O czym chcesz poczytać na blogach?

Okinawa

Niebieskie niebo

maki_motobu
Link Komentarze (2) »
niedziela, 30 lipca 2006
Na Okinawie

   W zeszłym tygodniu wróciłam do domu na Okinawie z moją koleżanką. Dlatego, że długo mieszkałam w innym mieście po ukończeniu studiów, nie mogłam przyzwyczaić się od razu do mocnego słońca, które jest zupełnie inne od tego w innch częściach Japonii. Okinawa jest usytuowana w strefie klimatu podzwrotnikowego, więc światło słoneczne jest tak mocne, że trudno jest poruszać się bez okularów słonecznych, ale za to można się łatwo opalić w lecie.

   Dopiero wtedy kiedy poczułam mocne promienie słoneczne, uświadomiłam sobie, że naprawdę wróciłam do domu. Niestety kiedy wracam tam, zawsze czuję się smutna, ponieważ ostatnio Okinawa rozwija się tak szybko, że jej krajobraz różni.

Okinawa life - Onet.pl Blog

Tajfun

Nadchodzi..... Tajfun numer 9. Tutaj tajfunom nie nadaje sie imion tylko numerki. W tym roku wybitnie malo tych tajfunow. Ten tez nas tylko tak troche musnie - ale i tak slychac jak wieje. Na cale szczescie na Okinawie z reguly wszyscy sa do tajfunow przyzwyczajeni i przygotowani. Malo jest tzw. obiektow latajacych (deski, slupy itp), nie ma rzek wiec mozna powiedziec w miare bezpiecznie. Tylko ogrod po takim tajfunie nie wyglada najlepiej. Dzisiaj bylismy na przejazdzce motorem i juz bylo czuc ze wieje. Pewnie jutro przedszkole bedzie.

więcej zdjęć

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
izabelai(treść i ilustracje);
 

Gdy sny stają się faktem, a marzenia ożywają... - Onet.pl Blog

O tym fakcie tą drogą osobiście Panią powiadamiam i nie ma na to wpływu mój szanowny ojciec, Kim Jun Okinawa. Proszę zmienić datę na powiedzmy bardziej odpowiadający mi termin. Który ustalimy jak przyjadę do Korei po załatwieniu swoich osobistych zobowiązań.

Jeśli Pani nie odpowiada ma oficjalna i jedyna postawa, to proszę skontaktować się z prawnikami w celu zerwania kontraktu małżeńskiego. Za co winę niestety poniesie wyłącznie Pani. Ponieważ Pani syn Nikoru Coshida jak też i moja rodzina znają powody mojej oficjalnej i osobistej prośby.

Anna Rossa Okinawa.

- Chyba nie zamierzasz tego wysłać kochanie? -Usłyszała za plecami matkę.

- owszem właśnie wydrukowałam i przesłałam emailem kopię ojcu, Rui’owi i Nikoru. Dopisałam, że jest to moje oficjalne stanowisko niepodlegające dalszej dyskusji.- Popatrzyła rodzicielce w oczy.- Dodałam, iż zanim wyznaczę datę to postawię swoje prywatne warunki.

- Aniu. Dziecko czy ty wiesz jak wkurzysz swego ojca? Wysyłając ten list wiążesz mu ręce, na …

-Mamo wiem, co robię. Skoro ma zrobić mi awanturę, to przynajmniej.

Słowa budują, słowa rujnują, słowa nadzieje dają, w słowach ludzie się kochają… - Onet.pl Blog

F4 - Flower Four
Nikoru Cohsyda - Dziedzic linii lotniczych i konsorcjum Cohsyda.

Kim Lee Hyun - Dziedzic sieci kawiarni i banków Hyun-Hana.

Akira Matsumoto - Potomek czwartej generacji klanu Matsumoto i szóstej generacji klanu Shinawa (Jakuza). Właściciel kilku klubów nocnych,  wytwórni muzyczno-filmowej Mitsuki.

Rui Mitsuki Okinawa- Dziedzic tytułu książęcego, sieci hoteli i właściciel klubów fitness i.

Naruto Yaoi - Onet.pl Blog


Nastolatek przyjechał z rodzicami mając nadzieję na rozpoczęcie lepszego życia. Chciał poznać innych ludzi i zawiązać znajomość, chciał mieć w końcu....przyjaciela.
Ale fakt był taki, że wcześniej raczej do znajomości się nie palił. Wiecznie zamknięty w sobie z kamienną twarzą i "chłodną" aurą na około siebie.
To wszystko odpychało od niego ludzi. Sasuke wcześniej mieszkał w Tokyo. Nie lubił hałasu, ale się do niego przyzwyczaił. Okinawa od Tokyo różni się jak niebo i ziemia. W Tokyo hałas, w Okinawie spokój itd. można by wymienić jeszcze z 20 rzeczy ale po co marnować czas? Dobra przechodzimy do sedna.
********<<<>>>********<<<>>>********<<<>>>********

Czarnowłosy wypakowywał resztę swoich ubrań z kartonów i chował je do małej szafki nocnej w swoim pokoju. Pomieszczenie.

Serial pacyfk

Reklama google

Pacyfik (The Pacific) – miniserial telewizyjny składający się z 10 części, którego producentami są Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman we współpracy z HBO, DreamWorks, Playtone i Seven Network, przedstawia losy żołnierzy Piechoty Morskiej podczas wojny na Pacyfiku[1]. Głównymi bohaterami dziesięcioodcinkowego serialu są trzej żołnierze Robert Leckie, Eugene Sledge i John Basilone. Przedstawione są ich losy podczas walk na wyspie Guadalcanal, na przylądku Gloucester, na Peleliu, Iwo Jimie i Okinawie. Podstawą do napisania scenariusza były książki Helmet for My Pillow Roberta Leckiego i With the Old Breed[3] Eugene`a B. Sledge`a. Premiera serialu 14 marca 2010[4]. W Polsce emitowany przez stację HBO od 15 marca 2010.

Oglądaj inne seriale online za darmo!

13 Posterunek, 24godziny, The 4400, Ally McBeal, Battlestar Galactica, Blondynka, Californication, Chłopaki z Baraków, D jak Dekiel, Dexter, Dr House, Gotowe na wszystko, Greys Anatomy, Heroes, How I Met Your Mother, Jaś Fasola, Klub Szalonych Dziewic,.