O czym chcesz poczytać na blogach?

Okapi

Wszystko o stardoll.com

UTYLIZACJA !

Pojawiła się na stardoll nowa opcja UTYLIZACJA ! Dzięki niej można usunąć zbędne rzeczy z apartamentu . Niestety jest tylko dla SS i tylko za pierwszą taką rzecz można coś dostać : 1sd ://

Tagi: Nowa opcja
19:29, irma.1
Link Dodaj komentarz »
Nowa lalka !

 

Jeżeli w tym miesiącu zdobyłeś/aś 70 sd to czeka cię nagroda !! Oto ona:

Tagi: Nagrody za STARDOLARY
19:22, irma.1
Link Dodaj komentarz »
Nowe zagrożone zwierzątko

Co miesiąc znajdziemy nowe zwierzątko w kampanii Zagrożone Gatunki . W tym miesiącu jest nim OKAPI . Więcej informacji o tym.

Najlepszy blog o stardoll!

lub www.anonymizer.nntime.com
2. W okienko wpisz
www.stardoll.com
3. Zaloguj się
4. Kask czeka w prezencie obok szafy.


14:11, berbla10
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 kwietnia 2010
Adoptuj mnie!

Okapi

BLOG POLITYCZNY

- wyjasnia officer ds. repatriacji UNHCR Jaya Murthy. "Przekazywane sa informacje do wiosek ze jezeli uchodzcy z Ruandy chca wracac do domu musza sie zglosci do jednego z punktow UNHCR."

Zapytana czemu zdecydowala sie wracac do Ruandy teraz, Zaiman odpowiedziala, "Od kiedy dostalam list od czlonka rodziny ze moja matka dotarla do domu bezpiecznie postanowilam i ja wrocic. Ale nie wiedziala jak. Ktoregos dnia uslyszalam na targu ze UNHCR realizuje program powrotu i tak postanowilam sie zglosic do punktu w Kiliba z moja corka". Inni powracajacy mowia ze uslyszeli o punktach z radia Okapi.

Uchodzcy bardzo czesto przychodza zmeczeni, wycienczeni po dlugiej podrozy przez dzungle. UNHCR daje uchodzcom nowe ubrania, posilki i stara sie leczyc infekcje skorne i malarie. W punkcie pozostaja dwa lub trzy dni przed przetransportowaniem ich do miejsca blisko z granica Ruandy. Po zarejestrowaniu sa przekazywani pod opieke MONUC (ONZ dzialajcej na terenie Kongo), ktora pomaga im powrocic do domow.

Mimo dosc niestabilnej sytuacji w RDK (Republika Demokratyczna Kongo) program powrotow wciaz jest realizowany. W zeszlym roku pomogl okolo 9000 uchodzcom z Ruandy powrocic do ich domow.

noideayet

dziś cytaty :]
"W Czarcim Prądzie nie ma ladacznic, a przynajmniej takich, które się za nie uważają, choć nigdy nie brakowało tu kobiet określających się, jeśli ktoś się upiera przy dokładnej odpowiedzi, jako intensywnie zamężne."[Neil Gaiman, Gwiezdny pył ]


"- Zły koń! Bardzo zły, niepozytywny koń! Niedobry koń!(...) Znaczy własciwie nie koń, tylko ten, renifer jakiś... Czy daniel... Cholera cię wie! Zły jeleń! Bardzo niedobre zwierze wierzchowe nieznanego gatunku! Złe okapi! Brzydka żyrafa!"