O czym chcesz poczytać na blogach?

Odwołanie od mandatu

Blog korozjowy


dnia przedwczorajszego udałam się wraz z mym przyjaciółkiem Zyzzem do Gdyni, co by się mogła poznać z moim innym przyjaciółkiem Olką :) gdy siedziałyśmy sobie spokojnie w.No i nie wytrzymała starcie z pralką automatyczną). niestety kanarów było pełno i do tego były młode :/ to musiały być jakieś praktyki, albo Bóg wie co no i sie ch** chciał wykazać. dostałam mandat ;( pozwolono mi jednak napisać odwołanie, czego oczywiście nieomieszkam uczynić ;)
tak czy inaczej ma psychika została nadszarpnięta i nie byłam w stanie racjonalnie myśleć (i tak nie jestem :D) w czasie pobytu w Gdyni. gdyśmy z Zyzem wracały znów pojawiło się.Zostałam niańką i to za darmo!
Dzień 1:
udało mi się ściągnąć z netu grę Hugo, co pochłaniało dużą częśc uwagi dzieciaków. inna sprawa, że musiałam z nimi siedzieć i patrzeć jak grają i kiedy tylko zdołałam się oddalić w całym mieszkaniu było słychać:
-Kalolynka! Kalolynka! Choć!!!
matka moja wpadła na pomysł czemu by tu nie pojechać do Sopotu na molo. po Sopocie dzieci chciały "wesole masteczko" tak wiec stado ludzióf udało się.

słodkie cytryny

Tylko kilka sekund, czuję to. Wstaję starając się nie widzieć niczego, żeby nie stymulować i tak już napiętych nerwów. Jest za jasno, a każdy poruszający się obraz przyprawia mnie o dreszcze, drażni mięśnie. Wychodzę do toalety, oddycham.
Kulę się i chce mi się płakać z bezsilności, muszę wziąć tabletki, muszę się uspokoić. Chcę napisać Mu o tym, jak źle się teraz czuję. Chcę dostać wiadomość "Wracaj do domu, Myszko."

Chcę być czysta.

czwartek, 08 kwietnia 2010
Trzymaj się ramy

Tysiącpięćsetsto myśli - bo 10 kilo więcej,

mandat i odwołanie,

podbić legitymację,

książka do biblioteki i kolejny dług,

kocioł w pracy,

trzeba pamiętać o karmieniu Jej,

pamiętać o karmieniu siebie,

nie wiem, ile mam pieniędzy,

tabletki na.

| Φονα | Fona

Tymczasem jesteśmy świadkami ochłodzenia stosunków między Surmenią a Skarlandem. Pierwotną przyczyną jest zaangażowanie się Surmenii w kwestię “rozbrojenia” będącego de facto użyciem broni masowego rażenia przez Skarland na terytorium Rohanu (obecnie – ziemie niczyje). Nie wiadomo, czy zbiegiem okoliczności w tej sytuacji jest odwołanie nieaktywnego ambasadora Skarlandu w Kaharonei i zapowiedź (za pośrednictwem mediów), że Skarland będzie wobec Surmenii reprezentowany przez konsula generalnego z siedzibą w Wiedniu.

Archont w wypowiedzi na forum stwierdził, że to sygnał obniżenia rangi stosunków między państwami, i że może to.

    Kryzys rządowy zażegnany - Archont powołał do życia rząd Zorbasa - koalicyjny gabinet Partii Liberalnej i Partii Demokratycznej. 6 days ago
  • Ponowny kryzys w trakcie powoływania rządu. Czy rząd Zorbasa powstanie w obliczu zerwania koalicji z PD i wycofaniu poparcia Archonta? 1 week ago
  • Znamy już skład XXI kadencji Eklezji - mandaty obejmą: Nikolaos Zorbas (PL), Sylvana Koppa (PD) i Piotr Kościński (niezrzeszony). 1 week ago
  • Twitter Demokracji Surmeńskiej został właśnie zsynchronizowany z surmeńskim kontem na Facebooku, co ułatwi prowadzenie obydwu kont. 1 week ago
  • Planeta.

  • Polska-gospodarka-polityka - Onet.pl Blog

    Posła Hofmana, wykorzystując maksymalnie czas antenowy. Drugim gościem był Min obrony narodowej, bronił się dzielnie i odpierał ataki w pytaniach redaktora.Co ciekawego to iż między wierszami Min.Klich powiedział gdy by nie zanegował odwołanie winnego za stan lotnictwa generała Błasika śp. Pan Prezydent to dziś prawdopodobnie nie byłoby katastrofy w Smoleńsku. Na pytanie czy moralnie nie czuje się odpowiedzialny za te dwie katastrofy jako minister powiedział jest.Obnażona ta jego demagogia w słowie, zamach, kłamstwo, winny, krew na rękach, wypowiadając bezpośrednio lub przez jego lojalne owieczki na smyczy,  tutaj w kraju i tych za granicą czasowo, pełniąc mandat za dobrą kasę. Kończąc to muszę  też pochwalić redaktora programu białe i czarne, brawo red.S. pokazałeś dwie twarze Prezesa, a zwłaszcza z tym wystąpieniem "orędziem w TV do braci Przegapili zejście na ścieżkę, potem żeby wejść korygując z za dużą szybkością przecięli ją i znaleźli się w sytuacji już bez uratowania. Pytanie dlaczego na automacie i dlaczego nie kontrolowali swoich przyrządów. Rosjanie kazali odejść i na tym zakończę moje gdybanie. Dla mnie o wiele jest ważniejsze to, że nie ma konsolidacji wszystkich sił politycznych, a tylko wytykanie nawet nie zawinionych błędów, co było widać na konferencji połączonych dwu komisji. Pan.