O czym chcesz poczytać na blogach?

Ole ole

-->..NaJbArDzIeJ StRaCoNyM dLa CzŁoWieKa JesT Dz!eŃ, w kTóRyM S!ę N!e Śm!aŁ.. :D:D <-- - Onet.pl Blog

Chcęęę być jush dłużej samaaa:((((( czy słyszysz? NIE CHCE!! :((((((( wróćććć....i przytul mnie..tak tego chce, bardzooo.. <płacze ;(;(>

nio niestety tesh mam chwile smutku, a dziś to była normalka, jutro to samo, co roku to samoo, a może i gorzej?...:(((( a na marginesie PRZEPRASZAM, że jestem taka niemiła

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( wqrwia mnie jush to wszytsko, ale trudno, może ktoś mnie kiedyś zrozumie..

 

"może zawsze trzeba najpierw przejść przez piekło, może zawsze trzeba przejść przez piekło tak jak ja,by zrozumieć...":(:(

 

  

 

echh znikam poleżeć, jak sprawa to na gadu.. pzd

(20:13)
Kolejny Raz...............irytacja === imitacja

echhh wqrwiają mnie jush niektóre rzeczy!!!!!!!!!!!!!! chwilami to mam ochote wyjebać komuś bez kitu wrrrr na takie głupoty to jush nie mam sił..ale olać to..wczoraj znów może nie najlepiej udane wyjście,choć na samą myśl zapowiadało się nieźle..rozmowa z tajemniczym murzynem ohhh:[ ogólnie o co caman? hehehehehehhe a później - imprezka do rana eeeeeeheheh nie tak serio, nie będę tego komentowała..ogólnie minutko jestem zaskoczona niektórymi i w ogólee..choć nie do.

Świat rybki... - Onet.pl Blog

może nie potrafie zauważać zawsze tego co dla mnie robicie,

może nie tyle co nie potrafie ale nie chce zauważać tego

nie chce tego dostrzegać...

"Przepraszam"

jest to również jedno z słów które rzadko wypływa z moich ust

dlatego przepraszam iż nie zauważam tego co dla mnie robicie

przepraszam za to wszytko co głupiego uczyniłam wam wszystkim

przepraszam choć nie wiem czy to coś zmieni...

"Proszę"

ten wyraz, który wogóle został u mnie chyba gdzieś...

 w zapopmnieniu

wogóle nie występuje (chyba)

jak już jest to chyba jest "święto"

 

"Pesymizm"

To ostatnio najczęstsza moja cecha

 "wszystko jest do kitu, życie jest bezsensu, wszystko się wali. nic mi nie wychodzi..."

to wyrażenia, które w moich latach życia pojawiły się najczęsciej o czym bardzo dobrze wiecie

:P

wiem...,zawsze mi to powtarzacie "Ola tak nie można, nie można się dołować, nie można tak marudzić, tak lamentować nad swoim życiem..." a ja nic ... nie słuchałam was chociaż powinnam

 

NALEŻY TO ZMIENIĆ, ZMIENIĆ SIEBIE, UPORZĄDKOWAĆ WKOŃCU WSZYSTKO W SWOIM ŻYCIU,

I ŻYĆ W SZCZĘSCIU...NIE SAMA :p NOM TYLKO POTRZEBUJE WASZEGO DALSZEGO WSPARCIA...

 

za to wszystko z góry dziękuje

olesia... (11:59)

OWOCOWY BLOGASEK !!


______**___****___****_*___*_*************___*_****___****___*_________
_______*____**____****__*_____***********___*__*____**______*__________
________***______*___*__*___________________*__*____**____**___________
_________********_____**_*******************__*_______*****____________
_____________________________________________________________________To dla was moi drodzy
pilkarka 2003-05-02 20:07:23
skomentuj (2)


Nowy wygląd
dzis postanowiła zmienic wyglad swojego bloga,poniewaz biore udział w konkursie na najładniejszy blog.Postara sie go wygrac ale kto wie.pozdrawiem:anie,mrówe,ole.g,ole.k i innych którzy odwiedza mój blogas
pilkarka 2003-05-05 15:41:14
skomentuj (2)
Jade
Siema.wiecie we wtorek jade do szkoły numer 5 w lublinie .Reprezentowac szkole w piłce recznej.Chyba jestem kapitanem(jupi)ale nie wiem dokładnie a jeszcze dzis miałam swietny dzień ale nie zdradze wam dlaczego to moja tajemnica.Pozdrawiem tych którzy odwiedzą mój blog.
pilkarka 2003-05-09 18:57:15
skomentuj (0)
Mecz
ELO DZIS MIAŁAM MECZ W 28.OCZYWISCIE WYGRAŁYSMY 15 PUNKTAMI.SPRZELIŁAM 5 BRAMEK.ALE JESTEM SMUTNA BO TURNIEJ MAM 4,5,6 CZERWCA CHYBA A WTEDY MAM WYCIECZKE WIEC MUSZE POPROSIC PANIA ZEBY.

our worthless worth

Zwrotu. Nie robi tego cały czas, ale i tak zdecydowanie za często – Powtarzasz się, ale dobrze, że od rana dopisuje ci humor. Załóż jakieś majtki, musimy pogadać.

Ziggy niepewnie się wierci, z przymkniętymi oczyma szuka czegoś w niedawnej wypowiedzi dziewczyny. Znalezienie zajmuje mu tylko chwilę.

-Co ja..? Właśnie, rano! Jest cholernie wcześnie, Ole… – niczym dziecko tracące zabawkę, patrzy już jak jego prywatny żywy piecyk wysupłuje swoje nagie ciało spod kołdry i wyrusza w poszukiwaniu spodni.

-Wracaj spać – odpowiada mu dziewczyna, i tylko ona może rozsmakować się w hektolitrach złośliwości, którymi ociekają te słowa. Oleandra nie jest jedyną osobą, która wybrała się tego poranka do sutereny Ziggiego, mimo iż to ona dotarła na miejsce pierwsza. Niewielu zna Miasteczko tak dobrze jak Ole. Dziewczyna naprawdę świetnie potrafi się po nim poruszać. Jednak gdy znasz coś dobrze i umiesz bezbłędnie orientować się w labiryncie jego ciała, istnieje obawa, że i ta rzecz doskonale wie kim jesteś, że bez przeszkód prześlizguje się po zakamarkach twego umysłu i  twojej własnej duszy. Teraz Oleandra musi pospiesznie wyprowadzić z piwnicy osobnika, którego zmierzający do królestwa gość, nie do końca się w nim spodziewa.

Taki stan rzeczy; wspólne sypianie i tym podobne, to w.