Old trafford stadium

Blog mistrz1123

2009-09-04 Luis Felipe Scolari zaprzecza, by zachęcał Cristiano Ronaldo do odejścia z Old Trafford. Przypomnijmy, że w poniedziałkowej prasie ukazała się wypowiedź Scolariego, gdzie selekcjoner nakłania Portugalczyka, by kontynuował swoją karierę zawodową w FC Barcelonie.

Przed towarzyskim spotkaniem Portugalii z Brazylią na Emirates Stadium, szkoleniowiec zaprzeczył, jakoby wypowiedział te słowa.

"Nic nie będę wyjaśniał w tej sprawie. To się nie liczy. To co ja mówię jednym uchem wchodzi, drugim wychodzi" - powiedział

Pod bramką 168bpm

Temat osobny i raczej przygnębiający, wiec nie chciałbym tutaj psuć tak przyjemnej, przedmeczowej atmosfery. Oczywiście głównym tematem jest Lech Poznań i ich nadchodzący pojedynek z właścicielem obiektu City Of Manchester Stadium.

"NIE PRZYJEŻDŻAMY NA WYCIECZKĘ" - IVAN DJURDEVIC

Trzeba przyznać, że po meczach z.

Z pewnością możnaby napisać już niejedną książkę. Tym razem za kulisy kariery byłego zawodnika Manchesteru United zaciągnął nas sam Sir Alex Ferguson. Jego zdaniem, podpisanie 5-letniego kontraktu z Tevezem przez klub z Old Trafford byłoby ruchem kompletnie bezsensownym, gdyż sam piłkarz przyznał, że w 2013 ma zamiar zakończyć karierę i resztę życia spędzić z rodziną w swoim ukochanym kraju. Ponadto Sir Alex wróży Tevezowi pobyt w Manchesterze.

Wygraj Ligę Mistrzów

Manchesteru i Arsenalu poskąpią menedżerom punktów za bramki i asysty? – Chyba raczej nie, bo gra na remis może się zemścić – podkreśla Redaktor Gregor, który szczególnie liczy na grad bramek w spotkaniu na Emirates Stadium. – Arsenal jest głodny sukcesu. Żeby doprowadzić do remisu w dwumeczu musi zdobyć gola. Liczę, że im to się uda, tym bardziej, że do składu wraca Robin van Persie – zaznacza.

Adebayor

wtorek, 14 kwietnia 2009
Na kłopoty Macheda
W pierwszym meczu 1/4 finału Manchester United na Old Trafford tylko zremisował z FC Porto 2:2. W środę, żeby awansować do półfinału musi wygrać, ewentualnie zremisować 2:2 i pokonać Portugalczyków w dogrywce lub karnych, lub zremisować 3:3. Ten ostatni wynik jest mało.

Floatem na bramkę - Onet.pl Blog

Gdy w 34 minucie meczu na Emirates Stadium gospodarze przegrywali z Tottenhamem 0-2, myślałam, że podopieczni Wengera się już nie podniosą. Zapytacie mnie, dlaczego? Powiecie, że nie takie rzeczy już w futbolu widzieliście. Przecież odrobienie dwóch bramek straty.Urugwajczyk został oskarżony o rasistowskie zachowanie w stosunku do Francuza, a w konsekwencji Angielska federacja zawiesiła Suareza na osiem meczów. Podczas spotkania przy każdym kontakcie Urugwajczyka z piłką kibice zgromadzeni na Old Trafford raczyli go głośnym buczeniem, jednak pomiędzy piłkarzami nie dochodziło do większych spięć. Na początku drugiej połowy Wayne Rooney zdobył dwie bramki w ciągu zaledwie trzech minut, na co w końcówce spotkania.