O czym chcesz poczytać na blogach?

Okres drgań

babz.blog ---? WIEKLA menda niepodległa -> beznadziejny blog genialny

Opis imienia: MAREK
++++++2004-06-25
----21:34:12

"Osobowość: Ten, co żyje w dwóch żywiołach Charakter: 90 %
Promieniowanie: 91 %
Rezonans: 103 000 drgań/sek.
Kolor: Czerwony
Główne cechy: Wola - Zmysłowość - Intelekt - Zdrowie Totem roślinny: Kukurydza
Totem zwierzęcy: Foka
Znak: Skorpion
TYP: Charakter trudny do określenia, gdyż poruszają się w.

Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

Charakteru tej siły we właściwy sposób, a co za tym idzie, płynąca z niej moc nie została odpowiednio wykorzystywana, co wiodło Was ku nieodwołalnej autodestrukcji. Jednak wszechpotężne cykle życia oraz nadchodzące po sobie kolejne okresy nauki nieprzerwanie i cierpliwie oferują Wam wciąż te same lekcje, bo choć życie może już wydawać się zniszczone, świado­mość trwa i przejawia się w coraz to innej, zmienionej formie.

Dzielenia. Wśród was znajdą się pionierzy, którzy staną na czele pochodu jednoczącej się ludzkości, a cała reszta w końcu podąży za nimi.

W czwartej gęstości zmienia się częstotliwość drgań i wasza rzeczywistość zacznie osiągać stan nieograniczoności właściwy wyższym wymiarom. Istotom pozaziemskim będzie wówczas dużo łatwiej z wami się komunikować. W miarę postępowania procesu transformacji coraz częściej.

on my blog, there's an exceptional climate, it's a magical place...

Jej, że to kolejny czas, kiedy czarne niebo spowiło się nad jej głową, przypominając o marnej wartości, jakże lekkiej i pozbawionej barw. Niebo miało być błękitne, znowu jest czarne, pełne żalu, podczas gdy wszystkie azymuty, okresy na widnokręgu, przespała, bezczelnie przespała, tracąc zaufanie w wiarygodność swoich oddechów. Dumnym, acz przerażonym krokiem, posunęła się ku przodowi, miajając próg drzwi, jej dłoń trzęsie się tak mocno, że sama już.W lustrze, jaką jestem w stanie zaobserwować.
Na chwilę podniosłam wzrok znak klawiszy, czując że ciepło swetra marnieje i zanika powoli, sprawiając, że trzęsie się absolutnie wszystko, chociaz zaczynam odbierać to jako balet drgań.
Ból uszlachatnia na  tyle mocno, że nie powinnam chyba prosic ostatnich powstańców o jego zakończenie, a przeciwnie, gloryfikując każdego z jego ukłuć, radować się na samą myśl o kolejnym.
Ślepo wierząc w.

andzia-sweetheart - Onet.pl Blog

Co finał miało taki: jeden z debili przesiadł się z przepełnionego kibla na pisuar, a Czesia wjebała się ryjem centralnie w pełny sraki kibel. Debile widząc to zaczęli szczać ze śmiechu, natomiast Czesia ze wstydu dostała pierwszego okresu i spod obsranych brwi patrzyła na Pafnucego. Ten bliski zaś płaczu zjadł inkunabuł, który chuj wie po co mu był. Kibel był tak obsrany, obszczany i zarzygany i jebał, że idź pan w chuj!
Serduszka i bezwzględną szczerość!No i nienawidze nieszczerych osóbek!Dla wszystkich odwiedzających tego blogaska:viel sex!

Osobowość: Ta, co patrzy i odkrywa świat
Charakter: 97 %
Promieniowanie: 99 %
Rezonans: 100 000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Wola - Intuicja - Dynamizm - Zmysłowość
Totem roślinny: Czarna jagoda
Totem zwierzęcy: Ryś
Znak: Lew
TYP: Wystarczy spojrzeć w oczy dziewczynki o tym imieniu, by zrozumieć.

Cat

Jestem tak...to taka mała dygresja


2004-03-01 08:08:45 skomentuj (4)


........::::Zastanowienie::::.....

Zastanawialam sie kiedys czy moje zycie jest normalne...Bywaly rozne okresy, raz bylo dobrze innym razem nie,najdziwniejsze bylo to ze nigdy bym nie przypuszczala ze wyladuje akurat w tej szkole...No coz, nigdy tez bym nie pomyslala ze poznam tyle wspanialych osob ktorym teraz dziekuje(Marcie w.-idzie tez!!!)A.
Mandarynka
2004-03-13 09:41:01 skomentuj (5)
Moje imię=D zgadza się w 99 procentach
Osobowość: Ta, co chwyta
Charakter: 96 %
Promieniowanie: 98 %
Rezonans: 72 000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Zmysłowość - Towarzyskość-Dynami­zm - Uczuciowość
Totem roślinny: Róża
Totem zwierzęcy: Sroka
Znak: Baran
TYP: Jak ich totem, róża, składają się z.

Blog of an artist.

Przez chłopaka.

Ten nie uznał za potrzebne odpowiadać; podał miecz niebieskookiemu.

- Widzę, że domyślasz się jak trzymać broń. Będziesz jeszcze musiała nauczyć się odpowiednich postaw, ale to materiał na późniejszy okres. Przejdźmy na razie do podstawowych ćwiczeń.

23:52, 6lavekall6
Link Dodaj komentarz »

Veitsu. Chwilę potem jednak nauczycielka wdarła się do jego głowy, choć po chwili się wycofała. Lavekall poczuł, jakby rozrywano go od wewnątrz, chwycił się oburącz za głowę, a jego ciało popadło w niekontrolowaną falę konwulsji i drgań. Po chwili wstał, wycierając rękawem spocone czoło

– Spróbujmy jeszcze raz – rzekł, spoglądając głęboko w oczy Arethy.

- Dobrze.

- Leshai.

Po raz kolejny zapadł w głąb swojego umysłu, co.

/obcoświat/

Na miejscu zauważyłem roztrzaskany haniebnie na podłodze jeden z mych ulubionych świeczników, stojący uprzednio obok głośnika. Otóż Love of My life bezlitośnie zrzuciła go z półeczki za pomocą, produkowanych przez nią drgań.
To wszystko wina Fredka!
Fredek, zabiję Cię!!!

- Swoją drogą nie ciekawi Cię, że wszyscy dookoła są opanowani obsesją maturalną, natomiast ty wręcz przeciwnie?
- Owszem, ciekawi.
- A nie uważasz za niewłaściwe czytanie Harrego Pottera w okresie, kiedy ważą się losy twego dalszego życia?
- Nie, nie specjalnie.
- Czy ty jesteś wogle normalny?
- Nie, nie wydaje mi się.

I oddalił się w północny mrok, pozostawiając.