O czym chcesz poczytać na blogach?

Odwróceni

Magda M - dalsze losy wg mnie - Onet.pl Blog

Większy od brata, ale za kilka dni sam Pan zobaczy że nie będzie widać różnicy.

- Czy… czy one teraz śpią?

- Proszę ze mną – nauczona poprzednimi doświadczeniami zaprowadziła go do pokoju z rzędem łóżeczek, skąd słychać było cichutkie kwilenie maluszków,

- Trzeci rząd, czwarte łóżeczko – wskazała palcem,

- Dziękuję – odpowiedział cicho przechodząc pomiędzy rzędami,

 

Chłopcy spali spokojnie, odwróceni twarzami do siebie, tak jakby nie chcieli się rozstawać. Widział różnicę, jeden z.

life balance plus

Wcześniejsze szesnastoletnie doświadczenie w branży finansowej na stanowiskach doradczych oraz menadżerskich, oraz ciągły kontakt z klientami pozwoliły mi dokonać wielu obserwacji na temat samej branży, oraz relacji międzyludzkich panujących w korporacjach oraz pomiędzy sprzedawcami a klientami. Po wielu latach gromadzenia doświadczeń i spostrzeżeń postanowiłem się nimi dzielić. Dlatego postanowiłem prowadzić tego bloga, aby zaprezentować mój punkt widzenia. Najważniejsza jest dla mnie umiejętność zachowania właściwego balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym, szacunek dla drugiego człowieka, uczciwość i empatia. To dlatego zajmuję się obecnie tym co lubię i tym co uważam za społecznie pożyteczne. Interesują mnie również gry fabularne, oraz ich edukacyjny wpływ na człowieka, zjawisko immersji i jego wpływ na kształtowanie się postaw. Zachęcam Cię do zapoznania się z treściami zawartymi na moim blogu. Może znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam Marek 'Gedeon' Bemke

Posted on 14 Listopad 2011, in News, Regresing i rozwój osobisty and tagged rozwój osobisty. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

dopochwowy blog

Ze wszystkimi się cieszyła.


ps: ale nie dziwcie się tym ludziom, bo przecież tak już jest, kiedy na wioske przyjeżdża taka atrakcja jak bungi jumping...

dopochwowy 2005-04-08 17:59:04
skomentuj (9)
freedom for dracula!

od jednej ławki do drugiej wędruje. i tak; hłasko jakby kiwający mi głową, potwierdza moje przypuszczenia, że to kobiety mężczyzn niszczą, a nie odwrotnie; natomiast gretkowska, ahh moja droga manuela, pod której urok wpadłem totalnie, sprawia, że wybucham śmiechem, by pochwili poczuć, że wiedzieć powinienem więcej niż wiem. i zawstydzam się przed nią, gdzieś wewnątrz rumienie, co ona kwituje uśmiechem i niemalże słyszalnym "dalej". i jak tu odmówić?
{ czytam }
Marek Hłasko - Wszyscy byli odwróceni / W dzień śmierci Jego / Opowiem wam o Esther

{ czytam }
Manuela Gretkowska - Kabaret metafizyczny

{ czytam }
Manuela Gretkowska - My zdies' emigranty


dopochwowy 2005-04-17 17:46:59
skomentuj (6)
z pizd...

...najbardziej nie lubię tych infantylnych.
dopochwowy 2005-04-25 23:40:36
skomentuj (9)
 

izabelly89.blog.pl

Z tym bo to rybka), pożegnanie ze znajomymi z klasy bo rozejdziemy sie każdy do innych szkół:( oj nie wiem jak to bedzie..
A wakacje ? mam nadzieje że wykorzystalam je jak mogłam, najpierw the best kolonie , potem wolny czas, moja przygoda i Anki z Wasilkowem gdzie bylo też super:P POtem jakieś wypady z kumpelami na miasto i wogole najlepsze bylo spanie do poźna bo ja to kocham.. A teraz :( Łeee wszystko minęło. Ostatnio w niedziele byłam na koncercie Ich Troje, hehe sesja normalnie ale każdy tylko mowi że ni lubi Ich troje a ludiz było..50 tys! Jasne, nikt ich nie lubi.. Bawilam sie zajebiście, skakałam, śmiałam sie dużo, było git. Potem sztuczne ognie, zajebiście to wyglądalo pod gołym niebem, wszyscy odwróceni w tą jedną strone i patrzą sie do góry = ) Wróciłam po 23 do domQ ale jazda była, nie żałuje że poszlam. Poznałam kilka fajnych osób i wogóle. Ale to już minęło..a ja tak bym chciała żeby wakacje sie zaczynały.. tak 1 lipiec zamiast września = ( Czy ktokolwiek lubi ten miesiąc? Co tam ze mam imieniny 3 września.. ale lipa i tak bo nie ma woolności. Tzn szkoła nie oznacza już 0 znajomości i wypadów ale napewno mniej bo nauka:/ O ludzie, tak nie chcialam wymawiać tego słowa "nauka" :/ Jak pomyśle o tym co mnie czeka.. łeeee za szybko, za szybko to wszystko sie dzieje? czemu nie jest odwrotnie albo chociaż 5 miechów wakacji? jA pier****. NIe chce no nie chce: [ Help!
ok..starczy tego.

Everything I've Ever Done - Onet.pl Blog

Że powiedziała, prawda? Jego zmrożone spojrzenie potwierdziło przerażającą prawdę - rzeczywiście to powiedziała. I było już za późno, żeby to odwołać.

Dzieci. Świat ucichł, w momencie w którym to jedno słowo z całym swym ukrytym żądaniem wszystkiego, dzień po dniu, już na zawsze, zawisło między nimi. Czarne oczy zatopiły się w brązowych.

- Chcesz dzieci? - zapytał z wahaniem.

Przygryzała przez dłuższy czas wargę, zanim odpowiedziała, zaskakując siebie równie bardzo jak jego.

- Nigdy wcześniej o tym nie myślałam. Myślę, że tak - wymamrotała - Inaczej bym tego nie powiedziała.

Jego zdecydowana twarz nie zdradziła nic po sobie. Wciąż stali przy zlewie, odwróceni w swoim kierunku w nieskończenie zamrożonej chwili.

- Ile?

Z oczami wciąż wpatrującymi się w jego, starała się mówić, pomimo nerwowej guli w gardle.

- Jedno, być może.

Jego oczy zwęziły się pod ciężkimi brwiami.

- Powiedziałaś "dzieci". To liczba mnoga.

Słowa wyrzucone zostały z nieprzemyślaną prędkością.

- Tak, ale... jedyne, co wiem to to, że z całą pewnością nie chcę potomstwa a'la Weasley'owie. To by mi nie pasowało. Nie wyobrażam sobie, bym chciała mieć więcej niż dwójkę.

Po tym nastąpiła kolejna długa, trudna cisza.

- Kiedy?

- Za jakiś czas w przyszłości - wzruszyła ramionami - Na pewno jeszcze nie teraz.