O czym chcesz poczytać na blogach?

Ojcze nasz

- _My Voice Within_


Zdrowas mario..
Chwala Ojcu...


VINCULA-OKOWY SPADAJA

O najchwalebniejszy Cudotworco, Sw.Antoni, spojrzyj,
ilu to wiezami skrwpowana jest moja dusza i jak strasznie sciskaja ja nieprzyjaciele.
Blagam Cie abys uwolnil ja od tych wiezow,zaprowadz
do Jezusa i Maryii i zlacz ja z Nimi wiezami Bozej milosci.

Ojcze nasz...
Zdrowas Mario...
Chwala Ojcu....


MEMBRA-CZLONKI ODRASTAJA.

O najchwalebniejszy Cudotworco, Sw.Antoni, wiele prac podjales i wiele trudu poniosles, by przylaczyc porozrywane czonki mistycznego ciala Kosciola sw.
Spojrzyj, dzis pieklo znowu szaleje przeciw Kosciolowi sw. i jego wyznawcom.
Prosze Cie miej litosc nad nami,.

Bo góry moga ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość Moja nie odstąpi od Ciebie mówi Pan, który ma litość nad Tobą - Onet.pl Blog

Powiedzieć, czy to wydarzenie wczorajsze to był tragiczny wypadek, czy przypadek dla tych którzy przeżyli, by pomyśleli choć  trochę  nad swoim życiem....

Pamiętajmy, by w tym zwariowanym, zlaicyzowanym świecie czasem zatrzymać się i pomyśleć nie tylko o własnym "ego", ale też o innych... może właśnie potrzebujących pomocy...

Niech nasze "zrywy" nie będą tylko jednorazowe przy jakichś smutnych okazjach, kiedy wszyscy starają się zjednoczyć...moim marzeniem jest, by tak było zawsze...:)

Pamiętajmy, że jednym z obowiązków przynależności do Rodziny Szkaplerznej jest pomoc bliźnim! Nie bądźmy obojętni...!

małgorzata

Dusze, aby wydawały stokrotny plon świętych cnót i dobrych uczynków i abyśmy słu­żąc Bogu w wierze oraz miłości, już w tym życiu mo­gli się cieszyć błogą nadzieją oglądania Go w szczę­śliwej wieczności. Składamy w Twoje Matczyne ręce nasze potrzeby i intencje tej nowenny, ufni, że nie odrzucisz naszej prośby, najlepsza i najczulsza Matko. Amen.

Ojcze nasz...Zdrowaś Maryjo...Chwała Ojcu...

Dzień drugi — 8 lipca „Nie bójmy się, że Maryja przesłoni nam Chrystusa, Ona jest po to, aby do Niego prowadzić". Stefan kard. Wyszyński Maryjo, Gwiazdo Karmelu i Matko nasza, która pałając szczególną miłością ku dzieciom odzianym Szkaplerzem świętym, nawiedzasz ich dusze, pocie­szasz je.

wiersze na czesc Maryi - Na czesc Maryi ! :

Na czesc Maryi ! :
Kto nie ma Maryi za Matke - nie ma Boga za Ojca TOTUS - TUUS
Kategorie: Wszystkie | Panu na chwale | Z Maryja na co dzien | wiersze na czesc Maryi
RSS
niedziela, 02 kwietnia 2006
cd.Koronki

5. TRWANIE POD KRZYZEM W CZASIE KONANIA PANA JEZUSA

Rozmyslanie nad biblijnym opisem bolesci Matki Bozej (J,19,25)

Ojcze Nasz....... Zdrowas Maryjo 7x.......

Oddana

Cud niepojety boskiej spelnia sie milosci

Slowo Cialem sie staje dla szczescia czlowieka

Zbawiciel przyjdzie, na ziemi biednej zagosci

Swiat w grzechow niewoli z utesknieniem Go czeka

Matko Boza i nasza, Wspolodkupicielko

Wdziecznych.

Na czesc Maryi ! :
Kto nie ma Maryi za Matke - nie ma Boga za Ojca TOTUS - TUUS
Kategorie: Wszystkie | Panu na chwale | Z Maryja na co dzien | wiersze na czesc Maryi
RSS

Intronizacja Chrystusa Króla - Onet.pl Blog

W połączeniu z nieskończoną zasługą Najświętszej Krwi i Najdroższych Ran Twojego umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, a szczególnie Ran i Krwi wypływającej w czasie koronowania cierniem Jego Najświętszej Głowy, przez Niepokalane i mieczem boleści przeszyte Serce Maryi, w Jej intencjach, aby moje całe życie było do Jej wyłącznej dyspozycji i przydało Chwały Tobie Ojcze, uzdrawiając dusze ludzkie i ratując je przed śmiercią wieczną. Amen.

11 kwietnia 2012
Mała koronka do Ojca Pio

Ale jest możliwe. Są tacy, którzy chcą, abyście uwierzyli, że to prawie niemożliwe, a właściwie niemożliwe, każdy musi i tak trafić do czyśćca i wówczas wszystko jedno czy się dużo grzeszy czy mało, bo i tak się trafi do czyśćca. Nie, moje dziecko, to nie jest prawda. Warto cierpieć, warto się poświęcić Bogu, a On wówczas jest niezmiernie hojny w godzinie naszej śmierci. (…) Błogosławię cię dziecko, zwracaj się do mnie i nie lękaj. Amen.


Rozmowa Agnieszki ze św. Ojcem Pio fragmenty wybrane

Marana Tha!

, spanishcaravan
Link Komentarze (1) »
sobota, 29 kwietnia 2006
    " I bliźnich naszych kochajmy jak samych siebie, wszystkich pociągając według sił do Jego miłości, ciesząc się z dobra innych jak z własnego i współczujac w nieszęściu, i nikomu nie dając żadnego zgorszenia "    św. Franciszek

     (Wykład modlitwy Ojcze nasz 5)

                                  
19:15, spanishcaravan
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 kwietnia 2006

WIADOMOŚCI

Przy końcu swej do­czesnej drogi życia. A w ciągu całej ziemskiej pielgrzymki musimy się nim podpierać jak laską pielgrzymią, by nie ustać w drodze.

Jednak modlitwa, której uczy nas Chrystus, „Ojcze nasz” jest czymś więcej niż tylko samą modlitwą. Ukazuje nam budowanie własnego życia w ścisłej współpracy z Bogiem, oraz podaje kilka podstawowych zasad, według których winien być zbudowany nasz świat religijny. Zasada ta dotyczy zaś najwyższego autorytetu Boga Ojca. To imię Boga ma.

Człowiek od-da grzechy przez kratki konfesjonału. Świadomość tego lęku jest pierwszym darem Ojca czekającego na powrót dziecka, jest jak miłosny wysłannik, który przekazuje pierwsze słowa Oczekującego, aby zachęcić do dalszej drogi. Aby dobrze przygotować się do sakramentu pokuty, trzeba więc przyjąć rodzące się przeczucie lęku jako dar: "dziękuję Ci, Ojcze, za ukazanie lęku, ukrytego w głębi wielu moich pragnień, oczekiwań, wyborów, konfliktów, za pokazanie wielkości mojego lęku, której nie przeczuwałem. >Zapominając< o lęku, oddałem mu odpowiedzialność za moje życie, stałem się posłusznym aktorem jego pomysłów, zwalniając się z trudu posłusznej wolności w Twoim, dobry Ojcze, Dramacie."

Jezus siłą mą

Aby Ona była także Twoją Matką!
Miejsce, które przygotowałem w niebie z myślą o Tobie, nie będzie zajęte przez nikogo innego.

 
Tagi: Chrystus człowiek rozmowa
04:54, arlla89
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 kwietnia 2011
Ojcze nasz

Ojcze nasz

Ojcze.

Zaufaj!”

Syr (2, 1-6)

Tagi: Bóg miłość
02:27, arlla89
Link Dodaj komentarz »
Modlitwa o dobrego męża

Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym.