O czym chcesz poczytać na blogach?

Okap kuchenny

let-it-be

Z elektrykiem nowe kable. Ściany wciąż się sypią bo częściowo zeskrobane więc kurzu coniemiara! Wszystko się nosi po całym domu! Meble wymierzone , mają być dopiero 12 kwietnia, kafelki zamowione - będą za tydzień, trzeba jeszcze zlew kpić i okap kuchenny. Zmywarka nie czynna, wszystkie meble po pokojach poroznoszone, naczynia myję nad wanną (krzyż mi już siada!), można gotowa bo kuchenka podłączona ale co to za przyjemność w kurzu siedzieć więc staram się nie gotować żerując na.

'' ... Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić ... ''

Nie mogę...
Nie jem widelcem bo nie wiem gdzie je moja mama umieściła i jedyne co wiem gdzie jest-to zlew...bo jest w tym samym miejscu co stary :P aa no i za każdym razem kiedy zaglądam co się gotuje na piecu to musze się zdrowo pieprznąć w okap kuchenny...ehhh :P

2005-07-16 23:16:30 skomentuj (6)


Myslovitz ;D
...Koncert...
a no był-było bosko :D
Byłam z moją kumpelą Anią :) Na początku padał deszcz ;( stałyśmy przy.

Z damą pik pod rękę

W berka nikt się już nie bawi, skakanka to obciach, a lalki podrożały. Co teraz? Zróbmy sobie dziecko. 

Potrzebny nam będzie jeden penis, jedna dziura i fragment dowolnej powierzchni poziomej (dywan, stół, pralka, parapet, okap kuchenny). Niektórzy potrzebują luksów w postaci poduszek, kajdanek czy knebla. Pieprzona arystokracja. Dowód osobisty jest zbędny, ponieważ obie strony i tak powinny być co najmniej nieletnie. W innym wypadku pozostaje już tylko menopauza i.

suharsky blog ;)

Może przechowywać informacje nie tylko o piśmie stosowanym przez dane plemię wieki temu, ale także pomóc w poznaniu diety stosowanej przez dawnych ludzi. A jak to? A tak to, że wg. badań OBOPU najczęstszym miejscem, gdzie przechowywane są baterie są okapy kuchenne, które ,jak wiadomo, narażone są na zapachy różnej treści. I te właśnie treści bateria zachowuje znakomicie.

Nie wspomniałem także o roli edukacyjnej baterii. Uczy ona swego rodzaju umiejętności rozdwajania swej.