O czym chcesz poczytać na blogach?

Okulary 3d

Tomiga Blog

Wszystko co zaplanowaliśmy i czuliśmy się usatysfakcjonowani. Z lekcji, które wynieśliśmy to:

  • nie kupuj urządzenia dotykowego bez jego organoleptycznego sprawdzenia w działaniu
  • od pomysłu do przemysłu jest daleka droga (kwestie wszystkich ogłoszeń prasowych i “prototypów”)
  • przed nami świetlana era 3D i internetu w telewizorach (tak przynajmniej chcieliby producenci)
  • nie wszystkie hostessy tylko wyglądają – niektóre czasami nawet potrafią coś powiedzieć o prezentowanym produkcie
  • nie każdy urodził się by być hostessą

Drobne rozczarowanie wynikało tylko z małej liczby testowalnych tabletów w stosunku.

Pokazywanych tam urządzeń już posiadam (choć w nieco starszych wersjach). Nikt też specjalnie się dziś już nie zachwyca laptopami czy płaskimi telewizorami. Projektory też już nie robią takiego wrażenia – nawet 3D spowszechniało (nie spędziliśmy zbyt dużo czasu oglądając każde jego wcielenie).
Pamiątką, która mi pozostanie po tegorocznej IFie, będą okulary “vintage” 3D od Sony.

Pamiątka z IFA 2010 - okulary 3D Sony - w stylu vintage

Na zakończenie umieszczam link do pełnej galerii, gdzie możecie obejrzeć zdecydowanie więcej zdjęć, niż te.

Krocząc Drogą Samuraja

Miałem się dzisiaj uczyć od rana... Wstałem o godzinie 11.30... Potem szwagier napisał: "może pójdziemy na avatar?". No i poszło. Zarezerwowałem bilety. O godzinie 14.15 siedziałem już w wygodnym fotelu w kinie. Było tylko jedno małe "ale", był to 2 rząd.. Czego jednak miałem się spodziewać po rezerwacji "last minute". Bym zapomniał, przy wejściu otrzymałem okulary 3d. O godzinie 14.25 rozpoczął się seans..

Z całą pewnością efekty specjalne to główny i niestety jedyny atut tego filmu. To co się działo na ekranie wbiło mnie w fotel, dosłownie. Przeżywałem każdy ruch bohaterów, nie zdając sobie nawet sprawy jak żywo reaguje. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Technologia 3d jaką tutaj wykorzystano.

Sex Spotkania

Dostarczających doznania erotyczne na USB powinny być hitem już w niedługim czasie. Sam jeślibym zarządzał właściwymi kapitałami ulokował by w postęp segmentu internetowej sex lekkoatletyce, lecz maci pewne obaw, że spodziewany morał o darowiznę z programu Innowacyjna Ekonomika potrafiłby nie pozostawać pozytywnie zaopiniowany. W każdym razie, skoro telewizory 3D są już w wielu budynkach, nawet w Polsce, a laptopy z taką ergonomią również rozpoczynają być osiągalne za w dawkę ostrożna i przystępne dla szablonowego Kowalskiego pieniądze publikuje mi się, że triumf takiego zaryzykowania istniałby murowany. Można by to zużyć nie tylko jako rozpakowanie tzn. seks kamerek, jednak można by wykreować całkiem świeży krój.

Dwieście pln za godzinę. Czy nie świetniej egzystowałoby takiej lali brać sto pln za godzinę seksu przez net? Nabywcę ma na innym końcu państwa, nie musi tak naprawdę się z nim bzykać a gotówka żegluje. Gość nie boi się, że coś łapie, lub że przy dziwce mu nie stanie bo siedzi sobie na luzie w gmachu pijąc browar. Z tą tylko sprzecznością, że ma na sobie okulary 3D. Anonse erotyczne muszą zniesień ewolucję w nurcie wykorzystania potencjału internetu i opcje, które zostawiają najpóźniejsze technologie w sferze interaktywnej zabawy.

A wy jak uważacie czy trójwymiar to akuratna tematyka technika dla takich materii jak anonse erotyczne?

tengu.blog

W tym samym roku na podobnym poziomie.
Nie jestem trenerem, nie znam się za bardzo na siatkówcę, ale lubię ją oglądać. Fajna dyscyplina, w szczególności w męskiej odmianie. Kobiety, mimo, że całkiem fajnie wyglądają, grają troche bardziej, użyjmy niebezpiecznego słowa, pierdołowato. Ale i też czasami obejrzę jakiś meczyk.
Kupiłem sobie playboya w 3d. Trochę denerwują mnie te zdjęcia. Jakoś nie wierzę w tą cała technologię. Jeśli mam do wyboru w kinie wersję 3d czy normalną, wybieram tą drugą. W rtv euro agd oglądałem telewizor samsunga, leciała jakaś bajka, założyłem okulary 3d, nie powiem, że to głupio wyglądało. Ale czy opłaca się kupować, to bym powątpiewał.
Non stop szukam innej pracy, choć w obecnej zmienił sie wkurzający mnie "manager". Nie będę za nim tęsknił. W piątek poszliśmy w 5 na piwo i mało brakowało, że stracilbym ciepliwość. Dobrze, że leciał meczyk Brazylia-Holandia. Nie wiem czy.

Blog MarryCherry

Się bała to będzie mnie trzymał za kolano…
W kinie…
- <szeptem> Karol, boję się…
- Maryś, ale na reklamie Kinder Bueno?
- Oj tam… ;)
   „Avatar”? Jestem za… Już dla samych magicznych obrazów! Łatwo się ogląda i całkiem przyjemnie… Ale co spojrzałam na Karola i jego okulary 3D nie mogłam powstrzymać śmiechu…
    I teraz wyjaśnię, bo nie ukrywam, iż mam wrażenie, że wprowadzam Was w błąd. Bo tak, to wszystko co piszę o mnie i Karolu to prawda, ale nie ma w tym uczucia. To żarty. On wie „co(kto)” mi w duszy gra, ja wiem co jemu… On jak mój brat niedźwiedź ;) Wciąż mówię do.

I fell in love with this girl. - Onet.pl Blog

Ale jesteśmy ładnie ubrani, więc może być. 
- Chodź szybciej. – pogoniła mnie Jessi i pociągnęła w kierunku sali. Poszukaliśmy swoich miejsc , które jak się okazało, były chyba najlepszymi możliwymi. W tym momencie wyjąłem fioletowe pudełka, które dostałem od Bobra, w środku znajdowały się gadżety z filmu. Okulary 3D, świecący mazak i smycz. Zacząłem bawić się świecidełkiem, ale Jess miała inne plany.  Zaczęła mnie całować, usiadła na moich kolanach.  Jako, że jestem wiecznie napalonym nastoletnim ogierem, to ja również zacząłem ją całować, a kiedy siedziała na mnie wsadziłem rękę pod jej bluzkę i  błądziłem rękoma po jej plecach.  Ona nie.