O czym chcesz poczytać na blogach?

Okrąg wpisany

........Christina Aguilera...Stripped...

U mnie zapowiada się niestety ciężki weekend :( musze uczyć się do pracy klasowej z historii i fizyki )no i musze jutro wcześnie wstać i od samego rana zamulać przy książkach =/ heh dzisiaj matematyca kazała skonstruować okrąg wpisany w trójkąt i komu nie wychodzi miał zostać w klasie do czasu aż wkońcu będzie dobrze....oczywiście przesiedziałąm całą przerwe ;D;D  mój królik się przeziębił i ciągle kicha:( ale mam nadzieje, że szybko.

Klub Coacha Poznań

Tego na kawałki widzisz, że Twój cel jest do osiągnięcia i będziesz miał znacznie więcej motywacji do działania.

I teraz ostatnia rzecz do zrobienia. Na kartce A4 narysuj 4 duże okręgi (dwa na górze, dwa na dole). Ostatni okrąg (prawy dolny róg kartki) będzie oznaczać okres, w którym chcesz osiągnąć swoje życiowe cele. Wpisz tam je wszystkie, jednak możesz to zrobić za pomocą obrazków, symboli lub słów. Będzie to lepiej działać na wyobraźnię i zajmie mniej czasu. Przedostatni okrąg (lewy dolny róg) będzie oznaczać okres 1 roku. Wpisz tam te kroki, które masz zamiar.

STOKROTKI

Lutosławskiego w 1911 r.; wzorowany był na Krzyżu Virtutti Militari. Ramiona Krzyża oplatają wieniec z liści lauru i dębu - symboli zwycięstwa i męstwa. Napis ,,Czuwaj" - hasło wzywające harcerki i harcerzy do gotowości. Na Krzyżu pośrodku znajduje się okrąg - symbol doskonałości. Lilijka wpisana w ten okrag, to symboliczna igła busoli pomagająca wybierać żaglarzom drogę na morzu, a jako jeden z symboli harcerskich - drogę w życiu. Biegnące od niej promienie oznaczające promieniowanie radością.

Kaidar, wojna aniołów - Onet.pl Blog

Kesięga Głości
Byłeś? To się zapisz :D
Wpisz się
No to look kto już tu był i się zapisał :)

Obecnie największy ( nie licząc Hurgana) wróg. Rozejżała się wokoło. Ciała pokracznych Krimów i pół kobiet pół ptaków zapełniały najbliższe otoczenie. Trzeba tu posprzątać. Ludzie nie lubią widoków nadzwyczajnych... Chwyciła swój miecz, zatoczyła nim okrąg nad głową tworząc w powietrzu złote runy. Erajbon -wypowiedziała a runy pochłonęły wszystkie ciała stworzeń. Czas wracać.

- Lirda, nie przywitasz się skarbie?- zimny głos spowodował ciarki na plecach Li. Oto.

World of JoannaM ;) - Onet.pl Blog

N: Krzyżówkę rozwiąże... <Daniel się zgłasza>...Daniel!
Daniel: A czemu ja?!

N: Today is Monday, don't talk, 27th April.

Michał ściągnął Oli buta i przekazał do pierwszej ławki. Pani zauważyła i zabiera się do wpisania uwagi.
N: Tylko.
Artur: Filon się zachowywał jakby był na prochach.
N: A Balladyna nie?!

MATEMATYKA
Michał kłóci się z nauczycielką.
M: - A może być tak, że prosta przecina okrąg w trzech miejscach?

Sam wiesz najlepiej, dokąd zaprowadzą cię Twoje marzenia... - Onet.pl Blog

Myślisz.
Uczę, łapię, lubię, odpoczywam, nie kocham- myślę.
Mam prawo do robienia tego o czym Ty nie myślisz, czego nie dopuszczasz.
Ja jestem tym barankiem.

pade

Dzień sportu zaliczony ekstremalnie.

Latające baranki na Grockiej, ale za to zwycięstwo, hussarskie (amoeba) krwią przelane :D

nizanin (19:36)
7 Wielka wycieczka (wpisz się)

X jako życie

Jesteś robaczkiem o jednym stopniu swobody. Żyjesz sobie na kuli. Poruszasz sie tylko do przodu i do tyłu. Zataczasz na kuli okrąg o największym promieniu. Fajnie Ci że tak żyjesz? Nie możesz nawet zakręcić. Chodzisz po równiku i nigdy się nie dowiesz co to są bieguny. Chcesz mieszkać na nieskończenie długim pręcie. Też będziesz zataczać koło, w najlepszym wypadku będziesz.

Bez miłości - notatki wrocławskie i żagańskie - Onet.pl Blog

mieszają się, często, zysk, strata.

Zbędne retoryczne pytanie;
«Idę, niech się Pismo wypełnia».
«Quo vadis, Domine?» «Niech stanie
się nieba okrąg nowy i ziemia...» 
Instalację multimedialną, wogóle.
     Podziwiam Boscha choć mroczny, Rembrandta i Beksińskiego ale nie akceptuję li tylko 'sztuki dla sztuki' tak aby zaszokować - ów penis wpisany w Krzyż /zapomniałem imienia, nazwiska plastyczki z Gdańska/,bo sztuka, moim zdaniem ma łączyć, nie dzielić,zmuszać do myślenia, ale nie urażać. Stąd akceptacja prac Hasiora czy Tadeusza Kantora a te szczególnie, bo łączą w sobie element wizualny.