O czym chcesz poczytać na blogach?

Okęcie

Blog przyszlosc91

242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
przyszlosc91
Warszawa
Słówko o mnie
...za dużo żeby pisać:P
Zobacz mój profil
Notki
SERWIS PRZED MECZOWY - Przyszłośc włochy 91 v RKS okęcie 2006-09-28

blog sapera

Sobą? Raczej nie. Właśnie teraz jestem sumą swoich własnych doświadczeń, zarówno tych fajnych, jak i tych zdecydowanie mało fajnych.

Tagi: mróz piwo
01:59, s4per
Link Komentarze (1) »
piątek, 10 września 2010
biegiem przez miasto

Dziś odbiór auta z warsztatu. Myślę sobie: w godzinę się z Zacisza na Okęcie wyrobię spokojnie. Więc sprawdzam w wyszukiwarce połączeń na stronie ztm.waw.pl jak się dostać na Zacisze przed 13tą. Pokazuje mi, że pociąg mam o 11:48. 15 minut powinno wystarczyć. Postanawiam, że wyjdę o 11:30, żeby mieć trochę zapasu. W ostatniej chwili przypomina mi się, że muszę z bankomatu wyjąć kasę dla mechanika. Idę do bankomatu. Tam oczywiście stoi jakiś gość, na szczęście tylko jeden. Biorę kasę, patrzę na zegarek: 11:37. Słabo. Wujek google szacuje ten dystans stąd do stacji na 1800 metrów i czas potrzebny na jego pokonanie na 21 minut. Postanawiam tą drogę przebyć biegnąc, a potem jak już się zmęczę.

blog Michaliny - Onet.pl Blog

Najbliższych dniach mają wejść w życie nowe zalecenia Episkopatu odnośnie sposobu pochówku spopielonych zwłok.Wg. władz kościelnych nie spowoduje to żadnych  utrudnień dla wiernych.Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Będą wielkie kłopoty i utrudnienia. Tu nie chodzi o dobro nasze,tu chodzi o finanse dla kościoła.A to bardzo mi się nie podoba! Dziękuję za taką troskę!

 

Lew (12:49)
Skomentuj

02 listopada 2011
brawo,brawo,brawo... 121
Okazuje się jednak,że polscy piloci są wspaniali i basta! Cały świat podziwia wczorajszy,bezprecedensowy wyczyn polskiego pilota. A jest to 53 letni pilot LOT-u, kapitan Tadeusz Wrona. Awaryjnie (bez podwozia), bezpiecznie wylądował Boeingiem 767 na warszawskim lotnisku Okęcie. Jemu głównie zawdzięcza życie 220 pasażerów,którzy wracali z Nowego Jorku. Równie.

Wojenna Warszawa Blog

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi