O czym chcesz poczytać na blogach?

Odsetki ustawowe

dzastin.blog

Zapytam na co idą te moje składki? No tak, napisałam na początku... Tak na marginesie to ZUS pobiera sobie procent od moich składek emerytalnych i nic, że przez 4 lata nie przekazywał ich do OFE bo w ramach komputeryzowania ZUS powstały 3 moje konta i nikt się nie zorientował. Wypłacili odsetki, ustawowe ale nic im nie zrobię bo OFE nie może zrobić symulacji, ile zarobiłby na moich składkach gdyby dostał je w terminie - ustawa zabrania, ZUS musi być chroniony przed takimi jak ja. ZUS musi mieć też pieniądze na opłacenie specjalistów, orzeczników, którzy powiedzą osobie.

erotyczne-rozmowy.blog

Tyle to ja wydaję na korepetycje dzieciaków, tez tygodniowo....


godzina 15:05 : dostałam na konto 100 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że zaległości są od roku 2000, to nie wiem kiedy on zacznie płacić kase na bieżąco... Nie będę złośliwa i nie naliczę mu odsetek ustawowych. A może będę ?

skomentuj (0)

Wywiadówka 2008-04-22 08:48:40

w klasie u Macieja - chociaż raz bez stresu.
Mam świadomość, że nie nigdy nie będzie wzorowym uczniem, zachowanie.

Odszkodowania i Wypadki

W przypadku likwidacji szkód z ubezpieczenia OC likwidacja szkody (wypłata odszkodowania) musi nastąpić w ciągu 30 dni licząc od dnia zawiadomienia o szkodzie. W przypadku nieuzasadnionej zwłoki w wypłacie odszkodowania, ubezpieczyciel ma obowiązek wypłacić ustawowe odsetki.
Więcej »

12:10, alex443
Link Dodaj komentarz »
sobota,.

Migawki - Onet.pl Blog

 (Józef Zawadzki; 27.03.2012)

  • Ależ tak, to kolejny dowód na zdumiewającą ogranic... (Józef Zawadzki; 22.03.2012)
  • POwstrzymać rządzących, bo już każdy wie, że do rz... (Józef Zawadzki; 13.03.2012)
  • Szczyt ustawowego zbydlęcenia – hospicja maj... (Józef Zawadzki; 12.03.2012)
  • Kiedy rząd PO przeciwnej stronie, niż obywatele st... (Józef Zawadzki; 28.02.2012)
  • A to ci dopiero mędrzec od Tuska (Józef.

    Że nie trzeba ich tutaj wyliczać. Ale dodaje jeszcze jedno: chce ratować Greków, Włochów i kogo tam jeszcze, którzy uznali, że znajdą się jelenie, którzy zapłacą ich długi. No i niechby płacili. Z tym, że Polska sama jest zadłużona, a jej rezerwy finansowe to ok. 3% samych odsetek od jej własnego długu! Kto zatem, przy zdrowych zmysłach, wyprowadza z Polski tak nam potrzebne miliardy euro?! Rozumiecie już, jakich mamy mędrców?