O czym chcesz poczytać na blogach?

Olimpiada biologiczna

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona." - Onet.pl Blog

Może cię nie być w systemie. Musisz tylko zaznaczyć, że starasz się do szkół poza systemem i są one dla ciebie szkołami priorytetowymi." Nic niezwykłego.

Wieczór. Zmęczona, po całodniowym pobycie w szkole, siadam przed komputerem. Razem z przyjaciółką zaczynyamy się logować, a ja równocześnie tłumaczę na angielski referat z biologii. Dochodzimy do momentu, w którym trzeba wybrać szkołę. Przyjaciółka zastanawia się jak wygląda 14 w zapisie rzymskim, a ja, znudzona, klikam przycisk "dalej". Ku mojemu zdumieniu nic się nie dzieje, tylko przy polu wyboru szkoły pojawia się informacja, że muszę zaznaczyć co najmniej jedną szkołę. Zirytowało mnie to, bo napisałam.

To, że mam wejść każdy ze swoim "atrybutem". Pomysł ok. Tylko dlaczego dwie moje koleżanki tylko wchodzą, mówią "Hej" i nic więcej? Albo dlaczego duża część osób wchodzi parami i mają wspólne atrybuty? Chodziło o pokazanie indywidualności, a tu wyszło grupowanie po dwa. Ups. I dlaczego moim atrybutem ma być ptak?! To że brałam udział w olimpiadzie biologicznej, której tematem były akurat ptaki nieznaczy, że się nimi szczególnie fascynuję. Czy gdyby tematem olimpiady były bezkręgowce czy moim atrybutem byłaby dżdżownica? Bezsensu.

To był początek przedstawienia. Potem... Zaczyna się pod górkę. Właściwie przypomina mi to takie "niewiedomoco" jak robiliśmy na jednym.

"co nie może zabić to wzmocni" - Onet.pl Blog

Świetna, ale za krótka. Zamek w Książu czarujący, mimo że wszystko działo się tak szybko, że nie było okazji zatopić się w tym klimacie. Moja osoba towarzysząca okazała się miłym facetem, z którym się można dobrze pobawić, wiec nie mam żadnych powodów do narzekania ;]

Jakoś mnie ta liczba sobie uwidziała, wczoraj miałam 13 nr na olimpiadzie biologicznej ;]
Ale co mnie to obchodzi właściwie?

---------------------------------------------------------

Jednak jest coś jeszcze.
Wspomnienie wieczoru wczorajszego.

I dziś myśl o Nim zbudziła mnie jak słodki pocałunek.
A może nawet bardziej :)
KaMyK

Duży Rudy Nerwus

niedziela, 04 września 2005
Sprawozdanie z postępów

Ehhh... Zaczęła się szkoła, co od razu odbija się na naszym blogu... Chociaż jednak mniej piszę, to wytrwale jeszcze ćwiczę z Rudą, staram się też robić zdjęcia do olimpiady biologicznej.

Postępy są i jest super i mam mnóstwo zapału. Staram się jednak też nie przedobrzyć, i część spacerów poświęcam robieniu zdjęć, a co za tym idzie nie skupiam się tak na szkoleniu.

Na spacerach robię krótkie sesyjki, mówię "Ruda", ona wtedy się odwraca bardzo ładnie. Ogólnie reaguje w coraz większych.

Człowiek jest takim zegarem, który ciągle się spóźnia, choć zawsze się śpieszy. W. Grzeszczyk - Onet.pl Blog

Oddzielnie słowa, by nie przeważyć szali swojego sumienia.

   Jasper spytał, czy ze mną zostać, ale nie chciałam. Chciałam, ale byłam świadoma, że musi iść. Zafrasowany i szczęśliwy opowiadał mi w drodze na parter o tym, że jako jedyny pierwszoklasista dostał się do drugiego etapu olimpiady biologicznej, słuchałam jak opowiadał wcześniej o pracy w szpitalu, o spotkaniu z tymi chorymi dziećmi. Chciał przekazać mi, że cieszy się, że też będziemy mieli nasze dziecko, ale odczytałam też to, jak bardzo kocha pracę w szpitalu.

   Moja siostra akurat wychodziła na przystanek,.

NasH BloDzEkKsięga Go$ci ;]
Hej:)Dawno nie było u nas żadnej notki,a dziś rano wstałam i pomyślałam,że cos napisze,żeby nam bloga nie wywalili:P.U nas raczej nie ma wielkich zmian,Emila jest laureatką olimpiady biologicznej bardzo sie ciesze i jestem dumna,że mam taka przyjciółkę:* w sQl dużo nauki jak zawsze ja mam problemy ze zdrowiem,ale jakos dam rade i bedzie oka;]Strasznie szybko leci czas,niedawno wydawałoby sie,że jest wrzesien idziemy dopiero do szkoły a tutaj tylko miesiąc do egzaminu masakra poprostu;/,ale da sie wytrzymac potem bedzie loozik i.