O czym chcesz poczytać na blogach?

Old republic star wars

...jeden jedyny. to mało?

The rings" (tł. "władaca ringów" - to chyba ksiązka o jakimś bokserze musiała być). a potem to ten dziadek co cały czas białym kijkiem machał i tacy co niby młodzi byli (ale tak naprawdę starzy, bo to podpucha była, żebym się pogubił) i jeszcze ten od pierścionka wsiedli na łódkę i popłynęli.

tylko po kiego grzyba tym hobbitom takie szerokie drzwi...?

.

What Famous Leader Are You?


gmt 2004-02-10 15:06:22
skomentuj (5)
tak mi wszyło - druga edycja

My inner child is six years old!


Look what I can do! I can walk, I can run, I can
read! I like to do stuff, and there's a whole
big world out there to do it in. Just so long
as I can take my.

Nie będę.
aaa! nie mam w co grać! ma ktoś może "nba live 2004" albo "powrót króla" - grę? (o kurde, że to ja się pytam o taką grę, coś ze mną nie tak musi być) albo "star wars: knights of the old republic"? albo..albo...albo cokolwiek! kurde, nie mam w co grać!! :/
no dobra, trochę napisałem, ale teraz juz koniec. pozdrawiać nikogo nie będę, bo nigdy tego nie robiłem, a zresztą.

..::e$$$a blog lorda kukuty wpisz się dla beki ::..

Spowodowane moim ciągłym przesiadywaniu przy kompie :/ ,na na kompie Małej suu nie chciało mi się bo wolałem ściągać najnowsze kawałki lub grać w najnowszą grę Star Wars Knights of the Old Republic (SW KotOR) . Gra jest bardzo wymagająca i za pewne nie każdy będzie mógł się nią nacieszyć. min. Wymagania to procesor 1,5 GHz , 512 MB RAM . heh też miałem trochę lagi ale daje.

Dragons Fang - Gry - bloog.pl

Tak to czasem w życiu bywa, że pies się topi, a łańuch pływa :) ZERO SMUTKU ZERO ŁEZ MOJE ŻYCIE JEST TCHE BYST XD Po Co Trzymać Bąka W Dupie , Niech Polata Po Chałupie masz suty jak wentyle od stara  i co się gapisz,,,twoj.

Z licznymi elementami gry akcji, za której przygotowanie odpowiadają pracownicy studia BioWare (twórcy popularnych i uznanych serii Baldur's Gate, Neverwinter Nights czy Star Wars: Knights of the Old Republic). Jest to zarazem pierwsza cześć trylogii gier.

Akcja gry rozgrywa się w roku 2183, kiedy to ludzkość rozprzestrzeniła się po całej.

Mass Effect 2 to oficjalna kontynuacja hitowej gry role-playing, opracowanej przez BioWare, czyli twórców tak znanych produkcji jak Baldur’s Gate, Knights of the Old Republic czy Jade Empire. Opisywany sequel ponownie przenosi gracza w odległą przyszłość, dając możliwość podróżowania po całej galaktyce i eksplorowania różnorakich.

Warhammer - blog - mBlog.pl

Nie koniecznie musi być drugim World of Warcraft, ale chociaż będzie poprawiany. EA zadecydowało jednak, że większość środków przeznaczy w produkcje całkiem nowej gry Star Wars the Old Republic, marginalizując Warhammera. Cóż. Jak to mówią życie. Gra pojawiła się całkiem niedawno w sklepach, ale nie mam specjalnej ochoty bawić się w nowe mmorpg. W końcu po.