O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Old republic

Blog Pana Sowy | Blog o moich zainteresowaniach

Nad ścieżką dźwiękową pochylili się specjaliści zarówno z BioWare jak i LucasArts, którzy w mojej ocenie wykonali doskonałą robotę. W grze możemy usłyszeć ścieżki dźwiękowe z gier Knights of the Old Republic oraz Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, a także wiele motywów z Sagi filmowej. Zgodnie z zapowiedziami, materiał muzyczny mógłby wystarczyć na całą nową trylogię filmów i jeszcze więcej. Producenci.

Admiral's log

Odpowiedzi: 13 to “Opisy na Sluis i marudzenie.

PabloID

:P (jeżeli oczywiscie Agata nie ma nic przeciwko :) ).
I to by było chyba na tyle :P

P.S.: Aha, nie mogę się doczekaćStar Wars: Knights of the Old Republic || : The Sith Lords

skomentuj (10)

Kolejny dzień skreślony na kalendarzu... 2004-06-14 22:02:10

No i głupia nauczycielka od.

...jeden jedyny. to mało?

Wyszło :)What Famous Leader Are You?


gmt 2004-02-10 15:06:22
skomentuj (5)
tak mi wszyło - druga edycja

My inner child is six years old!


Look what I can do! I can walk, I can run, I can
read! I like to do stuff, and there's a whole
big world out there to do it in. Just so long
as I can take my blankie and my Mommy and my
three best friends with.

Bez powodu), więc pisać nie będę.
aaa! nie mam w co grać! ma ktoś może "nba live 2004" albo "powrót króla" - grę? (o kurde, że to ja się pytam o taką grę, coś ze mną nie tak musi być) albo "star wars: knights of the old republic"? albo..albo...albo cokolwiek! kurde, nie mam w co grać!! :/
no dobra, trochę napisałem, ale teraz juz koniec. pozdrawiać nikogo nie będę, bo nigdy tego nie robiłem, a zresztą wszyscy inni pozdrawiają, więc ja już nie.

Bądź gotów ! Przyłącz się teraz !

Jest to zakup absolutnie nieatrakcyjny dla przeciętnego obywatela.

Walentynki PRECZ !
---
A tymczasem właśnie usoczyszczam sobie życie grając w World of Warcraft. Polecam. A już wktrótce zagram w Knights of the Old Republic 2 :D Hail for the king of RPGs !
---
Z niusów muzycznych to ostatnio słucham Tristanii... dziwną muzykę uprawiają jednak mnie się podoba. Irlandzko brzmiące skrzypce plus dwa dobre wokale (chciaż mogłoby się.

Old republic star wars

Łukasz Bloq

Kiedys ktos mądry - pieniądze szczescia nie dają. A co daje? No to już sobie każdy sam musi odpowiedzieć co by sprawiło aby był szczęsliwy... no a tak poza tym to wszystko jest po staremu, zdałem sobie z czegos sprawe i jakos to bedzie... są na tym swiecie rzeczy, na które jedna osoba nie ma wpływu... a szkoda. No wesołych jaj wam tam życze i w ogóle niech sie wam.Dystansuje... mam nadzieje, że ten dystans nie bedzie tak bardzo odczuwalny i nic sie nie spierdoli :) No a teraz sie odrwywam od rzeczywistości i gram całymi dniami w Star Wars:Knights of the old Republic 2. Ja jestem wielkim fanem Star Wars i na sam dźwięk tych 2 słów dostaje wielokrotnego orgazmu :D Także na kilka dni mnie wpierdoli :P Ale i tak bede przechodził tą gre 2 razy bo.