; 1986
Reż. Oliver Stone

Mocno.

Ehs... xD

Że nie chce więcej grywać w "beznadziejnych" filmach. Postanowił rozpocząć naukę gry aktorskiej - marzyły mu się występy w znaczących produkcjach.

W 1986 r. otrzymał niewielką rolę w "Plutonie" Olivera Stone'a. Stamtąd trafił do serialu telewizyjnego "21 Jump Street", który przyniósł mu ogromną popularność. I choć serial nie był jego wymarzonym sposobem na zdobycie sławy, sprawił, że pojawiły się nowe.

Przygody z życia wzięte

Się, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że dzisiaj wieczorem będę pilnować dzieciaków, które zapewne dadzą mi popalić.

 

Lista na dziś:

FILM: "Wall Street. Money never sleeps" ("Wall Street. Pieniądz nie śpi"); Oliver Stone

KSIĄŻKA: "Pasaże"; Jakub Rawski

PIOSENKA: "Remember when it rained"; Josh Groban

12:55, j.oleszkiewicz