O czym chcesz poczytać na blogach?

Odrodzenie

EWANGELIA BOŻA - Onet.pl Blog

Jakie możesz zaobserwować:
1. ponieważ uwierzyłeś w Niego i wezwałeś Jego imienia, oraz
2. ponieważ czasem spontanicznie i słodko wołasz "Abba, Ojcze" w taki słodki sposób, dowodzi to , że jesteś Jego dzieckiem.

Jan. 1:13
13. Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.
(BW)

Narodziny te nie są z krwi ani woli ciała. Krew w tym wersecie oznacza nasze życie fizyczne. Wola ciała oznacza wolę upadłego człowieka, po tym jak człowiek stał się ciałem:

Zapraszam do wysłuchania Poselstwa na temat Chwały naszego Pana w nas. poselstwo to zostało wygłoszone dla 4000tyśięcy braci na kontynencie Azji..

Wystarczy wcisnąć poniższy link:

http://www.przeklej.pl/folder/ewangelia-boza-32418590

  
Teresa (13:46)
Skomentuj

21 listopada 2009
Po zbawieniu czas na odrodzenie....

NOP Dzielnica Podlaska

Każdym dniem swawoli i przemocy polskiej policji, która dzięki przyznanej jej przez władze bezkarności stała się swoistym aparatem prześladowań obywateli. Przechodząc głównymi ulicami stolicy pragniemy ukazać, że pomimo represji ze strony systemu, które uderzają w coraz szersze kręgi społeczeństwa stale będziemy podkreślać nasz niezależny i obywatelski opór. Dołącz do nas!

Demonstrację organizują warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści. Patronat medialny nad akcją objęły: e-zin kibicowsko-narodowy Droga Legionisty, portal niezależnych nacjonalistów Autonom.pl, internetowy dziennik narodowo-radykalny Nacjonalista.pl. Manifestację wspierają także serwis warszawiacy.info oraz Narodowe Odrodzenie Polski.

 Gdzie: Warszawa, Plac Na Rozdrożu (pomnik R. Dmowskiego)
Kiedy: 01.05.2012
Godzina: 14:00

Dodaj komentarz Opublikowany w Działalność Otagowane NOP, Narodowe Odrodzenie Polski, Warszawa, 1 maj, AN, Autonomiczni Nacjonaliśći, Nacjonalista.pl
er>

6 kwietnia 2012 w Białymstoku miał miejsce wiec członków Ruchu Poparcia Palikota. .

Kronika Narodowa - bloog.pl

Nieraz bardzo radykalnych i bardzo małych. Zjawisko wyrastania ogromnej ilości efemerycznych partii, partyjek i stowarzyszeń bardzo mocno udzieliło się „ruchowi narodowemu", próbującemu zmartwychwstać po latach politycznego niebytu. Są oczywiście tacy (Wojciech Wierzejski?), którzy przez „ruch narodowy" rozumieją jedynie „linię sukcesyjną" wiodącą od przedwojennego SN, poprzez Jędrzeja i Macieja Giertychów, następnie „senioralne" SN i reaktywowaną MW, aż do LPR, zaś wszystkie inne formacje „narodowe" uważają za niewarte uwagi, groteskowe, niepoważne lub agenturalne.

Oczywiście to bardzo zawężony punkt widzenia, przypomnijmy więc że już od roku 1980 działało Narodowe Odrodzenie Polski, zaś w latach 90-tych do nacjonalizmu odwoływały się m.in. SN „Szczerbiec", SN „Ojczyzna", Stronnictwo Narodowo-Demokratyczne, Ruch Katolicko-Narodowy, Związek Białego Orła, Narodowy Front Polski, Polska Wspólnota Narodowa, Polski Front Narodowy, czy właśnie: Obóz Narodowo-Radykalny. Niektóre z tych ugrupowań próbowały funkcjonować jako „normalne" partie polityczne, inne miały de facto charakter zbliżony do bojówkarskiego czy subkulturowego i oddziaływały na kilkudziesięcio-, kilkusetosobowe grupy młodzieży (przede wszystkim z kręgów skinheads). Były to w ogóle bardzo barwne czasy dla ruchu narodowo-radykalnego - czasy ostrych, bezkompromisowych haseł (nawiązujących.

alea iacta est - Onet.pl Blog

- To proste – rozjaśniła się delikatnie – nie jestem złym człowiekiem. Odrobinę szalonym, owszem, ale…

Nie dokończyła zdania. Odsunęła się od świecy, znikając z nikłego pola widzenia.

- Eliza?

Słyszałem miarowy oddech, nic więcej. Eliza rozmyła się w ciemności.

Ona uwielbiała dziwne sytuacje; nie mogła istnieć bez melodramatu, niedopowiedzeń, wichury myśli i emocji. Wiecznie szukała podniet i stwarzała sobie mnóstwo sytuacji, by według nich kreować ja na określony dzień. Nigdy nie była taka sama, bo zawsze szukała zmian. Lubiła zniszczenie równie mocno, co odrodzenie, więc nadążenie za nią było niemożliwością.

Czas na zmiany - CZAS NA ELBLĄG!

Ruchu. Za skrzyżowaniem z Szarych Szeregów (w stronę ul. Mazurskiej) na wysokości przystanku autobusowego namalowano podwójną linię ciągłą. Oczywiście oznaczenie w tym miejscu jest jak najbardziej prawidłowe ale tak się składa, że po przeciwnej stronie zatoki autobusowej znajduje się wjazd na osiedle przy ul. Wiejskiej. Przez nowe oznakowanie poziome mieszkańcy a także osoby parkujące na pobliskim parkingu zostali pozbawieni możliwości skrętu w lewo jadąc Aleją Odrodzenia w stronę ul. Mazurskiej.

W tej sprawie rozmawiałem dzisiaj z Dyrektor Krystyną Dziurdź. Jak się okazuje na żadnych planach znajdujących się w Urzędzie Miejskim nie widnieje wjazd z Alei Odrodzenia w osiedle przy ul. Wiejskiej. Tłumaczy to takie a nie inne namalowanie linii poziomych. Mając na uwadze dobro mieszkańców w dniu dzisiejszym lub jutrzejszym oznakowanie zostanie zmienione dzięki czemu będzie możliwy ponowny wjazd z Alei Odrodzenia.

 

Pozdrawiam,
Robert Turlej

16:28, robertturlej
Link Dodaj komentarz »
piątek, 22 kwietnia 2011

Maka blog

Ją zobaczyć, ale nie udało mi się. Potem ruszyliśmy dalej w górę. Podejście było bardzo strome, ale powoli przyzwyczailiśmy się do ciężaru plecaków. Już ich prawie nie czuliśmy. Musieliśmy przystawać w oczekiwaniu na Kamilę. Doszliśmy do schroniska Na Hali Szrenickiej. Było bardzo zimno, weszliśmy na chwilę do środka. Stamtąd już było niedaleko na Szrenicę. Tam to dopiero było zimno. Usiedliśmy więc w środku, koledzy wyjęli czekoladę. Ja oczywiście nie chciałam się poczęstować...Zastanawialiśmy się nad kupieniem ciepłej herbaty, ale ostatecznie tego nie zrobiliśmy. Ubraliśmy na siebie wszystko prawie, co mieliśmy, i poszliśmy dalej ze świadomością, że następne schronisko to dopiero Odrodzenie, do którego mieliśmy szansę dojść wieczorem, już na czas noclegu. Byliśmy na już na górze, więc droga prowadziła niemal płasko, czasem trochę w górę, czasem w dół.
Przy Śnieżnych Kotłach zrobiliśmy sobie dłuższą przerwę. Usiedliśmy na karimatach za budynkiem stacji RTV, gdzie trochę mniej wiało, choć i tak było niesamowicie zimno. Robiłam kanapki z konserwą i ta rola jak najbardziej mi odpowiadała...Wszyscy jedli jak dla mnie niesamowite ilości tych kanapek, ja zjadłam jedną i stwierdziłam, że starczy. Po jakimś czasie kolega zaczął smarować kanapki, mi powiedział, żebym jadła. Sama nie wiem, czemu, nie chciałam więcej. To głupie, jak wszyscy się patrzą, ile jem..

Blog z Ciemnogrodu

Nad inne i dla patrioty nie ma żadnej różnicy czy jest to ZSRR, UE, USA czy rząd Turkmenistanu. Nie ma dla mnie żadnej różnicy, czy ktoś jest pachołkiem Rosji czy Stanów Zjednoczonych AP: jest zdrajcą i zasługuję na śmierć. Nie mogą być oni więc patriotami w żadnym wypadku, gdyż jako wasalowie USA nie stawiają Narodu Polskiego ponad interesu Imperium. Służąc "Imperium" USA służą UE i chyba zaczęli zdawać sobie z tego sprawę.
Ciekawą jest również sprawa finansowania tzw. "partii narodowych" w całej Europie przez lobby żydowskie. Jak to - zapyta ktoś- jak żydzi mogą finansować coś co głosi Państwo Narodowe, któremu zawsze się sprzeciwali? Otóż łatwo zobaczyć, że Nacjonalizm przeciętnemu Kowalskiemu kojarzy się z obroną przed imigracją. Można więc to wykorzystać jako obrone przed imigracją muzułmańską i atak na ich cywilizację co niewątpliwie jest po myśli syjonizmu.
Tylko ruch, który nie reprezentuję interesów Stanów Zjednoczonych, Izraela, Unii Europejskiej czy każdego inne państwa lub molocha, lecz reprezentuję interesy tylko polskie, której źródła finansowania są jasne może godnie stać na czele Narodu. Takim ruchem jest Narodowe Odrodzenie Polski.
ciemnogrodzianin 2005-09-25 20:31:33
skomentuj (3)