O czym chcesz poczytać na blogach?

Ogniem i mieczem dzikie pola

Cytaty i Różności Biblijne

Na Horebie. 3 Nie zawarł Pan tego przymierza z ojcami naszymi, lecz z nami, którzy tu dzisiaj wszyscy żyjemy. 4 Spośród ognia na Górze mówił Pan z wami twarzą w twarz. 5 W tym czasie ja stałem między Panem a wami, aby wam oznajmić słowa.Kłamstwa. 21 Nie będziesz pożądał żony swojego bliźniego. Nie będziesz pragnął domu swojego bliźniego ani jego pola, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do twojego.1 Takie są polecenia, prawa i nakazy, których nauczyć was polecił mi Pan, Bóg wasz, abyście je pełnili w ziemi, do której idziecie, by ją.


6 Krajowi udzielę pokoju, tak że będziecie się udawali na spoczynek bez obawy. Dzikie zwierzęta znikną z kraju. Miecz nie będzie przechodził przez wasz kraj. 7.

Będą padać nawet wtedy, kiedy nikt nie będzie ich ścigał. 37 Będą się przewracać jeden na drugiego, jak gdyby przed mieczem, chociaż nikt nie będzie ich ścigał. Nie będziecie mogli ostać się przed nieprzyjaciółmi. 38 Zginiecie między.

firnundome blog

Pojedziemy na północ, do Stragnas.potem się zobaczy- powiedział Phazlak. Innariel skinęła głową.
Opuszczał Dzikie Lasy ze ściśniętym gardłem i łzami w oczach. Stracił tu wszystko: córki i kobietę swego życia.
- Wrócimy.Pogrążone w cichych ciemnościach. Obóz rozbili na polanie, w wąskiej dolinie miedzy skałami.
Ariador leżał przy ogniu, rozmawiał cicho z Innariel i Orovagorem. Sirith z ojcem rozkulbaczał konie, Phazlak i Minaloido przygotowywali.I ruszyła na zbrojnych. Phazlak skinął na resztę i pobiegli za nią. Minaloido i Herupa wykrzykiwały zaklęcia, tworząc pola siłowe i strzelając białymi płomieniami w pięciu zbrojnych. Ale banda była już w pułapce. Konie zostały złapane.- Chciałbym… Bardzo bym chciał.

***

Sirith siedział na drzewie z kołczanem strzał na plecach i krótkim łukiem w garści. Tuż pod nim, na najdalej wysuniętej gałęzi przycupnęła Innariel. Prawą ręką odgarniała liście, w lewej dzierżyła długi, jednoręczny miecz.
Nadjechał powóz. Padł grad strzał. Woźnica oberwał w udo i obojczyk. Sirith dobił go strzałą w oko. Inna.

....:: Zire RPG ::.... (Blog (18+), może zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych)

I użycz popcornu XD
Deed: >__> sam se zrób…
Vash: Dwa lata człek kobity nie widział na oczy tęskni i żyły sobie wypruwa a tu takie traktowanie T^T
Nick: no nie wiem czy taki święty to Ty byłeś…
Deed:.
Ulek: bo nawet ja tego nie przeżyje >.> idź pomęcz Zagiego z tego co plotka niesie to już nie płonie żywym ogniem
Sorek: mooogę *.*
Ulek: idź i nie wracaj i oddaj pilota!
Sorak: tralalalalala…*i poleciał w.
Narrator: …i świat ogarnął dziki chaos…rozczłonkowane (XDD) ciała rzucały się wszędzie. Pola przesiąknięte były krwią niewinnych ofiar, a na zamku u pana i władcy tych krain dobiegały krzyki i jęki.Młodzieniec, uwiązany na łańcuchach, poddał się złemu panu w niewolę by wybawić siebie i swój lud zaspakajając dzikie rządze i fantazje…
*stop z małym trzaskiem lekko pękającego pilota*

Ri: łańcuchy -.

Gourry, 53, po 3:30


I poszli. Z ciemności jednak wyskoczył na nich młodzian z obnażonym mieczem.
- Fuu! Coś za tobą lezie, pewnikiem niecne ma zamiary! Kimżeś jest, Szkarado, gadaj rychło!
Nie.

oddzial-wlodzi blog

Obok ludzie nie zauważali mnie a ja wyczuwałam ich z daleka, po zapachu. wyostrzył mi się węch i słuch, byłam jak dzikie zwierze. dbałam o las, przywiązywałam połamane drzewa, dotykałam pieszczotliwie liści i kory drzew, głaskałam.I nawet przyniósł mi w zębach kijek. Zaczął się przechwalać że może wejść na każde drzewo, założyliśmy się więc i po chwili siedział na wysokiej starej brzozie. Gdy zszedł zrobił 70 pompek a potem udawał kangura. Ja w tym czasie.Wiadomo kiedy przeszliśmy ze znajomymi parę kilometrów. w niedzielę pojechaliśmy do sklepu na zakupy a potem wpadliśmy na pola mokotowskie, pokręciliśmy się troche, zjedliśmy placki ziemniaczane i pojachaliśmy do domu. po południu znów.
7. Reksio - obudziles sie w budzie dla psa
8. Wladca pierscieni - obudziles sie na komisariacie w kajdankach
9. Ogniem i mieczem - obudziles sie w kotlowni na koksie
10. W pustyni i w puszczy - obudziles sie w parku miejskim na grzadce z.