O czym chcesz poczytać na blogach?

Odwołanie od wyroku

takie cuś moje....:)

2005-09-17 22:46:56


...

skomentuj (4)::: Wiadomości ::: 2005-09-23 22:50:58


Dziecko.
Czym jest/będzie Ono dla Ciebie?
Radością życia, owocem miłości, darem od b(B)oga, celem kierowanych uśmiechów, przekazywanych doświadczeń, nauk, opowiadań o tym, co było dla nas podczas życia najpiękniejsze, cudownych chwilach jakie z niego zapamiętaliśmy, "przedłużeniem" Twojego istnienia.
Absurdalnym, nie meiszczącym się w ideologii Twej żywotności. No bo to jest przecież Dziecko, Twoje DZIECKO !! Czy to nic dla innych nie znaczy???

Ależ znaczy...oczywiście, że znaczy...

200tys. złotych + odwołanie od wyroku...

13lat cieszyli się Nim...

Dlatego nie lubię "Faktów" i innych, z życia wziętych - niestety prawdziwych - opowieści...
Nadal chciałbym jak dziecko wierzyć, że świat taki nie jest.

TABLOID ON LINE | e-brukowiec dla bezczelnych bluźnierców, patologicznych ateistów, sprzedawczyków oraz Żydów z Brooklynu

W adwokackim życiu. Ponoć adwokatowi to nie przystoi. Pan – przepraszam za słowo – adwokat Dubieniecki z wyrokiem się głęboko nie zgadza, jest oburzony, czuje się pokrzywdzony i wręcz szykanowany, już zapowiadając swoje od wyroku odwołanie. Odwoływać się może, bo to jego prawo, acz zastanawia wyjątkowa skłonność mecenasa do używania wulgaryzmów. Była to też (oprócz wzrostu rzecz jasna) jego wspólna cecha z teściem, który od wulgaryzmów.

Magnatka’s Weblog

Europejski Trybunał Praw Człowieka na czwartkowym posiedzeniu uznał Rosję za winną śmierci trzech Czeczenów podczas zbrojnego ataku na stolicę republiki oraz nakazał Moskwie wypłacenie rodzinom zabitych 60 000 dolarów odszkodowania.

Trójka ta zmarła w styczniu 2000r., kiedy Grozny znajdował się pod silnym ostrzałem wojsk rosyjskich. Dom, w którym się ukrywali, został podpalony, a oni sami spłonęli żywcem. Jeden z zabitych miał także.

Do trybunału, “przedstawił wystarczające dowody, by stwierdzić, że zostali oni zabici przez wojsko rosyjskie… Wobec tego sąd uznał, że państwo to jest odpowiedzialne za ich śmierć” – czytamy w uzasadnieniu wyroku. Stwierdzono również, że władze nie przeprowadziły w tej sprawie odpowiedniego śledztwa.

Ten werdykt jest kolejnym w coraz większej liczbie postanowień przeciwko Rosji w sprawach dotyczących wojen czeczeńskich. Do tej pory Moskwie nakazano wypłacenie ofiarom lub ich rodzinom setek tysięcy euro odszkodowań.

Rosja ma teraz trzy tygodnie na odwołanie się od wyroku. Tymczasem w kolejce do trybunału w Strasburgu są jeszcze dziesiatki podobnych spraw.

Moskwa zaprzecza, jakoby jej siły militarne miały coś wspólnego z nadużyciami na terenie muzułmańskiej.

Kredyty i długi - Onet.pl Blog

"Jak przeciągnąć sprawę sądową o zapłatę pożyczki". Oj, można przeciągnąć - sprzeciw od nakazu zapłaty (celowo z brakami formalnymi do usunięcia których sąd wezwie pozwanego), zwolnienie lekarskie, wniosek o uzasadnienie wyroku, apelacja - celowo nieopłacona a gdy sąd wezwie do uiszczenia opłaty top wniosek o jej zwolnienie, odwołanie od odmowy...

Dlatego Ty wierzycielu zadbaj o to, aby Twoja wierzytelność była udokumentowana wekslem albo jeszcze lepiej - oświadczeniem dłużnika o dobrowolnym poddaniu się egzekucji w formie aktu notarialnego..

Mój Świat stworzony przez marzenia.

Tym co wszyscy mi mówili i powiedziałem zdanie, które chyba trafiło jej prosto do serducha i zniszczyło w sumie to co było między nami do tej pory. (żałuje tego do dziś) W końcu z płaczem poleciałem na dworzec PKP by mieć od wszystkiego spokój. Siedziałem na ławce i nie wiedziałem co robić... czy zgrywać "twardziela" i zostawić wszystko swojemu biegowi, czy (tak jak mi serce mówiło i rwało w piersi) iść ją przeprosić za to co powiedziałem i.Ehhh... nigdy, ale to NIGDY się nie spodziewałem, że przyjaciele, a nawet koledzy mogą się nie wstawić za "jednym ze swoich". Zrobiło mi się tak cholernie smutno..........
Na drugi dzień tego "reality show" nastąpiło odwołanie od głosowania by rozpatrzyć jeszcze raz wszystkie wnioski. Tym razem przegłosowano, że ma zostać. Oboje strasznie się ucieszyliśmy z tego powodu, ale nasze szczęście szybko minęło, jak zauważyliśmy, że prawie.Reszcie ostatnią dobrą rzecz która mogła im poprawić humor - pogodę;] Całe to wydarzenie jak i obóz, choć nie cały, to zmienił we mnie bardzo dużo. W P. zapewne też. Wiecie... dla każdego z tych ludzi, którzy wydali na nas "wyrok" zrobiłbym dokładnie to samo - nie zostawiłbym ich aż do końca!!! Strasznie po tym wszystkim znów się do siebie zbliżyliśmy, głównie tak duchowo... no i stała się rzecz jakiej nie podejrzewałem, że kiedykolwiek się.