O czym chcesz poczytać na blogach?

Odżywka do włosów

kaskagraffik blog

Karta kredytowa do tylniej kieszeni, uśmiech nr 5 na twarz wrzucam i udaję się pewnym krokiem do toalety.  Nigdy na półce przed lustrem, zawsze na parapecie. Wystarczy że ja o tym wiem, a ta z tego lustra wiedzieć nie musi, taka mała zasada.  Akcja błysk i już jest dobrze. Odczekanie 2 minut, zawsze trzeba dać czas dla nienaturalnego kataru, w końcu każdy musi mieć swoje kilka minut hehe jak już przejdzie, poprawiam nosek i do pracy rodacy!

Prysznic.... Jak przyjemnie....... Długa kąpiel...... Bardzo długa... Kolejno balsam (super extra nawilżenie z drobinkami diamentu, ten połysk hehe), odżywka do włosów (dodająca objętości), pianka do włosów (dodająca objętości), lokówka. Nie patrząc w lusterko staram się nadać moim włosom jakiś wygląd. Udało się! Lakier do włosów (bardzo mocny). Szorujemy ząbki 3 minuty i 30.

~Poradnik trzynastolatki~ PoRaDy NiE oD pArAdY ;P - Onet.pl Blog

Co najmniej raz do roku kontrolować znamiona i pieprzyki u dermatologa.

 

:::::::::::::::::::::::::Polecane kosmetyki::::::::::::::::::::::::::::::(w TWISCIE [str. 67] )

Olejek do opalanie, Dax Cometicts, 17zł

Emulsja wodoodporna, Ziaja, 13zł

Odżywka do włosów z filtrem UV, Nivea, 8zł

Głód. Unikaj zapychaczy, np.:

chipsów, hamburgerów, frytek.Sięgaj najlepiej po świerze owoce albo warzywa. Jabłka czy też pomarańcze świetnie cię nasycą, a nie są kaloryczne. Zamiast ciężkich smażonych dań, jedz potrawy duszone lub gotowane na parze.

[Cz. 2 już niedługo!(a w niej: od g do z)]

  

Krzyki mody (chodzi tutaj o fryzury) na podstawie Fergie.

 

Jako ostatni krzyk mody można powiedzieć, że to taki:

  

  Jest to fryzura polegająca na:

Weź kosmyk włosów z przodu. przeciągnij go do tyłu tak by osiągnąć efekt pokazany na obrazu. Na koniec.

mysli-mlodej-kobiety blog

mysli-mlodej-kobiety 2003-05-09 20:33:07
skomentuj (2)


***
Przez dwa ostatnie dni znowu miałam problemy z siecią... Tym razem z ich winy- dwa dni byłam całkowicie odcięta od netu. Zaczynam mieć już tego dość! Nie tego, że zdarzają się problemy z dostawą netu- to młoda firma, dopiero wchodzi na rynek, ma prawo mieć usterki- to jestem w stanie zrozumieć. Nie zrozumiem natomiast niczym nie uzasadnionego chamstwa i kłamstw przez.mysli-mlodej-kobiety 2003-05-22 23:36:44
skomentuj (9)
Zostać blondynką, część pierwsza
Z natury jestem szatynką, jednak od podstawówki regularnie "podbarwiam" się chną na rudy brąz. Chna to ziołowa odżywka do włosów, której miłym "efektem ubocznym" jest rudo-brązowy połysk na włosach. Używając chny mogłam spokojnie hodować bardzo długie włosy, nie martwiąc się o ich zniszczenie.

Jednak po tylu latach noszenia ciągle.

Upiorna strona życia Lily Evans, czyli James Potter i jego zaloty;) - Onet.pl Blog

Miała urwanie głowy, i co raz wydzierał się na któregoś z pracowników przez telefon, jeśli akurat był w swoim gabinecie, bo jednak większość czasu spędzał w fabryce.

Spojrzała na swoje nogi. Dookoła nich leżała spora kupka prezentów. Na jej ciut pulchnej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Rozpakowała pierwszy z brzegu, największy, opakowany w zielony papier prezent. Po chwili jej oczom ukazał się zestaw książek o.

Od Remusa, wspominała mu o nim kiedyś.

Przejrzała resztę kupki i przez jej ręce przewinęły się jeszcze takie przedmioty jak: pierścionek (od Jamesa, z dopiskiem: „Zaręczynowy, Liluś”), odżywka do włosów suchych i zniszczonych oraz błyszczyk powiększający usta (od Dorcas), słodycze i szczoteczkę do zębów (od Petera), budzik wyśpiewujący ulubioną melodię (od Ann), opony do motoru (od Syriusza). Prezenty od rodziców.