O czym chcesz poczytać na blogach?

Ognisty chłopak i wodna dziewczyna

....:: Zire RPG ::.... (Blog (18+), może zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych)


Ulv: taaaak? *unosi brew*
AD *rozgląda się po pozostałych* zemstę na tobie, tobie i tobie, i jeszcze tobie i tobie *wskazał admin po kolei na kilka postaci, które mu podpadły*.
- Nie! - usłyszał za plecami.
Coś ciężkiego spadło mu z nieba prosto na plecy i chłopak zarył twarzą w piach. Czyjeś dłonie niczym szpony wpiły się w jego ramiona,.Szybkości i siły. Chłopak odwrócił się i wycelował, nim jeszcze stopy Liny dotknęły ziemi. Dziewczyna wypowiedziała jakieś słowa i na ułamek sekundy zatrzymała upadek. To wystarczyło,.Wyniósł ją wysoko nad głowę bogina, poza zasięg miecza. W jej dłoni pojawiła się kula ognia. Zanim jednak zdążyła ją rzucić, Rizu wyciągnął rękę w górę i zacisnąwszy.Słońca. Sinceritas stała nieruchomo trzymając w ramionach kulące się ze strachu bóstwo wodne. Była tak samo blada jak ona. Patrzyła nie odrywając wzroku od postaci majaczącej na.

"I'll slaughter you... Every damn of you..." - Onet.pl Blog

Czerwono oka.

- BŁAGAM, POZWÓL MI TU ZOSTAĆ!!! – wykrzyknął i zdesperowanym ruchem objął kolana Himiki.

                Chłopakpodszedł do mnie bliżej... O wiele bliżej. Czułam jego ciężki, miarowy.

Próbował się uwolnić. Strzelał w ziemię pociskami z ognia bywoda wyparowała. Jednynym rezultatem tych zabiegów byly poparzone nogizłapanego. Ziemia.

Całemu temu zajściu przez wodne zwierciadło przyglądała się piękna dziewczyna. Miała długie,czarne włosy i tego samego koloru uczy. Z pewnością wyróżniała.

Bo są z płomienia całe ciała nasze I ognia tego nic już nie ugasi. W-rytmie-serca | Niepoprawna.&DjBastic - Onet.pl Blog

Londyńczyk, a ojciec polak.
Wysokiego wzrostu, ryża osóbka o nieprzeciętnym charakterze. Ma ognisty temperament i gdy wstąpi się z nią na ścieżkę wojenną, trudno przeżyć z nią.Sobie wulgaryzmów! Notki pojawiać się będą średnio co dwa tygodnie, jednak będą długie i zadowalające jak sądzę.
Liczymy na subiektywną i mądrą krytykę.
Nie reagujemy na.10pt; font-family: Arial;">Ciemno brązowe oczy wyglądały tęsknie za okrągłe okienko kei. Dziewczyna westchnęła głęboko i opuściła wzrok, trącąc widok spokojnego Bałtyku. Po.

Kieszenie jasnych jeansów i przyspieszył kroku. Obraz który rzucił mu się w oczy sprawił, że chłopak gwałtownie się zatrzymał.

Przed nim był oszałamiający. Najpierw zdawało mu się widzi anioła. Później, że to nimfa wodna. Wiele jego przypuszczeń rozwiało bliższe podejście do boskiej postaci. Jego aniołem.

A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć. - Onet.pl Blog

Organizacji Akatsuki, stali się trzejjinchuuriki. Kyuubi , Hachibi i Hoko to trzy ostatnie Ogniste Bestie, którychorganizacja nie zdołała jeszcze schwytać i zapieczętować. Uzumaki.Jak samopoczucie? – zapytał w pewnym momencie Yuji, stojąc wszeregach u boku Itami. Dziewczyna spojrzała w górę, a gdy ujrzała uśmiech natwarzy chłopaka, prychnęła kpiąco.Krótką chwilę przyglądali sięsobie w milczeniu, aż wreszcie Haruki przypomniał coś sobie i spojrzał nazielonowłosego, który przez ten czas, znalazł już sobie zajęcie, siedząc.

- Dzięki Yuji, że ich przyprowadziłeś – powiedziała Itami do chłopaka.

Siebie i towarzyszy, Yuri – kobieta z Kiri, niezwykle obeznana wnajgroźniejszych technikach wodnych, oraz Jet z Kumo-Gakure. Oprócz nich byłojeszcze około dziesięciu innych osób.