O czym chcesz poczytać na blogach?

Oklahoma musical

don't give me a name... i'm living in lie

Drugi jego kolega "EJ, DZIEWCZYNKO CZY MOGĘ CI PODPALIĆ WŁOSY?". To na tyle o szkole po lekcjach (a było ich tylko 5) Sylwia i ja poszłyśmy do Asi na Hair. (Ciągle nie wierzę w to, że on zginął. Wszystko powinno się dobrze skończyc i tyle.) Jak widać nadal jestem pod wrażeniem tego musicalu.
Oto plakat zapowiadający "Hair":i logo tego musicalu:No i kolejny plakat:Recenzja filmu:

Claude, chłopak z Oklahomy, jedzie do Nowego Jorku- zaciągnąć się na wojnę, do Wietnamu. No i pewnie pojechałby tam i zginął za "sprawę", gdyby nie przypadkowa znajomość z grupką hippisów- w pełnym tego słowa znaczeniu- dowodzoną przez Bergera i miłość do Sheili,dziewczyny z dobrego domu. Claude.

Blog martuska1511

Bardziej zamknęła się w sobie obiecując, że już nigdy nikt nie złamie jej serca.

NASTOLATKA

Wkrótce Ciccone przenieśli się do Rochester, zamożnej miejscowości w okolicy ekskluzywnej części przedmieścia Detroit., Bloomfield Hills. Zamieszkali w domu przy Oklahoma Street 2036, który zachował się do dziś w stanie prawie nienaruszonym. Co ciekawe zachowały się nawet dziecięce wycinanki w oknach i huśtawka na podwórku. Madonna nie miała tyle wolnego czasu co jej rówieśniczki. Opiekowała się młodszym rodzeństwem..Na skutek zatargów z Lang, zaczęła odchodzić od marzeń tancerki. Uświadomiła sobie, że miejsce w znanym zespole zdobędzie za 3 albo nawet 5 lat - to zbyt długo.

Madonna postanowiła więc zwrócić się w stronę kina. Zaczęła chodzić na przesłuchania do musicali i filmów. Początkowo ciągle ją odrzucano. Zastanawiające jest, że Madonna zaczęła od tańca, później chciała dostać się do filmu, a nie pomyślała o tym, co robi najlepiej - śpiewanie. Zaprzyjaźniła się z grupą artystów graffiti (część z nich.

Tajemnice Gwiazd - bloog.pl

Polski, oraz zdobywa tytuł Wokalistki Roku. Bierze udział w licznych programach TV.


Lata 80 [edytuj]
Lata 80 rozpoczynają się dla Maryli „Tulsa International Mayfest"- Festiwal Muzyki Country w Tulsa- Oklahoma (III nagroda). Maryla współpracuje z wokalnym trio Gang Marcela. Wydany zostaje kolejny longplay zatytułowany „Cyrk nocą", który szybko uzyskuje status złotej płyty. Uczestniczy w cyklu programów TV z piosenkami dla dzieci „Spotkanie Dobrych Znajomych"..

Solowy album - B'Day. Zawarła na nim emocje, które musiała więzić w sobie, jako Deena, przez sześć miesięcy kręcenia Dreamgirls[potrzebne źródło]. Za rolę Deeny Jones Beyoncé była nominowana do nagrody Złoty Glob (Golden Globe Awards) jako najlepszej aktorki pierwszoplanowej w musicalu lub komedii. Beyonce zaręczyła się z Jayem-Z i w lecie planują ślub. Przez wielu jest uznawana za najlepszą ciemnoskórą artystkę dzisiejszych czasów.

Płyta B'Day ukazała się 4 września 2006, w dniu urodzin.

pumpernikiel

Prezydent m.st. Warszawy i Teatr Muzyczny Roma
we współpracy z Living Arts INC New York
zapraszają :


Broadway Tonite

Po raz pierwszy w Polsce

Największe Światowe Przeboje Musicali

w wykonaniu
artystów z Broadwayu

Magiczny świat klasyki musicalowej

Letnia Przygoda z Musicalem w Teatrze Muzycznym ROMA

Tylko 7 spektakli od 3 do 8 lipca 2004 roku

West Side Story
Oklahoma
Phantom of the Opera
A Chorus Line
Cabaret
La Cage aux Folles
42nd Street
Man of La Mancha i wiele innych...

Zobacz koniecznie !!!

A i owszem, zobaczę,.