O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ohio

SELENA-WORLD.blog.onet.pl - Your favorite blog about Selena Gomez - Onet.pl Blog
{002} Wywiad dla Extra // Koncert w Ohio // Na Świątecznej Paradzie Disney

Kiedy życie staje na głowie - Onet.pl Blog

Że w domu takim jest 6 sypialni, 2 łazienki, kuchnia i wspólny salon. Wydawałoby się, że muszą mieć fajnie, bo do dyspozycji mają ganek, kawałek trawy, grilla. Szkoda, że o to nie dbają. Na co dzień mam okazję oglądać i tą ładną Amerykę i tą brzydką. Mieszkam dokładnie pomiędzy nimi. Jeśli za rok się okaże, że zostaniemy tu na dłużej, chciałabym się przeprowadzić w jakieś spokojniejsze miejsce, mam już nawet jedno upatrzone, ale o tym następnym razem.

 

 
Ładniejsza cześć kampusu
Dorotka (22:21)
3 komentarze

10 czerwca 2009
Panera bread
Panera to mój ulubiony bar w Ohio. Mam na nią ochote o każdej porze dnia. To co najbardziej lubię jeść w Panerze to zupy..

Blog dyplomatyczny - Onet.pl Blog

W międzyczasie reżyser Clooney przypomina "operację chaos", czyli sprytny chwyt republikanów sprzed 4 lat, polegający na udziale wyborców republikańskich w demokratycznych prawyborach w stanach, gdzie głosować mogli nie tylko sympatycy demokratów, lecz wszyscy chętni wyborcy. Operacja miała na celu przedłużenie demokratycznych prawyborów i wykrwawianie się Obamy i Clinton aż do prawyborów w ostatnich stanach. W Idach marcowych mamy do czynienia z prawyborami w kluczowym stanie Ohio, który wielokrotnie rozstrzygał o wyniku ostatecznej, listopadowej elekcji. W wyniku operacji chaos kandydat Stephena - Mike Morris - może stracić Ohio na rzecz przeciwnika. Jeśli jednak zdobędzie poparcie senatora Thompsona, który odpadł już z wyścigu, lecz posiada ponad 300 "zaklepanych" delegatów, porażka w Ohio okaże się bez znaczenia. Problem w tym, że rywal Morrisa zaproponował Thompsonowi tekę sekretarza stanu, a Morris odmawia jakichkolwiek negocjacji z Thompsonem. Po ludzku go nie znosi.

staszek-wersocki - Onet.pl Blog

10.15

Lukasz Wojnowski, Marek Rudnicki

Przemowienia Gosci, Chor, Wystepy, Film

10.15

-

10.45

Challenges in face transplantation

Prof. Maria Siemionow

Cleveland Clinic, Cleveland, Ohio, USA

KRONIKI NADNATURY - ezoteryka - bloog.pl

Oczy opisywane jako podobne do reflektorów rowerowych. Jego rzekomym wizytom towarzyszyły dźwięki przypominające pisk myszy, krzyk kobiety lub zgrzyt płyty muzycznej obracanej w przyspieszonym tempie. Mothman nie machał skrzydłami ani podczas lotu (z ogromną prędkością), ani wznosząc się w powietrze. Wznosząc się nie wydawał też żadnego dźwięku. Spotkaniom miały czasem towarzyszyć zakłócenia sygnału telewizyjnego lub radiowego.

Najwcześniejsze spotkanie z Mothmanem miało miejsce na początku lat 60. Pewna kobieta, jadąc ze swoim ojcem w pobliżu rzeki Ohio River, dostrzegła sylwetkę człowieka wchodzącego na drogę. Gdy zwolniła, postać rozwinęła skrzydła i odleciała. Kobieta długo nie wspominała nikomu o zdarzeniu.
Do października roku 1966 Mothman ukazał się też dziecku, również w pobliżu Ohio River (chłopiec opisał stworzenie jako anioła) oraz żonie lekarza, mieszkającej w tej samej okolicy, która zeznała, że widziała "ogromnego motyla"

.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

“Puls Biznesu”

CZYTAJ TEŻ:
* Pomorze: Za granicą szukają obiektywnych opinii o gazie łupkowym
* Budzanowski: Spółki energetyczne powinny razem inwestować w gaz łupkowy
* Korupcja przy udzielaniu koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego? Zatrzymano 7 osób
* Bułgaria zakazuje wydobycia gazu łupkowego. “Może dojść do skażenia wody”
* Rosja chce zablokować wydobycie gazu łupkowego? Pomóc mają ekolodzy

—-

Seria niewielkich trzęsień ziemi w zeszłym roku w stanach Ohio i Arkansas, regionach o małej aktywności sejsmicznej, może być związana z eksploatacją gazu łupkowego – uważają naukowcy.

W miejscowości Youngstown w południowo-wschodniej części Ohio od wiosny ub.r. nastąpiło 11 trzęsień ziemi. Do ograniczonych wstrząsów doszło też w Arkansas.
Zdaniem sejsmologa z nowojorskiego Uniwersytetu Columbia, Johna Armbrustera, przyczyną trzęsień w Ohio było spuszczanie do zbiorników w Youngstown wody zużytej w procesie szczelinowania hydraulicznego stosowanego w celu uwolnienia gazu ziemnego z łupków.

IGGY

sierpień 2003


Blog

Komentarzy:iggy jest taaaaaaaaaaaaaaaaaka szzesliwa!
a to dlatego ze:
1)dzisiaj mitch przywiezie moje nowe buty bo juz doszly do ohio
2) mitch dostal bilety na mecz WNBA w pierwszym rzedzie :D (ide na mecz 14:08)gra cleavlend rockers i conecticut sun

a z innych noowosci to 8 sierpnia przyjezdza moj dziadek na slub cioci
24 sierpnia jest slub
do chaty wracam 26 sierpnia
9 sierpia jade do ohio
jak bede w ohio to jade na niagare i na najwiekszy roler kaster (:D) na swiecie no i na mecz rzecz jasna

niedawno zjadlam obiad , potrm poogladalam telewizje potem pojqadlam marchewki z blue cheesem potem poczytalam alchemika a teraz pisze notke na blogu i ubolewam ze u was.

Ohio university

tWiliight .! - Onet.pl Blog

1. Warto wiedzieć.
Całą sagę (cykl) napisała niejaka Stephanie Meyer ( ukończyła
wydział literatury angielskiej na Brigham Young University.
Mieszka w Arizonie wraz z mężem i czterema synami.
W 2005 r. po ukazaniu się Zmierzchu, księgarze amerykańscy na łamach czasopisma "Publishers Weekly"obwoływali ją"najbardziej obiecującą początkująca pisarką.


Esmee Cullen - Przed przemianą: Urodziła się w 1895 w Columbus, stanie Ohio. W wiekudwudziestu dwóch lat poślubiła Charlesa Evensona, krótko przed tym jak został marynarzem, by walczyć podczas I Wojny Światowej. Powrócił w1919. Uciekła od niego w 1920, w ciąży z ich pierwszym dzieckiem. Jest teściową Isabelli Swan. W ostatniej części Esme.

Blog-poradnik, lek. Bogdan Szymczyszyn - Onet.pl Blog

Zdrowych osób - wynika z amerykańskich badań na grupce studentów medycyny. Informację na ten temat zamieszcza pismo "Brain, Behavior and Immunity".

 

Autorzy badań - naukowcy z Uniwersytetu Stanu Ohio - nie zalecają na razie zażywania kwasów omega-3 osobom z ogólnej populacji.

 

"Na razie za wcześnie jest, by rekomendować powszechne stosowanie suplementów z omega-3, zwłaszcza ze względu na ich koszty oraz na.

Zaprogramowaną większą tendencję do picia alkoholu, tłustej diety i depresji - informuje "Journal of Neuropsychopharmacology".

Występowanie otyłości znacznie wzrosło w wielu krajach Zachodu w porównaniu z latami 70. XX wieku. Naukowcy z University of Aberdeen twierdzą, że genetyczny przełącznik - część DNA, która włącza i wyłącza geny w komórkach - reguluje też apetyt i pragnienie, a nawet może mieć związek ze skłonnością do depresji.