O czym chcesz poczytać na blogach?

Ognisty podmuch

Witam we wszechswiecie mysli pourywanych...spojrz poza nieskonczonosc...odkryj prawde...

Zafascynowac zupelnie szwankuje, a wakacje juz prawie na polmetku...
...Upal doskwiera...mimo iz polnoc niedaleko...
...Tak to wlasnie wyglada gdy lato zapuka do bram miasta...

23:26:40
2002-07-29
skomentuj (2)

Ognisty podmuch...


...Maly dizaster dzisiaj mnie spotkal...
...Wieczorem zmeczony uprawianiem sportu ;)...postanowilem zrobic sobie zielona herbate...
...No i w tym momencie kuchenka odmowila wspolpracy...
...A kiedy juz doszedlem z nia do porozumienia, kiedy konstruktywny kompromis zostal osiagniety...nastapil ognisty podmuch...
...Buchnal plomien na jakies pol metra...
...Cale szczescie ze mialem na sobie ubrania z bawelny a nie nic sztucznego...
...Cale szczescie, ze poszedl w poziomie, a nie w pionie :)...
...No ale w koncu zlego licho nie bierze wiec czym ja sie.

Nexus Chapters - Onet.pl Blog

Czerwonowłosy nie uznał za konieczne odpowiadać. Zamiast tego, docisnął lekko ostrze, a kilka kropli krwi potoczyło się po szyi Kurogetsu. Na to, niczym na jakiś umówiony sygnał, czarnowłosy wydmuchnął cały zebrany wcześniej gaz pod postacią potężnego, ognistego podmuchu. Szermierz zmuszony został do nieplanowanego uniku. Odbiwszy się od nogi przeciwnika, rzucił się w bok. Nawet pomimo tego, płomień osmalił lekko jego rękaw.
     Dwie strzały natychmiast pomknęły w stronę szatyna, celując jedna w aortę, a druga między obojczyk i kość ramieniową. Kurogetsu zareagował szybko, kierując ognisty oddech prosto na nie, smagając płomieniem, niby biczem. Wtem jednak spostrzegł, że z kierunku przylotu pocisków nie było dziewczyny. Przerywając atak, instynktownie odwrócił się do tyłu, dostrzegając ją jeszcze w powietrzu, gdy opadając naciągała na cięciwę.

Historia pewnej tytanki... - Onet.pl Blog

Zielony. Oczy jego również miały zieloną barwę, lecz nieco jaśniejsze niż łuski. Wtedy dało się słyszeć melodię. Była najpiękniejsza ze wszystkich, ale także najtrudniejsza do zagrania. Smok ryknął zagłuszając ją. Znajdował się coraz bliżej. Zionął długim ognistym podmuchem. Eiris teleportowała się. Musiała, bowiem zostałby z niej popiół. Stworzenie zmierzało w jej kierunku. Znó przeniosła się w inne miejsce. Dobrze, że nie zamieniłam się w Enta, drzewo dobrze się pali - pomyślała i.

Sól w oko. Język w gardło. Palec w dziurę. Czyli kiedy jestem zła, jestem jeszcze lepsza :/

Płomieniem ogarnia moje 50 cm czarne falowane i bardzo zadbane włosy. W jednej chwili 4 litry adrenaliny zostają wstrzyknięte w moje rozgałęzione żyły, łeb mi się pali więc łapię przy głowie prawą dłonią i tak jak się szampon spłukuje, tak ja spłukuję sobie ognisty podmuch z włochów i strzepuję go prosto na dywan. Dywan jest bardzo niezadowolony ale dzięki Bogu nie zajarzył o co chodzi w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Żona patrzy na mnie zza stołu jakby nic się nie stało i mówi: „ Ej... ale fajne elektro.Brzucha naokoło pępka.
Kolumna dojechała cała za wyjątkiem pomniejszenia o górny cokołu okrąg czyli podstawkę (kurwa) boginki :(

Taką awanturę jaką uczyniłam u spedytora chyba długo będą wspominać. Kartony jak woły owinięte były taśmą w kolorze ognistym z narysowanym kieliszkiem ( od wódki chyba czy innego tam koniaku)

Kajanie się głównej księgowej spedycji ( nazwy nie wspomnę) zakończyło się pisemkiem miłosnym i zwrotem całej kasy 86 zeta na konto mojego dostawcy. Uhm... druga dostawa właśnie do.

taa taa katta yoi kikye..

Melodii, ognia. wraz z wynoszącym narastaniem dźwięków czułem jak z wielką siłą rośnie we mnie ich odczuwanie, jak napiera i rozsadza mnie od środka, i właśnie wtedy, tuż na krawędzi wybuchu, gdy wpłynęła kulminacja uwolnionego głosu - w moje ciało wdarł się jego ognisty podmuch, błyskawicznie przeleciał iskrami w górę ciała i w tej samej jednej sekundzie gdy z niekontrolowanym impetem wybuchł na poziomie skroni, wzruszenie z całej siły nasadą dłoni uderzyło w moją przeponę.  na chwilę  oddebrało mi oddech, z mocy uderzenia w oczach.