O czym chcesz poczytać na blogach?

Olimp

Moje podróże małe i duże - Onet.pl Blog

Ateny
 


Następnego dnia, a w zasadzie nocy udaliśmy się do stolicy Grecji, czyli do Aten. Wyjechaliśmy z Paralii o 2 w nocy, aby na wczesną prę być już w Atenach.
Po przybyciu do stolicy, udaliśmy się na wycieczkę objazdowa po mieście, pani przewodnik, opowiadała nam o mijanych obiektach, o ich historii, i wartości dla miasta.
Mijaliśmy banki, uniwersytet, muzeum itp.
Następnie udaliśmy się pod stadion olimpijski, tam wykonaliśmy zdjęcia, i ruszyliśmy w dalszą drogę. Mijaliśmy też Łuk Hadriana.
Zatrzymaliśmy sie też pod greckim parlamentem, gdzie co godzinę odbywa sie uroczysta i widowiskowa zmiana warty przy grobie nieznanego żołnierza. My akurat byliśmy nie o pełnej godzinie,
wiec mieliśmy tam wrócić po zwiedzeniu Kapitolu. A na razie można było sobie zrobić zdjęcia przy wartownikach, strasznie im współczuje, bo
muszą stać bez ruchu na takim upale, nawet im sie poruszyć nie wolno. Następnie wróciliśmy do autokaru i udaliśmy się na
według mnie najważniejszy punkt.

kreatyna - opis suplementu

Działając antykatabolicznie i anabolicznie, co wpływa na szybszy przyrost tzw. beztłuszczowej masy mięśni oraz ich sprawność.

OLIMP KREATYNA 1000 przeznaczony dla sportowców dyscyplin:

 • szybkościowo-siłowych (ciężary, sprinty, skoki, rzuty, itp.);
 • wytrzymałościowo-siłowych (kulturystyka, sprinty przedłużone, biegi średnie, sporty walki, itp.);
 • wytrzymałościowych (biegi długie, maraton, gry zespołowe, wyścigi etapowe, itp.);

  Sposób użycia:
  Tabletki OLIMP KREATYNA 1000 zazwyczaj stosuje się cyklicznie między posiłkami i po treningu obficie popijając, np. odżywką OLIMP CARBO lub sokiem owocowym, ew. wodą:
 • w ilości 20-30 tabletek dziennie w porcjach po 5 tabletek w czasie pierwszych 5 dni, a następnie w ilości ok. 4-6 tabletek dziennie po treningu przez 2-3 tygodnie lub inaczej po uzgodnieniu z trenerem lub lekarzem;
 • w celu uzyskania najkorzystniejszych efektów ponowne spożywanie tabletek zawierających kreatynę należy rozpocząć po ok. 2-3 tygodniowej przerwie;

 • _BLOG martel6m - e-blogi.pl

  zaszli do mmię Wódz z Klejnbergiem. A od rana byłem nieposkładany, za oknem raz lało, raz słońce. jak w bolywood. ale bez pierdół, oto mięso textu:

  jest taki topos: on ranny na wojnie, Ona mu opatruje rany. potem romans, seks, piękno sentymenty i ból. remarque, hemingway zrobił przepiękne pożegnanie z bronią, anyway. Nie wiem, ale wydaje mi się, że chodzi o połączenie mocnego wrażenia (ból) z przyjemnym wrażeniem (miła twarz nad tobą). takie rzeczy się WDRUKOWYWUJĄ, i nawet jeśli wiemy o tym, to one dalej tak robią.
  Jestem sobie, a raczej czuję się, Królem Życia, nade mną Olimp, na plaży ognisko, śpiewamy sokoły (wolałbym dżem) no i pływamy sobie w Mrocznym Morzu (a jakie ma być o północy). Pszszszszsz, świetlistość bąbelków, delikatna pieszczota ciepłego morza które przecinasz ramionami {sorry, podgłośniam muzykę|, mrok, w który się wgłębiasz.) No i przy wychodzneniu jeż. JEŻ!!!! a potem następny JEŻ!! znaczy morski, znaczy jego 5-centymentrowe igły tkwią po 4 cm wgłąb mojej stopy. gghrrhuuh fuck fuck fuck. a nad ogniskiem widać |(ledwo) nasze hotele, a wyżej, w tej ciemności, ukrywa się święty olimp, na który zamierzałem wejść jutro, ale z.

  ciepłolubny emigrant - bloog.pl

  Jest bardzo trudny, idziemy przez stary, gęsty las, gdzie można pooddychać pełną piersią i przy okazji podziwiać wspaniałe widoki.         Dlatego nie śpieszymy się zbytnio i podziwiamy często, przy okazji odpoczywając. Naszym dzisiejszym celem jest schronisko „A"- Spilios Agapitos, skąd na szczyt, tzn. do bogów już niedaleko, ale jeszcze nie dzisiaj. Postanawiamy przenocować przy schronisku, podziwiając zachód słońca na tle greckiego Olimpu.        Trasa, którą pokonaliśmy wczoraj to była tylko rozgrzewka, dzisiaj czeka nas prawdziwa górska wspinaczka. Dlatego przygotowujemy się solidnie: jemy porządne górskie śniadanie, zakładamy wygodne buty i zabieramy tylko niezbędne rzeczy, głownie zapas wody i ruszamy. Na tej wysokości już nie ma lasów, tylko gdzieniegdzie pojedyncze drzewo i zaczyna się robić wietrznie, chłodno i nieprzyjemnie, widać bogowie greccy nie są zbyt towarzyscy,.

  Pellets pellet pelet

  Pellet – co to jest?

  Pellet