O czym chcesz poczytać na blogach?

Odyssey

....::Spinfire::....

Tak!!! Jak pewnie WSZYSCY jush wiedzą, 6 czerwca tego roku do polski przyjedzie Av. Jakoś na tydzień przed tą wiadomością gadałam z qmpelom o ty że by mogła kiedyś tu zajrzeć bo nash krj to jakoś omija a do Singapuru co z kałczyku słynie jeżdzi na koncery!!!No i sie spełniło.Nie moge mieć nic poważnego do Singapuru bo Ev go lubi, więc siła rzeczy...

No więc co do konceru Av(dla ludzi odłączonych od sieci przez otatnie 2-3 tyg.):

Bilety:w sprzedaży

-ceny:110(płyta, nie polecam)-160(loża-wyprzedana-i sektor jakiś)

-można nabyć...:lista sklepów TicketPro dostępna na stronie organizatorów, agencji odyssey http://www.odyssey.pl/

na stronie można tesh kupić i zarezerw.bilety. Pozatym dostępne w lepszych salonach muzycznych na terenie całego kraju.

-na stronie odysseya jest fajna biografia Avril i opis jej  twórczości.

-wstęp od 19

-chyba nie napisałam ,że to sie odbedzie w spodku w Katowicach.

papapa

20:05, kina
Link Komentarze (2) »
Archiwum

ratzbmx

Koła na piastach propera (tył kas10t, tytanowa oś) i obręczach odys hazard. Korba wtp pro crankc. pedały hb soulmate. sprocket kink sound. Kanapa szadoła . sztyca odys intac.Bikeczek Marek..
Link 12.10.2007 :: 21:45 Komentuj (0)
Rama: FlyBikes Tierra 21", Widelec: FlyBikes Pantera, Kiera: Colony Bloody Oath ,Mostek: MacNeil stem, Korba: FlyBikes, Pedały: Animal, Siodło: noname
Kolo P:
Piasta: MacNeil Hub 14mm 36h
Szprychy: Primo
Obrecz: HoffmanBikes Generator
Opona: Maxxis HollyRoler
Kolo T:
Piasta: MacNeil Cassete Hub LHD 10T 36h
Szprychy: Sapim
Obrecz: Odyssey Hazard Lite
Opona: KHE street
Zebatka: MacNeil 25t,Łańcuch: Kmc,Gripy: Odyssey Aaron Ross, Pegi - Odyssey,Stery: FSA
waga: według danych 10,8kg
table
Link 13.10.2007 :: 18:47 Komentuj (0)


foot jam
Link 13.10.2007 :: 21:42 Komentuj (0)


tuck
Link 13.10.2007 :: 21:48 Komentuj (0)


bike check gruchy
Link 15.10.2007 :: 19:06 Komentuj (0)
rama:fit s3,wideł:fit blade, stery fly, mostek demo f1, kiera wtp helium, gripy shadow, klamka gold finger, linka wtp, hampel hombre, koło p. fly/hulahop/khe dirt, koło t..

Blog Tomka Michniewicza - Onet.pl Blog

Kanclerz Niemiec, argumentując, że według jej wiedzy oraz oficjalnych dokumentów, ostatnimi właścicielami tych kosztowności była niemiecka armia i służba więziennicza, więc prosi uprzejmie o zwrot majątku.


Myślę, że polskie ulice zapełniłyby się ludźmi z koktajlami Mołotowa.


W zeszłym tygodniu amerykański Sąd Najwyższy przyznał królestwu Hiszpanii prawo własności do wartego 382 mln euro skarbu wydobytego z galeonu Nuestra Senora de las Mercedes. Skarb namierzyła, odnalazła i wyłowiła amerykańska firma poszukiwawcza Odyssey Marine Exploration, jedna z największych na świecie, joint venture Mel Fisher’s Treasures, z którą pracowałem przy pisaniu „Gorączki”. Przez cztery lata w kolejnych instancjach trwała walka o prawa, w końcu decyzję podjął Sąd Najwyższy, od którego decyzji nie ma już odwołania.


To jest katastrofalny wyrok, pod każdym względem.


Amerykański sąd uznał bowiem, że srebro i złoto zrabowane przez Hiszpanów z Peru, Meksyku czy Kolumbii należy do morderców, złodziei i gwałcicieli, a nie do Indian, pierwotnych.

WINE TASTING PL

Na konkretnej półce – zwłaszcza jakościowej, ale i cenowej. Dziś dysproporcje uległy zatarciu – może nie zupełnemu, bo nadal nie ma win uznanych za wybitnie wielkie, które pochodziłyby z nowego świata . Jestem jednak przekonany, że niedługo krytycy światowej klasy przyznają otwarcie, iż najlepszym producentom z Australii i Nowej Zelandii czas oddać pokłon i włączyć ich w zaszczytne grono prawdziwie wielkich – a zarazem najdroższych – wytwórców win!

Potwierdzeniem moich słów niech będzie nota degustacyjna pięknego, owocowego i beczkowego jednocześnie (22-24 miesięcy) Katnooka, młodszego brata Odyssey Cabernet (uznanego za najlepszego caberneta Australii). Spróbujcie sami i mam nadzieję, że tak jak ja stwierdzicie, że czas dopuścić nowy świat do grona wielkich! WARTO!

Nazwa: Katnook Estate Cabernet Sauvignon

Producent: Katnook Estate Coonawarra

Apelacja: Coonawarra

Region: Coonawarra

Szczep: cabernet sauvignon

Rocznik: 2005

Cena: 99 PLN