O czym chcesz poczytać na blogach?

Oeil

Sen Graal

Nie umrze. Mówi także, że przyjdzie pora, gdy dzieci masowo będą się rodziły wyjątkowo słabowite i chore. Podaje nawet dokładny czas, odkąd dokąd, ale trzeba go dopiero rozszyfrować, przełożywszy podane aspekty na nieznany cykl, którym posługiwał się Królewski Lekarz Astrolog.
Hm, inne wynalazki, to "głos" rozchodzący się tak jak "plotka", powszechnie, niosący ważne opinie, w które wszyscy będą wierzyć, czyli - jak już wiemy - radio. Telewizję nazwał "symulacją naoczną" (dissimulation d`oeil) przekazującą (transfer) wieści o epidemiach w różnych miejscach świata.
Wspomniał także o "dziwnych pojazdach", lub też "obcych wozach", w których można zidentyfikować pojazdy samochodowe. Oraz o "napowietrznikach publicznych" (les aeraires publicq.), czyli jakichś pojazdach latających i transportowych jednocześnie. Mają być one napełnione (ludźmi? towarem? nie zdradził) tuż przed wielką wojną, z ramienia "niewidzialnych.

Blog jumpstylW tej kategorii tańca mamy podstawę kroku jaką jest "Stamp". HardJump opiera się na tej podstawie. Ponadto taniec ten posiada potężną liczbę tricków, które powstają z dnia na dzień opracowywane przez różnych tancerzy. Jak sama nazwa wskazuję, taniec ten opiera się na zdecydowanie twardych, silnych podskokach i uderzeniach o podłożę ziemi; pochłania dosyć sporą część energii.

* OwnStyle - Odmiana Jumpstyle stworzona przez Polaków, a dokładnie przez Noiz'a, Mroziu'a, Rumun'a , Fantom'a , DannieL'a , Oeil'a. Zapoczątkowana w 2007 roku lecz prawdziwych kształtów zaczęła ta odmiana nabierać dopiero w 2008 roku. Polega ona na małej ilości Stampa(podstawowego kroku w odmianie HardJump), dużej ilości backflipów oraz częstych i bardzo szybkich spinów. Króluje ona w Polsce. Jednak w innych krajach jak Włochy,Hiszpania i Rosja też powoli zaczyna się jej używać.

* OldSchool - odmiana najbardziej kojarzona z jumpstyle, podstawowym krokiem jest tzw. basis, draai, kick, twister i tornado. Zdecydowanie najlżejszy taniec, wymagający najmniej.

/

Bądź jawą..

piątek, 30.marca.2007, 21:51
..nie snem.

Et il m’a dit un jour, écoute petit
Va, cours, rattrape ta chance
Vis ton rêve, la vie te sourit
...
Le bonheur est au bout des doigts ne l'oublie pas
...
Sous l’œil de l'ange
Je suis venu te dire que j'ai su rester fort


K-Maro Sous l'oeil de l'ange

Nie rozumiecie ;] to do tłumaczenia won(t?) :P :)

Bo jesteś ? Jesteś i tyle mi starczy. Traktuje Cię inaczej. Nie chodzi o to,że jesteś kim jesteś. Gdy Cię nie widzę, nie wzdycham nie płacze, nie tracę zmysłów kiedy Cię zobaczę.. Nabrałam do życia dystansu ? Do tego wszystkiego ? Zmieniłam się ? Już nie jestem tą furiatką (?), której wydawało się, że nawet jak coś nie jest twoje to możesz być zazdrosna i uzależniać to od siebie. Nauczyłam sie ostatnio żyć. Tak na nowo, lepiej chyba. Zrozumiałam jak.

jak założyć sklep internetowy

W sieci i zdobywać nowych klientów.

http://portal.pycia.com/2011/01/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.zagle.tychy.pl/?p=25022
http://www.marketingowe.pl/internet/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.promocjastron.eu/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://h-eros.pl/index.php/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://marekpol.pl/index.php/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.zech.tk/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.wodehouse.tk/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.interclub.radom.pl/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.oeil.ws/2011/01/jak-napisac-swojego-ebooka/
http://www.beek.tk/jak-napisac-swojego-ebooka/

« Mały sklep, duży kłopot? Niekoniecznie Media Connect.

Marianna i senne cykady

PępekŚwiata
PierreBonnard
PlantesDuSud
Provence-Presse
ProvenceWeb
ProwansjaPachnącaSztuką
RegionDuMidi
RFIpoPolsku
RouteDeCezanne
RouteDesCedres
RouteDesPeintresDeLaLumiere
RouteDuMimosa
RoutesDeLaLavande
SainteVictoire
Sights&Flavours
SkoczkiWPłatkach
SzkicePiórkiem
Ścieżki Luberonu
TargiWObiektywie
Termy-w-Aix
TracesDeCezanne
TrankilaProPetanque
TrompeL'oeil i Murale
Trubadurzy