O czym chcesz poczytać na blogach?

Odtwarzacz dvd

Odtwarzacze DVD - fotoblog

O płycie DVD

środa, 15 czerwca 2011 09:18:40 | Kategoria: brak kategorii
Komentarze (0)
tagi: dvd odtwarzacze dvd płyty dvd
DVD (Digital Video Disc albo Digital Versatile Disc) – kanon zapisu danych na optycznym nośniku danych, równoległym do CD-ROM (te sami wymiary: 12 albo 8 cm) tylko o większej pojemności pozyskanej dzięki.
Nazwy Digital Video Disc (ang. Cyfrowy Dysk Video). W późniejszym okresie posługiwano rozwinięcie owego skrótu jako Digital Versatile Disc – cyfrowy dysk publicznego zastosowania. żadna z tych nazwy nigdy nie miała biurowego statusu. Nazwa biurowa jest tylko DVD. Elokwencja upowszechniona w jeżyku naszym to: di-wi-di.

W zamyśle twórców numer DVD wstał do numerycznego zapisu surowców wideo, aczkolwiek rosnące zapotrzebowanie przemysłu komputerowego na nośniki o większej pojemności spowodowało, ze DVD.

Poniedziałek Ja

Wysilam swój piękny umysł co też za cudo dostali radni przy ówczesnej cenie laptopa rzędu 3 tys. i czytam: „komputery zostały wyposażone w dysk twardy, kartę dźwiękową, kartę graficzną i" - tutaj uwaga, napięcie rośnie - "odtwarzacz płyt DVD". Wyobrażacie sobie co teraz robią radni mając w swoich służbowych komputerach odtwarzacze DVD ? Na pewno oglądają filmy oznaczone tajemniczym symbole „XXX". Taka mniej więcej była wymowa artykułu. A główna teza? Komputery kosztowały 5 tys. ponieważ zawierały zupełnie niepotrzebne wodotryski jak karta dźwiękowa czy DVD..

Nagłaśnianie imprez (strona o mnie)

Mi na pieniądzach ,choć nie ukrywam ,że pare groszy by sie przydało na uleprzenie sprzętu...Działam na terenie woj.wielkopolskiego.Posiadam sprzęt dobrej jakości.Na małe imprezy (sala do 40-50m2) służą mi 2 kolumny 160watt(każda)+wzmacniacz, mikrofon,mikser,odtwarzacz DVD.Vcd,MP3,CD-R. Natomiast na więkrzych imprezach(powyżej 50m2)działam wraz z kolegą.Do dyspozycji mamy 2 kolumny 160watt (każda) 2 kolumny 400watt (każda) 2x wzmacniacz,mikrofon,mikser,odtwarzacz DVD.Vcd,MP3,CD-R.Mimo młodego wieku znam się(wraz z kolegą)na.

Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piate dno.

Dla niektórych moze być szokujący w swojej wymwoie, wiec to edize pewnie film, dozwolony "od lat 20" heheheheh, a najwięcej osób, w naszym wieku, pewnie by chciało na to óść ,wieć niestety nie edize miec widowni, ale jak wyjdzie nak secie, to se kupie, a raczj na DVD, b nie mam wideo, mam tylko odtwarzacz dvd :D
Acha, i przepraszam za wcozrasjza dołującą notke, chociaz raz to juz chyba zorbilam :D

skomentuj (6)
2002-05-15 13:59:02 >> Usuniecie muzyczki, i tym podobne.

Usuenłam muczyczke z bloga, bo.

Heaven for Everyone...

W szpitalu ma zasadniczą wadę. Brak dostępu do niemal wszystkiego. Oczywiście tu, na tym wydziale i tak wolno mi na wiele. Obok na półce stoją dwa laptopy. Jeden od wujka z pracy, drugi od nauczycielki, która uczy chorych w szpitalach. Poza tym na szafce mam swój odtwarzacz DVD i wszystkie swoje filmy. Oszczędzono mi targania telewizora, bo w tym pokoju już był wraz z kablówką. Mam też swoje książki.
Mimo tej ilości rzeczy jakie mam przy sobie, brakuje mi muzyki, którą zostawiłem na komputerze w domu. Trudno będzie mi.

I Just Wanna Live... - Onet.pl Blog

Świetlnych Hamburgu chłopaki z sławnego boysbandu ona zwie Lexington Bridge wybierają film który obejrzą ;))
-To jaki film oglądamy ? - spytał najmłodszy Ephraim
-Wiem -powiedział blOndas i pobiegł na górę do swojego pokoju podszedł do stojaka z płytami DVD i wyciągnął płytę i poszedł na dół do chłopaków
-Co tam masz ? -Spytał Rob
-Mroczny hotel -Powiedział
-No dobra oglądamy-powiedział mulat wziął płytę od Dax'a włożył ją do DvD i załączył film
-Uwielbiam tą aktorkę-pomyślał.Dvd  nagle do pokoju wpadł jak burza Boguś ze zgrzewką piwa %%
-Co oglądasz ?? - spytał 
-Nie wiem szukam czegoś -powiedziałam przeglądając płyty
-O a może American Pie 3? -spytał
-Ołki może być -powiedziałam wkładając płytę do odtwarzacza DVD walłam się na łóżko a po mnie tom czynność powtórzył Boguś
oglądaliśmy film co chwilę się śmiejąc się i popijając co chwilę soczek chmielowy nawet nie wiedząc kiedy usnęliśmy
 
CDN.

..... sweet rain // ..... TOTAL KAWAII!!!

XD.. tylko się zastanawiam od kiedy ona je monte i chocapic, skoro zawsze gadała, że to dla 5latków -_-' ..
Anoka: *wykłada zakupy* ^_^' *wzruszyła ramionami*
Taikobo: *wrócił z ostatnim koszykiem i wygrzebał z niego odtwarzacz DVD* yeah, teraz w ogóle nie będę musiał wychodzić z pokoju >D!! *pobiegł do siebie na góre*
Anoka: tylko odnieś poprzedni odtwarzacz z powrotem >.< !!
(spoko!!)
Ken: XD.. Ano, kupiłaś sobie kapcie XD?