O czym chcesz poczytać na blogach?

Odtwarzacz mp4

Blog adamLandryn

Zszedłem na dobrą drogę i ściąłem włosy - ni chuja..... Zbulwersowało mnie to troszq, ale nic nie powiedziałem, tylko zrobiłem niewinną minę, aby nie psuć Bożonarodzeniowego nastroju... Pod choinkę zgarnąłem spodnie, katanę, koszulkę, bluzę, kurtkę, odtwarzacz mp4 , 130 zeta i oryginalne płyty Hima i Ramones. W porównaniu do powszednich świąt mikołajowi się renta zmniejszyła, ale jestem i tak zadowolony i ciesze się, że wogle coś dostałem (zagrzeczny to nie byłem). A już za 6 dni będzie.

US5

I to przez Ciebie . Jak tata spanikuje, bo nie wylądowaliśmy na miejscu to będzię twoja wina. Jesteś już gotowa? - zapytała Ala , która już od dziesięciu minut czekała na siostrę. Diana zostawiła pakowanie na ostatnią chwile. Właśnie szukała swojego odtwarzacza MP4. Znalazła go pod łóżkiem . Wzięła do ręki walizkę i zeszła na dół, gdzie Ala zakładała kutrkę. Diana założyła buty oraz żakiet i wyszła na dwór. Gdy Ala zamykała dom, Diana zatrzymała się. Coś jej przyszło do głowy. Ala.

...

Instynkt.
- Blanka, spokojnie.
- W takim razie, ja wyjdę. – Powiedziała cicho, prawie niedosłyszalnie, z szafy wyciągnęła luźne dresy i włożyła je na zimne ciało, które emanowało lodowatością, zdążyła po drodze złapać jeszcze tylko odtwarzacz mp4 i wyszła z mieszkania. Wyglądała jak chłopak, ale cóż… Bluza Szymona, spodnie jeszcze z obsesji na punkcie hip hopu. Do tego adidasy, które całkowicie podkreślały przynależności do grupy: jp. Siostra za nią nie szła, nie była w stanie, nie znała.

Blind my whitening eyes... That I may see darkness in the tunnels ov light. - Onet.pl Blog

Nie wiem, po co ją piszę, ale kilka osób mnie prosiło :)], bo nie wiem, ile mój cudowny Internet wytrzyma...

 

A więc - więcej kontroli typu "to nie są kolory szkolne" nie było [póki co], Mikołajki były nawet przyjemne [wzbogaciłam się o odtwarzacz MP3 zwany empeczem, który już zaprzyjaźnił się z odtwarzaczem MP4 Alicji zwanym empeczfurkiem, książkę Tolkiena i kilka pierdół, poza tym był mały zastrzyk finansowy, ale teraz już po nim śladu nie ma - ehh], odkryłam kolejne fajne zespoły, nic się ciekawego nie dzieje.

 

W sobotę była mała impreza.

Darmowe filmy 3gp

Bardzo monotonna oraz nudna, dlatego postanowiłem poszukac jakiejś ciekawej formy rozrywki. Przeszukując długo różne witryny internetowe natrafiłem na ciekawą propozycje, a mianowicie filmy 3gp. Są to filmy, które można oglądać na każdym telefonie komórkowym, odtwarzaczu MP4, konsoli gier typu PSP obsługującym format .3gp. Zaletą takich filmów jest głównie moblilność oraz to, że filmy 3gp można ściągnąć z internetu całkowicie za darmo. Jako iż posiadam kartę pamięci 16gb w moim MP4, a muzyka zajmuje mi i tak jedynie 2gb miejsca, postanowiłem wgrać 20 filmów 3gp. W drodze w stronę francji planuję obejrzeć ze 3-4 filmy, na miejscu jeden film każdego wieczoruoraz w drodze powrtnej resztę. Jedynym minusem występującym umnie jest to, że.

Dopóki wino będzie miało smak, dopóki wina nie za mało...


Straszliwie żałuję, że mnie tam nie było.


A tak zupełnie odbiegając od tematu to:
koncert wyszedł znośnie, po tygodniu zagraliśmy kolejny. Nie jest źle.
Następny 14 lipca w Św. Lipce na JDMach.
Wygrałam w konkursie odtwarzacz mp4 i mam teraz nową zabawkę.
Mam pierwszy wpis w indeksie;p w-f zaliczony.
No i najważniejsze.

ZOSTAŁAM CIOCIĄ!!! A PIOTRUŚ JEST PRZEPIĘKNY!!!


edit:
Dodaję ofizjalny tekst o akcji policji z trojmiasto.pl: