O czym chcesz poczytać na blogach?

Odtwarzacz muzyki

..."Póki miłość jest powieścią, jesteś treścią jej"...

Dopiero, gdy poczuła, że woda nie jest już tak ciepła. Ubrała piżamę i położyła się do łóżka. Ktoś zastukał w jej okno. Wstała i cicho podeszła sprawdzić co się dzieje. Leo rzucał maskotkami z okna swojego pokoju. Pokręciła z niedowierzaniem głową. Wróciła do łóżka. Włączyła odtwarzacz i zasnęła otulona muzyką.
Następnego dnia na stadionie miała miejsce oficjalna prezentacja nowego zawodnika. Nie poszła. Zamiast tego wróciła do korzeni, poszła do parku pojeździć na rolkach.
Miała się zbierać, kiedy zauważyła, że od bliższego jej wyjścia idzie Leo..Wrócili, przyjęcie trwało w najlepsze. Udało im się nawet zatańczyć ze sobą. W końcu wybiła północ. Nadszedł czas oczepin. Agnes pomogła przyjaciółce wypiąć welon. Ria usiadła na krześle, Leo kucnął za nią i zasłonił jej oczy. Panny otoczyły ich kołem. Poruszały się wokoło w rytm muzyki wygrywanej przez zespół. W końcu dziewczyna rzuciła. Welon złapała jej o rok młodsza kuzynka. Uśmiechnęły się do siebie. Jednocześnie Ria dostrzegła zawód na twarzy Agnes. Blondynka miała nadzieję, że to jej się uda złapać welon.
Przyszedł czas na pana młodego. Teraz to on.

O wszystkim i o niczym - bloog.pl

  Napewno zauważyliście, że na blogusiu sa nowe dodatki. Na jegnym jest taka dziewczyna w czerwonym ubraniu-to ja zrobiona na www.stardoll.com/pl . Następne to odtwarzacz. Piosenka na min to Aly&Aj-Like Whoa. 
  A tera konkursik! Ten jest prosty... Już go objaśniam. Jak widzicie są koperty od 1 do 10. W każdej kopercie jest inna nagroda, ale to nie jest tak jak na innych blogach, że wybierasz koperte i masz.
Adoptowałam dinozaura o imieniu Dyzio.

Gada teraz:

Chester Š
Pobierz Flash Player aby móc otworzyć odtwarzacz muzyki.
Visit my Stardoll Suite

Zmieniaj świat i siebie - Onet.pl Blog

Słyszymy coraz gorzej

 

Nie ma dziś osoby, która nie słuchałaby muzyki  używając odtwarzacza mp3. Jednak wiedza na temat skutków nieprawidłowego korzystania z tego typu wynalazków nie jest już tak powszechna.


Wyprodukowana we Francji mp3 na.

Ocenimy Twojego bloga

Urozmaiceń. Rozświetlony został kolorową czcionką co powoduje, że nie jest taki smutny. Trzy barwy w zupełności wystarczają. Ogólnie szata graficzna mi się podoba.

I wake up in the morning and I wonder... Sama zaproponowałaś ten fragment? (muzyka z filmu "Przerwana lekcja muzyki").

A wracając do oceny... Poszłaś na łatwiznę. Zamiast działu "O mnie" zrobiłaś odnośnik do profilu na myspot.pl. Fakt, można się czegoś dowiedzieć o Tobie, ale uważam, że stać Cię na coś innego. Mogłabyś stworzyć naprawdę ciekawy opis sama. Wolałabym dowiedzieć.Twórczością, średnio jarają mnie wtapiane w siebie grafiki, ale ten ma w sobie wystarczająco dużo uroku bym mogła zaliczyć do udanych. Kolorystyka trochę przygaszona - nie pasuje mi ta zieleń (po prostu jej nie lubię, a ze mną o gustach się nie dyskutuje).
Chyba coś ci się popierniczyło z odtwarzaczem muzyki, bo zamiast mieć jakieś swoje miejsce, jest pośrodku notatek. Popraw to, bo wygląda to wystarczająco beznadziejnie by odciągnąć mnie od twojego bloga.
Kolejny minus, który leci w twoją stronę to ten przez Bułhakowa, którego lubisz czytywać, a ja nie znoszę. Już.

Shimekiri - Chaos i Ład - Po której opowiesz się stronie?

Znowu westchnęła. Jej wzrok spoczął na stosie książek, które albo kupiła jej matka, albo dostała od kogoś innego. Nie lubiła czytać – ta opcja odpadała.

Wzrok powędrował dalej, minął blok i ołówki, pluszaki z dzieciństwa, rolki, niekompletną grę planszową i odtwarzacz muzyki. Trasę zakończył na komputerze.

„Tak, to jest naprawdę świetny pomysł” – powiedziała do siebie w myślach i wstała gwałtownie, za czym poszło nieprzyjemne poślizgnięcie się na kapciu. Znów wylądowała na łóżku. Wydała z siebie tylko przeciągły jęk.

...Nie ma siły większej, niż prawdziwa milość...
~~Księga Gości~~
ZoBaCz / DoDaJ


~~O Mnie~~
Pobierz Flash Player aby móc otworzyć odtwarzacz muzyki.
~~Archiwum~~
2007
maj (5)
czerwiec (9)
lipiec (4)
sierpien (5)
wrzesień (5)
październik (3)
listopad (4)
grudzień (3)

2008
styczeń (2)
luty (2)
marzec (2)