O czym chcesz poczytać na blogach?

Old spice

W stronę – potyczki z marketingiem

Po internecie. Taki by zamiar twórców. O ile, skuteczność kampanii, można liczyć ilością fanów na facebooku to wynik ponad 1 mln 700 tysięcy fanów coś mówi. Czy coś tak dobrze zrobionego można zepsuć? Można, wystarczy niskim nakładem kosztów zdubbingować Murzyna aby mówił po polsku, reklamę dać do telewizji i udawać że jest ok.

Reklama Old Spice

Old Spice making of

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Reagują na seksizm wobec kobiet – od razu pisk i kwik neoliberalnych skurwysynów opłacanych przez wiadomo kogo:

——————————

“Komisja Etyki Reklamy otrzymała skargę na spot dezodorantu Old Spice ze słynnym Old Spice Manem. Komisja przychyliła się do opinii skarżącego, że przekaz dyskryminuje mężczyzn.

Skarga otrzymana przez Komisję Etyki Reklamy dotyczyła pierwszego ze słynnych spotów tego produktu z Old Spice Manem. Na początku filmiku pada stwierdzenie: „Spójrz na swojego mężczyznę i na mnie, jeszcze raz spójrz na niego i na.

Old Bear - bloog.pl

Blogach, zresztą pomysł nie był mój..., zrobiłem to z wdzięczności, gdyż Stary Niedźwiedź odniósł się do mnie bardzo życzliwie, umieszczając na swoim blogu bardzo przyjazny tekst wraz z podaniem namiarów na mnie, za co jestem Mu bardzo wdzięczny.
    Postanowiono: Stary Niedźwiedź to Stary Niedźwiedź, a ja to Old Bear. I niech tak zostanie. Zachęcam gorąco do systematycznego odwiedzania bloga Starego Niedźwiedzia.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328767531,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Jakie to szczęście, że telewizja nie przenosi zapachów, bo dopiero by się porobiło, gdyby można było wywąchać jakich kosmetyków używają grający w filmie. Praktycznie wykosi to wszystkie produkcje, nie tylko te z 007 – nasz rodzimy 07 w jednym z odcinków pochwalił się, czy jego pochwalono, że po goleniu stosuje Old Spice – zgroza!!! A w fajniastej komedi „Hydrozagadka” jeden facet chcąc pobarabażyć z jedną facetką mówi, że pije tylko – tu nazwa trunku, pali tylko – tu nazwa fajek, czyta tylko – tu nazwa pisma, po czym mówi „zdejm kapelusz”, ale na szczęście nie wiadomo jakiej on firmy. Znaczy się film do kosza.

ulabrzyduladg88 - Onet.pl Blog

Mój największy kompleks dlatego na ich punkcie jestem wyczulona. Nie wymagam hollywoodzkiego uśmiechu. Aczkolwiek nie ukrywam, że dobrze jak zęby są proste. Jeśli nie są, niech będą chociaż białe. Białe nie żółte. Szczotkowane przynajmniej dwa razy dziennie. Rano i wieczorem. I zapach. To z pewnością mój fetysz. Kiedyś wszyscy jechali Bondem albo Old Spice i jakoś to było. Teraz do faceta musi chcieć mi się przytulać. Ma pachnieć. Jeśli kobieta jak wino uderza do głowy to mężczyzna jest jak Jack Daniels. Im starszy tym lepszy. Odkąd pamiętam zawsze gustowałam w starszych facetach. Dlaczego? Nie wiem. Być może dlatego, że nie trzeba im matkować. Są.

kto ci powiedział ze cokolwiek jest na zawsze - bloog.pl

poniedziałek, 26 października 2009 8:54

Stała pod prysznicem zmywając z siebie resztki zapachu Old Spice`a . W sumie to dziwne, facet obracający taką gotówką pachnie jak referent w urzedzie podatkowym z pensją trzy razy mniejsza niż jej aktualna. No własnie dostałą pierwszą wypłatę i złapała się za głowę. Spodziewała się więcej, jak ma sobie kupić ciuszki i nową bieliznę? Miała tyle planów, pomoże tacie w remoncie chaty, rozejrzy się za.

Aleksey Vorobyov (Alex Sparrow) - pierwszy polski blog poświęcony rosyjskiemu artyście - Onet.pl Blog

Projektu. Mają one reprezentować toleranję i przyjaźń między narodami! Aby dać wyraz przyjaźni i tolerancji wspólnie z niedźwiedziami, Aleks postanowił stać się jednym z nich, aby zrobić sobie taki brzuch jak u nich, pod kurtkę bezrękawnik, który miał na sobie. 

Nowa wersja reklamy Old Spice od Aleksa

Aleks Vorobyov: Miłość ma 2 strony

Sofia zrobiła z Aleksa niedźwiedzia

Sens Życia Według Fanów Skoków

Ryknął Lars na widok Alexandry wychodzącej z pokoju koleżanek Kamilii i Sajonary. Lex zrobiła wielkie oczy i została wryta w ziemię.
- Ee... wydaje ci się...
- KOCHAM!! Jesteś światłem mojego życia!!
- Na pewno nie twojego...
- Przyjmij ten dar w dowód mojego uczucia. – Mars wyciągnął zwój różowego papieru (poperfumowango Old Spice’m) przewiązanego czerwoną wstążeczką w białe groszki. Alex z każdą chwilą bardziej przerażona przeczytała wiersz.
- Masz chłopie talent... Myślałeś, żeby to wydać?
- Nie... To prywatny list...
- Udam, że o tym nie wiem. Wiesz jak mógłbyś dobrze na tym zarobić?? Leć do kiosku, znajdź jakąś dobrą gazetę i wyślij go.