O czym chcesz poczytać na blogach?

Olej opałowy

s3 at ownlog '06

90 minut w korkach by dojechać do pracy. Po drugie dom posiada ogród a do grzebania w ziemi nie mam talentu. Po trzecie 250 m.kw. jak dla jednej osoby to lekka przesada, w końcu w zimie to trzeba będzie ogrzać a znam przyjemniejsze rzeczy do kupowania niż olej opałowy.
Po czwarte lenistwo górą, jak sobie pomyślałem o przeprowadzce, o pakowaniu, rozpakowywaniu to stanowczo powiedziałem sobie NIE.


Link 20.04.2007 :: 11:09 Komentuj (0)
Sprawy z Milanem trochę się skomplikowały..

ogrzewanieco

Urządzeniami grzewczymi! Nowoczesne kotły mają coraz większą sprawność i oczywiście… automatyczne podawanie paliwa, co jest bardzo ważne. Do rzeczywiście popularnych metod ogrzewania trzeba dziś między innymi gaz z sieci miejskiej, gaz płynny, olej opałowy i… to, co tu podkreślamy: paliwo stałe! Trzeba zobaczyć na to, że systemy na paliwa stałe są dzisiaj niezmiernie wygodne w użytkowaniu. Zwróć uwagę na kotły czołowych producentów.

Nagrzewnice, nagrzewnica, nagrzewnice gazowe, promienniki

- Całkowicie samowystarczalna jednostka grzewcza
- Może być podwieszona, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca
- Łatwa do instalacji
- Cicha przy jednocześnie dużej sprawności powyższej 90%
- Paliwo: LPG, gaz ziemny, olej opałowy

Po więcej informacji zapraszam na stronę www.systemapolska.pl

Firma SYSTEMA produkuje także promienniki rurowe podczerwieni INFRA, pasy promieniujące OHA, konwektory gazowe powietrza KING oraz promienniki ceramiczne SCR.

Wszystko za życie - bloog.pl

Nam o jej obecności, moi rodzice wrócili do starego rytuału wypraw do lasu po drzewo. Cała idea sprowadza się do wycinania odpowiednich drzew Stilem, obcinaniu im gałęzi siekierą, znoszeniu na kupki i układaniu ich. Drzewo stanowi tani materiał opałowy, więc jest to warte zachodu. Niemniej jednak trzeba się dużo nachodzić z obciążeniem, bądź namachać siekierą, przy czym do tego trzeba mieć i trochę oleju w głowie, i trochę pary w mięśniach. Po każdej takiej „wycieczce” do lasu odczuwa się całą wykonaną pracę w mięśniach, lecz to daje poczucie zadowolenia z własnej siły, mocy twórczej.