O czym chcesz poczytać na blogach?

Odlotowa farma 2

When I close my eyes...

Chcę, by mówiono mi, że będzie lepiej.
Nie chcę nieszczerych przeprosin.
Nie chcę sztucznych uśmiechów i udawanych przyjaźni.
Nie chcę tego całego fałszu, który mnie otacza

2005-01-11 14:29:10 skomentuj (0)

==> BeZ n!eGo Um!eRaM... ;) <==

Ostatnio bardzo duzo.Ale źle mi jest,
Bo dalej nie ma cię
I tylko tęsknię.
Nienawidząc łzy i
Wszystkie rodzaje smutku

2005-01-18 10:15:28 skomentuj (5)

==> CoStAm CoStAm.... <==

Wczoraj naszla mnie ochota na zafarbowanie wloskof :) Poszlam wiec do sklepu i kupilam sobie farbe. Nad kolorem zastanawialam sie dosc dlugo bo nie moglam sie zdecydowac czy wybrac ciemny.

=] Bylo na prawde extra! Balowalismy do rana, dzisiaj nie czuje sie za dobrze, ale na pewno lepiej niz w Sylwestra =D Mam calkiem nieduzego kaca, ale przezyje- najwazniejsze ze bylo duzo fajnych ludkow i odlotowo sie bawilismy. Nie bede pisac szczegolow, bo sa one na prawde zbedne, bo i tak wiadomo co sie miejwiecej dzieje na takich dżamprezach =P Okresle to w jednym zdaniu: "Ja chcę jeszcze raaaz!" =D =P.

Gry po Polsku - Onet.pl Blog

polskie gry
skomentuj

08 marca 2011
Aerie Duch Lasu

Wódz Azteków: Nowe ziemie
Odlotowa farma 3: Madagaskar
Terrafarmers

z medycyną jak z miłością- nigdy do końca i nigdy na pewno.. - bloog.pl

Się objawia. Pani niby w rozpoznaniu z Bahama ma Chorobę Alzhaimera, ale nasz dr  doszedł od razu do wniosku, że  w tym przypadku prawdopodobnie chodzi o mikro udary mózgu- przy ciśnieniu 230/170 teraz i standardowo tak wysokim właśnie - to jest bardziej prawdopodobne. Na szczęście kobieta ma jakiś niesamowitych przyjaciół wśród sąsiadów- pełnią  swoiste dyżury, wożą ją.Dla mnie szalenie kusząca perspektywa- normalnie egzamin jest w czerwcu - razem z egzamem z genetyki, diagnostyki laboratoryjnej i królowej 4 roku- farmakologii.. no i w moim przypadku i mikrobiologii :/ Nie ma wyjścia. Muszę się sprężyć i spróbować choć. Psychiatria mnie zawsze interesowała przecież :)

Istoty z naszego świata:(  - Beherowka..z moimi Rodzicami :))  Zważywszy na mega wielkie niedobory snu, schodzący stress, ogólne wycieńczenie wystarczyły 3 kieliszki i byłam w mocno odlotowym nastroju.. A! i już wiem, że akurat ten alkohol jakoś źle na mnie działa :/  Nie ma to jak dobre winko...

Następnego dnia, z racji nadal utrzymującego się spadku nastroju -.

Gry Farm Frenzy na PC i online - Onet.pl Blog

Niedźwiedzie, kupować rozmaite budynki produkcyjne i ulepszać pojazdy. Na pewno polubisz pocieszne animacje, których jeszcze nigdy w grach rekreacyjnych nie było! Nie przegap zabawy w "Odlotowej farmie 2: Pizza party"!
 
Główne zalety gry

  • 90 poziomów
  • 10 zwierząt
  • 28 produktów
  • 15 budynków
  • Furgon i samolot, które.
A Wam jak tam podobają się te gry?

farmmi (13:57)
Proszę o komentarz
Odlotowa Farma 2 - Farm Frenzy 2
Oraz nowego sprzętu, co znacznie poprawi wydajność farmy i pozwoli pokrycie zapotrzebowania klientów. Dzięki bajecznej grafice 3D, skocznej muzyce i ekscytującym godzinom gry w gospodarstwie wiejskim, Odlotowa Farma 2 gwarantuje wyśmienitą zabawę!
 
Główne zalety gry
  • Pięć; rodzajów produktów możliwych do zakupienia w mieście
  • Cztery.