O czym chcesz poczytać na blogach?

Oława

Witamy!

Można znaleźć na stronie www.wronba.pl. W poprzedni weekend podejmowali natomiast lidera grupy, pomimo pierwszej fatalnej kwarty w której, przegrali 21-6, potrafili nawiązać równą walkę w kolejnych kwartach i jak sami stwierdzili był to ich najlepszy mecz w tym sezonie. W następnej kolejce grają z ostatnią drużyną w tabeli – STB Star – , w szkole przy ulicy Trwałej ( obok Skytower’a). Do końca rundy zasadniczej zostały 3 ostatnie mecze raczej ze słabszymi drużynami więc awans do play off jest jak najbardziej w zasięgu. Trzymamy kciuki i niebawem kolejna porcja informacji na temat Błąd Kroków Oława.

p.s. dziękujemy Dawidowi za informacje związane z drużyną.

doabasket.pl

Tagged basket, błąd, Błąd Kroków, Błąd Kroków Oława, doa, doa.

|||empty snippet

aLuNiA012

2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
alunia012

odnalazłem swoje tchnienie...

Jednak do tematu - W wyniku większych lub mniejszych intryg i knowań, wydarzenie zostało MOJE. Moje i tylko moje... Co troszke nawet mnie przeraża, wszak przez me umorusane w czarnej smole serce i ciało prześwitują podejrzane różowe punkciki, które to powiększają się z każdą chwilą mojego jestestwa...

Teoretycznie notka miała być o wydarzeniach przeszłych, jednak nie bardzo mam ochotę wybiegać pamięcią wstecz...Wolę wybiegać do chwil dopiero co minionych dni, więc na nich się skupmy...Resztę być może nadrobię, jednak w zdecydowanie innym terminie;)
Kolejna, tym razem sylwestrowa odsłona Oława Party wypadła wyśmienicie, przynajmniej w moim osobistym odczuciu, choć w dalszym ciągu upierać się będę, iż gospodarz ze mnie nad wyraz marny i leniwy _-_" Jednak ja nie o tym:P Dokładniejszy opis zamieszczę kiedy tylko uda mi się zmusić moje powieki do pozostania w pozycji otwartej. Teraz chciałem właściwie napisać rzecz jedną, za to niesłychanie dla mnie ważną...

M... kocham Cie :*

Podpisuję całym sobą owo stwierdzenie, bez chwili zwątpienia, z całym zdecydowaniem jakie tylko mogę z siebie wykrzesać...Co jeszcze mogę dodać? Przecież w tych słowach zawarte jest wszystko,.

czarodziejski trójkąt

8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
zdrajca1986
25
,
oława
Słówko o mnie

:)$łodkie Życie $łono Ko$ztuje:)* - Onet.pl Blog

"Zło i dobro muszą obok siebie istnieć, lecz ludzką rzeczą jest wybierać"

Kilka Słów o Mnie
Imię: Patrycja
Wiek: 17
Miejscowość: Oława
Napisz do mnie

szosaimtb blog

Mocniej kręcić: tak 27-28. Dojechałem do kolejnego skrzyżowania i zorientowałem się, że ojciec jakieś 200 metrów za mną....jak na góralach. W Okrzeszycach skręciliśmy w lewo na Sobocisko, a w Sobocisku w prawo w wybrukowaną drogę. Była to męczarnia na oponkach o szerokości dwóch centymetrów, która, na szczęście, się skończyła po paruset metrach. Asfalt zrobił się równy, a droga wąska. Dojechaliśmy do przystanku w Marszowicach z wynikiem trzydziestu paru kilometrów. Zrobiliśmy sobie przerwę na skonsumowanie bułki z budyniem czekoladowym, skonsultowanie się z mapą i w drogę. Miłonów, Gaj Oławski, Oława, przejazd przez Oławę, przez most, za Oławą Skręciliśmy na Stary Górnik. Tata wrzucił blat, wyprzedził mnie i pojechał 40kph. Chwile pojechałem za nim, ale nie spodobało mi się to, że las mieliśmy po prawej ręce, a nie przed sobą. Wyprzedziłem go i poprosiłem, by się zatrzymał, gdyż chyba pomyliliśmy drogę. Po skonsultowaniu się z mapą, stało się jasne, że pomyliliśmy drogę dość znacznie. Zrobiliśmy zwrot o 180* przez lewe ramie i pojechaliśmy z powrotem. Tym razem ja prowadziłem. Wróciliśmy się do Oławy i skręciliśmy w lewo w osiedlową drogę. Przejechaliśmy Osiedle i wjechaliśmy do lasu,.