O czym chcesz poczytać na blogach?

Oklejanie samochodów

Prawda, cała prawda i tylko prawda??? hehe...

Mieć władzę nad takim bydlęciem!!! Że ja mała? Tym lepiej!! Nie dość że kontrast taki fajny, to i poczucie władzy ogromne! No i bezpieczeństwo. Ehhh, lubię ja te cudeńka... Dziś próbowałam dogonić taki fantastyczny pojazd, zeby zerknąć co to za marka. No cóż, niestety, spryciul też ładnie zmieniał pasy i ciągle był skubaniec kilka samochodów przede mną. To było połączenie terenówki z pickupem. Nie typowy pick-up, tylko własnie hybryda 4 drzwiowej terenówki z pick-upem. Genialny był... Czarny, wielki, na super gumach, a śmigał!!! Mmmmm. Takiego chcę. Koniec kropka ;))
A ostatnio widzialam fantastyczny lakier! Nie, nie do paznokci ;P
NA samochodzie. Śnię o nim.Twarzą w twarz i wszystkiego sobie wyjaśnić. Można? Nie, właśnie nie można. Bo jest strach, ze zrobimy z siebie idiotę, że wyskoczymy przed szereg, że znowu źle ktoś nas zrozumie, że już nie będzie tak jak przedtem. Że nie bedziemy potrafili się porozumieć i zrozumieć. Myślę, że wychodzimy z błędnych założeń. I to nas wiąże, okleja jak lep na muchy, aż ciężko oddychać. Boimy się śmieszności, że ktoś nasze uczucia i przemyślenia wyśmieje, zlekceważy albo zacznie się litować. Ryzyk fizyk? Nie wiem. Obawiam się, że jednak bilans zysków i strat byłby ujemny. Szkoda. Wielka szkoda.


13.07.2006 :: 13:55 | Link | Komentuj (6)
Śpiewam..

Utalentowani. Tylko dla szlachty, zaiste

Do samochodu, tic-tac'i i kilka innych rzeczy typu- tusz do rzęs albo lakier do paznokci.
Wyszła z mieszkania i zakluczyła za sobą drzwi. Ruszyła w dół po schodach, mijając dwóch mężczyzn w czarnych kurtkach. Znała ich, przywitała się skinięciem głowy. Odpowiedzieli tym samym.
Wyszła z bloku i wsiadła do ciemnoszarego Audi* (nazwy samochodów będę pisała wielką literą. Zawsze.). Odpaliła go i ruszyła. Po kilkudziesięciu minutach przebijania się przez mniej zatłoczoną część miasta postanowiła, że o wiele szybciej będzie metrem. Zirytowały ją korki. Zaparkowała w jednej z bocznych uliczek.
Zapamietała nazwę i wygląd miejsca.
Z metra wysiadła przy.Chodzi tym razem?
Hash westchnął.
- Jak zwykle, komputery. Nasi nie mogą rozgryść systemu. Znaczy... no... zobaczysz.
Wyciągnął z torby laptopa. Położył go przede mną na stoliku, obok talerza z ciastem. Przelotnie mu się przyjrzałam. Cały czarny, bez żadnych nalepek/ naklejek/ innego syfu typu "made in china", którym zawsze okleja się komputery.
Wzięłam go pod pachę.
- Chodź. Do góry. Tam mi się lepiej myśli.
Weszłam po schodach w stronę mojego pokoju. On zaraz podreptał za mną. Tak, jak cały dom wyglądał jak miła, stylizowana na wiejską, przytulna chałupka, mój pokój był jak z innego świata. Na bordowych ścianach wisiało mnóstwo.

Pomysłowa żarówa

1 , 2
następne

ebuudownictwo24 | Kolejna witryna sieci „WordPress.com”

Istotny wpływ na komfort użytkowania pomieszczeń w budynkach. Dlatego dla nabywców i najemców powinna być zapewniona pełna dostępność danych charakteryzujących jakość energetyczną budynku.

Czytaj dalej

Posted in Bez kategorii | Dodaj komentarz
er>

Wykonywane są zazwyczaj z ramy drewnianej z wypełnieniem (materiał stabilizujący, tzw. plaster miodu), oklejanej obustronnie płytą wytłaczaną MDF. Jest to rodzaj specjalnie zmielonego i.

pizzeria jastarnia

flagi

pizzeria rybnik

reklama zewnętrzna wrocław

pizzeria tychy

oznakowanie parkingów

pizzeria zabrze

cava di sale

przescieradla

pizzeria gliwice

obrabiarki

wyroby hutnicze

 

obrusy

ślusarz 24h

pizzeria katowice

pizzeria gdynia

leżaki reklamowe

metale kolorowe

kraty Mostostal

pizzeria sosnowiec

awaryjne otwieranie samochodów

pizzeria dąbrowa gornicza

ogrzewanie kominkowe.