O czym chcesz poczytać na blogach?

Odlewanie

Coventry

Mobilna
Kategorie: Wszystkie | A wiecie,że... | Wpisy Przemka | Wpisy Sylwii | Wycieczkownia
RSS
poniedziałek, 21 maja 2007
Robotnik zmianowy

No to znalazłem zajęcie na najbliższe kilka tygodni (może i miesięcy). Od dzisiaj pracuję w fabryce, w której wytwarza się części do silników. Dokładniej odlewa się wirniki do sprężarek (tak to chyba się po Polsku zwie), z tego co zapamiętałem to do nowych garbusów. Ja i jeszcze dwóch kolesi przygotowujemy formy z których te cuda są później odlewane. W sumie proces wyrobu jednej formy składa się z grubsza z  trzech czynności, więc są trzy stanowiska pracy (w tym dwie maszyny). Dzisiaj w ramach szkolenia pracowałem wszędzie po trochę. Zaczynam o 6.00 kończę o 14.00. Nie jest to na pewno praca moich marzeń, ale na początek nie jest źle. I jak mówił dyrektor, u którego na dzień dobry wylądowałem na dywaniku (w celu przywitania, nie żebym coś od razu przeskrobał) mam szczęście, że u nich pracuję, bo na moje miejsce z.

zielone opowieści z mojej nie zawsze zielonej duszy

Seks w zimnym namiocie też mnie nie kręci, żeby się najebać wolałabym zostać w domu i następnego dnia umyć się we własnej ciepłej łazience, a żeby kupić trawkę wystarczy
przejść się do gimnazjum nie trzeba przejeżdzać pół Polski, jeśli ktoś tam nie był, nie zrozumie tego fenomenu, jeśli ktoś nie kocha takiej muzyki nie zrozumie co to bawienie się do 5 rano na koncercie.. gdy pytają moją mamę, czy się o mnie nie bała- odpowiada co roku, że bardziej by się martwiła gdybym wychodziła do lokalnej dyskoteki- w takich jest mniej bezpiecznie i ma racje. a jeśli ktoś ginie w pociągu to robi to z własnej głupoty- tylko debil otwiera drzwi w czasie jazdy tylko idiota odlewa się stojąc na schodach jadącego pociągu- przykre ale prawdziwe, a co do sprzedawania alkoholu małolatom- to sama musiałam pokazac dowód i facet, który miał lat 40 a był po mnie też musiał..i dobrze. poza tym sprzedawano tam tylko tyskie a jakby się rozejrzeć to żaden z małolatów takiej puszki nie miał w łapce a jak mu ktoś dorosly tam kupił to też debil.

cicho-cieplo-ciemno 2007-08-06 19:50:18 skomentuj (3)


gra wstępna
co?
wio

no i wszystko jasne

pamiętasz?
sklep zoologiczny..
a skąd pani wie, że ten pokarm ma ulepszony smak?, kto to sprawdzał?
siara!

walczyć.

emmene moi avec toi - Onet.pl Blog

Światło świeci i przeszkadza - mówią.
zgaszę - też jest źle.
za głośno oddycham.
za głośno się nie ruszam.
bo jestem obecna, więc przeszkadzam.
mówię, że mogę wyjść - zakazują.
bo się będą martwić i nie zasną, i to będzie moja wina.
a zawsze zasypiają i po powrocie muszę się dobijać.
nawet krzyczeć i kopać w drzwi.
żeby zobaczyć kogoś totalnie zaspanego z głupawym uśmiechem "dzwoniłaś?".
klucza mieć nie mogę - podobno zgubię.
niczego poza szczęściem w życiu nie zgubiłam.

hipokryci...


(20:33)
0.
ona vs on
"jesteśmy razem dwa lata.
po kilku dniach znałam jego numer telefonu i gg.
po miesiącu znałam na pamięć również nr jego rodziców, brata i siostry.
po pół roku znałam na pamięć jego IP, nr karty kredytowej, kod pin dotelefonu, także innej karty, kod na domofon, piętnaście numerów gg jego przyjaciół, jego datęurodzin, pesel, numer ubezpieczenia i godziny, w których sie odlewa...

a on @#$%! nie moze zapamiętać, kiedy mam urodziny!"


Moje życie, Moje sprawy, Moje Twarze czyli WIKO® blogujeNic 2009-04-03 20:23:53

Kropki, kreski, czasem uśmiechy rzucane na przemian z odwracaniem wzroku. Problemy, radości, smutki. Czas pogody i czas burzy.
Takie zwyczajne życie, które pędzi razem ze mną.
Nie dzieje sie nic...

skomentuj (1)

Dzisiaj trochę o fenomiene Nasza-Klasa 2009-04-18 11:23:47

Nie wiem jak Was, ale mnie coraz bardziej zaczyna wkurzać merkantylne podejście serwisu NK do swoich użytkowników. Dlatego też oświadczam: nie wysyłam prezentów, nie polewam, nie odlewam, nie oceniam, nie stawiam punktów i w ogóle ten cały dziwaczny shit olewam. Nie połączę swojego konta NK z allegro, bo zwyczajnie sobie nie życzę, aby widziano czym handluję. Proponuję NK aby dodano jeszcze miejsce na roczne rozliczenia podatkowe z US (bo przecież fajnie jak znajomym z NK gul skoczy, że zarabiam więcej niż oni, a przecież tak bardzo lubimy się chwalić), miejsce na dane o koncie w ZUS i NFZ wraz z danymi z karty pacjenta oraz dane o grupie krwi. Miłym elementem bedzie także mozliwość publikacji aktu zgonu jako ewidentny dowód na zamknięcie konta użytkownika (czytaj: miły akcent na zakończenie tej "fascynującej przygody", jaką jest korzystanie z konta w.