O czym chcesz poczytać na blogach?

Odkurzacz

Jubiler

Serwis odkurzaczy centralnych diamenty kamienie szlachetne Lublin apartments Lublin gagatach tanie bale sylwestrowe w lublinie biżuteria Lublin salon cytata brylant pracownia złotnicza Lublin reklama akrobata biżuteria kosztorysy budowlane Lublin lublin indosata serwis odkurzaczy centralnych kosztorys dla ARiMR ślubne Lublin fata pisos kosztorys dla banku ekrany reklamowe Lublin buriata lublin kosztorys dla PFRON obrączki fiat-a medical Kosztorys inwestorski sylwester na roztoczu jubilata biżuteria Kosztorys na kostkę brukową alojamiento cassata import Kosztorys na remont łazienki Najlepsze strony gratach apartments for rent Kosztorys norma PRO apartment arhatach pokoje Kosztorys ofertowy lublin eleatach odkurzacze centralne w lublinie Kosztorys powykonawczy canavac furiata pierścionki Przedmiary Obmiary obrączki jubilata telebimy Kosztorys według Sekocenbud KNR salon motocykli hakatach pozycja Tabela elementów scalonych Google fregata wyświetlacz Kosztorys dla zamówień publicznych złoto gzowata montaż centralnego odkurzacza Kosztorysant budowlany apartment Lublin gratach wyświetlacze wibratory zagęszczarki Lublin centralny odkurzacz dolatasz dodatki ślubne Lublin maszyny budowlane Lublin komis maszyn budowlanych bułata szafir sprzedaż maszyn budowlanych Lublin odkurzania brodata Sylwester Lublin wynajem maszyn budowlanych Lublin ślubne balatach Lublin naprawa maszyn budowlanych Lublin akcesoria do.

Ja to wciągam

Ten temat - pytania z życia wzięte - później. Na razie zapraszam do zapoznania się z poglądami mojego szefa zgrabnie ubranymi w słowa przez pewnego, znajomego redaktora - na prawdę możesz dowiedzieć się czegoś nowego. Koniec nud!"No to mieszkanie lśni"

- mówimy z satysfakcją do siebie padając na fotel po zakończonym sprzątaniu. Końcowy efekt wynagradza nam nawet momenty przerażenia, gdy w ekwilibrystycznych pozycjach łapaliśmy równowagę na stołku ze ssawka w jednej i korpusem odkurzacza w drugiej ręce podczas zbierania pyłu z lampy, karniszy, czy wierzchów wysokich mebli. Niewiele łatwiej było na schodach. A na deser czekało nas jeszcze pozbycie się torby z kurzem, albo - co nawet jeszcze słodsze - opróżnianie i mycie pojemnika i filtrów. I pomyśleć, że w ten sposób odwaliliśmy kawał solidnej, nikomu nie potrzebnej roboty.


Jak to?

Zwyczajnie można było lepiej zainwestować pieniądze wydane na nasz sprzątający.

Masz problem? Napisz post na forum...

Może od razu Pershing, rodzaj rakiety międzykontynentalnej albo amerykański generał na liter poziomo

[podesłała valaquenta - dzięki ;-)))))]

NOWA METODA ZASPAKAJANIA SIĘ

Link || kategoria: zdrowie i uroda || 16.01.2010, 17:35 || Komentarze (53)


POST NA FORUM:
Wypadly mi jajniki?! Zaczęło sie bardzo niewinnie. Otóż złozyło sie ze akurat zostałam sama w domu i mi sie zachciało, a ze nie mam chłopaka to sie zaspokajam czymkolwiek: wibratorem, ogórkiem, itp. Jednak dzisiaj postanowiałm sie zaspokoc czym innym. Z rana było w domu sprzątanie. Mama zostawiła odkurzacz i pojechała po nowe worki. Jako że odkurzacz przyciągnał mój wzrok, postanowiłam sobie ulżyć rurą od odkurzacza. Taka długa i szeroka... No więc rozłożyłam nogi i zaczęłam sobie wsadzac te własnie rure od odkurzacza... Było cudownie. Jednak w pewnym momencie zauwazyłam, że nasz kot Mruczuś się szwęda obok odkurzacza, ale nie przejmowałam sie tym, a tylko zaczełam sobie wsadzać rurę jeszcze głębiej. No i w pewnym momencie stało sie coś strasznego. Mruczuć położył się na odkurzaczu na przycisku "power", a że odkurzacz był podłączony do prądu, natychmiast się włączył. Ciąg był taki silny, że nie mogłam sobie wyciągnąć rury! Próbowałam z całych sił, ale.

Norbert Blog - bloog.pl

Zagospodarowaniem w nowym biurze.

Podziel się:
Tagi: przeprowadzki biur warszawa
Trackback: http://bloog.pl/id,330604240,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Worek do elektroluksu.

wtorek, 15 listopada 2011 22:44
Nowoczesne odkurzacze wyposażone są w specjalne worki do odkurzaczy, dzięki którym możliwe jest natychmiastowe opróżnienie elektroluksu po jego użyciu. Takie worki do odkurzaczy są oczywiście jednorazowe i zazwyczaj wykonane są z bardzo mocnego rodzaju papieru lub innego typu tektury. Są one bardzo pojemne, chociaż oczywiście istnieje możliwość doboru worka do modelu odkurzacza, jaki posiadamy.
Wiadomo, że każdy odkurzacz, w zależności od jego typu oraz wielkości, charakteryzuje się inną pojemnością. To właśnie tę pojemność należy brać pod uwagę za każdym razem, gdy nabywamy nowe worki do odkurzaczy. Takie worki do odkurzaczy dostępne są w każdym większym hipermarkecie oraz w.

Wszystko o sprzęcie jaki chcesz mieć w domu...

Tagi: BD670 dvd LG odtwarzacz blu-ray Philips streetcom wi-fi
10:52, marudka2000 , Drobny sprzęt RTV
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 września 2011
AMICA VK 5011 Maxis Power

Odkurzacz spodobał mi się od razu jak go tylko zobaczyłam. Połączenie szarości z czerwienią i okrągłym kształtem przypadł do gustu. Dwie rączki, o ile tak można nazwać uchwyt przy rurze pozwalają na przenoszenie odkurzacza zarówno w pionie jak i w poziomie. Ruchoma rączka główna umożliwia zmniejszenie wymiarów odkurzacza i wstawienie go w ciasny kont.

Chromowane rury teleskopowe dopasowują się wielkością do wzrostu użytkownika. Natomiast zamontowany uchwyt przy rurze pozwala mieć jedną z dodatkowych ssawek przy sobie. Natomiast sama wymiana szczotki na ssawkę, mimo że technicznie bardzo prosta to jednak ciężka do wykonania dla drobnej kobiety. Powiem szczerze, że nigdy nie mam siły sama ściągnąć szczotkę i założyć inną końcówkę.

Odkurzacz posiada regulowaną moc ssania zarówno przy samym odkurzaczu jak i przy rurze, nie trzeba zatem schylać.