O czym chcesz poczytać na blogach?

Odrzucenie spadku

Bez tytułu

On jest ze mną. Blisko. Przytula. Zajmuje się. Jeździ do lekarza. To bardziej układ ojciec – opiekun i córka-dziecko potrzebujące opieki. I teraz widzę, bo ja często zachowuję się jak małe dziecko. Bo on tak dobry wtedy dla mnie jest.

A każde odrzucenie z jego strony powoduje spadek odporności. Więc nic trudnego zachorować. Ja to zauważyłam. Że po każdym „odepchnięciu” mnie chorowałam. Winiłam go. Teraz troszkę inaczej już na to patrzę.

Rozmawialiśmy o dziecku. W sumie nie wiem nic. Bo niby chce. Ale nie mówi tak. Ustaliliśmy, że chcę.Mniedobremiejsce 2006-09-15 20:25:37
skomentuj (3)


Imieniny
Do 6 rano cudnie mi było.

Bo wschód słońca.

Bo prezencik śliczny i życzenia przecudne.

A potem odrzucenie, rozczarowanie i kara.

Moja siostrzyczka w szpitalu. Jak ja się bałam.

Ciastek pieczenie. Z brzoskwiniami i czekoladą.

Tenis.

Chcieli przyjechać do mnie. Pierwszy raz ktoś chciał. Nie zgodził się. Podobno nie byłam w stanie.

.

No escaping when I start, Bill... - Onet.pl Blog

Przez słuchawkę telefonu wywoływał na jego ciele dreszcze. – Pójdziemy do mojego pokoju i będziemy się kochać przez całą noc, ignorując wszystkie telefony od twojego menadżera.
- Kusząca propozycja – stwierdził chłopak, uśmiechając się do słuchawki.
- I kompletnie nie do odrzucenia – mógłby przysiąc, że odwzajemnił jego gest.
Jego głos – choć tylko w słuchawce telefonu – sprawił, iż znowu poczuł się nieco lepiej. Problemy na czas tej rozmowy znowu przestały się liczyć, a w jego myślach gościł tylko on. I to uczucie sprawiało, iż czuł.Niego krzywo. – Tylko wy nie możecie tego zaakceptować.
- Fani najwyraźniej też mają z tym spory problem.
- To także mnie dziwi. Przecież wszyscy tylko na to czekali!
- Jednak nie. Dlatego nie obchodzi mnie w jaki sposób, ale masz to wszystko odkręcić tak, żeby wasza popularność nie spadła już o ani setną czy nawet tysięczną procenta. Rozumiesz?
- Nie – powiedział brunet, wstając i kierując się w stronę drzwi. – Nie zakończę tej znajomości, a jedyne co mogę powiedzieć w mediach to to, że jestem gejem i wcale się tego nie wstydzę – z bezczelnym.

Where did you go my little angel?

Pogorszył się
Stan ogólny Jana Pawła II pogarsza się, upośledzeniu uległo funkcjonowanie głównych narządów wewnętrznych - wynika z komunikatu opublikowanego w Watykanie.

"Stan ogólny oraz stan układu sercowo-krążeniowego jeszcze bardziej się pogorszyły. Stwierdzono dalszy spadek ciśnienia oraz spłycenie oddechu. Papież świadomie uczestniczy w modlitwie, którą odmawiają towarzyszące mu osoby. Ponadto wystąpiła niewydolność serca, krążenia i nerek" - poinformował Navarro-Valls.

Jednocześnie włoskie agencje podały po godzinie 19.00, że Jan Paweł.Z najważniejszych duchowych przywódców religijnych na świecie. Był też jednym najwybitniejszych przywódców światowych w XX wieku. Był papieżem troski o prawa człowieka, o pojednanie między narodami i religiami, papieżem pokoju. Jan Paweł II zawsze niestrudzenie głosił światu potrzebę pokoju i odrzucenia konfliktów zbrojnych.

Karol Wojtyła był duchowym przywódcą Polaków w skomplikowanych czasach - bez niego nie byłoby wolnej Polski, nie byłoby wolnej Europy Środkowo-Wschodniej. Pokojowy sprzeciw papieża wobec sowieckiego komunizmu doprowadził do niezwykłego cudu - do.

Killing me softly. - Onet.pl Blog


Agresja tuczy brzuch, samotność rozsadza nogi, odrzucenie i brak akceptacji poszerzają biodra, a niska samoocena i bezsilność zalewają.
white (23:42)
0

28 stycznia 2012
Nie wiem co się dzieje.
Dobrze, niedobrze.
Tabletki, kawa.
Sen, bezsenność.
Zadowolenie, niezadowolenie.
Wzrost wagi? Jednak spadek.
Wstarczająca ilość nauki, za mało.

Jeszcze 2.