O czym chcesz poczytać na blogach?

Oddział zamknięty

Natalie Granger. The end of her history.

Nie umarła
>>Data:wtorek, 31 lipica 2007
>>Godzina:19:41:53
>>komentarze [7]

Świat jest pełen tajemnic, które trzeba odkryć samemu...

***

W pierwszy wolny weekend dostaliśmy pozwolenie na odwiedzenie Harry'ego. McGonagall załatwiła nam wejście do św.Munga na oddział zamknięty. Po zjedzeniu śniadania wyszliśmy z zamku w eskorcie McGonagall i Hagrida. Za bramą teleportowaliśmy się do Londynu. Doszliśmy do starego i zaniedbanego domu handlowego o nazwie "Purge & Dowse Ltd.", który podobno był zamknięty z powodu remontu. Tylko, że chyba od jakiś dziesięciu lat nikt tam nie wchodził. Na.Dlaczego pielęgniarka mu od razu tego nie podała... Przypuszczamy, że ktoś rzucił na niego Zaklęcie Trwałej Śpiączki...
To wspaniale! Czułam, że stało się cos dobrego! Nie pomyślałabym jednak, że Harry się obudził...
-Możemy się z nim zobaczyć?-zapytałam.
-Tak, oczywiście.
Weszliśmy na oddział.
-Harry!-krzyknęła Hermiona. -Ty żyjesz! Nawet nie wiesz, jak się o ciebie martwiliśmy!- w tym momencie rzuciła mu się na szyję.
-Za chwilę mnie udusisz:)-powiedział.
Teraz ja podeszłam do niego i go uściskałam.
-Kocham Cię, Harry-szepnęłam. Po chwili dodałam już głośniej. -Co się.

"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza." - Onet.pl Blog

Koncerty:)

Dawno tu nie pisałam, tak się jakoś złożyło. Ten mój słomiany zapał ehh;) Za jakiś czas zaczne swój sezon koncertowy:) Moja trasa będzie wyglądać mniej więcej tak:

 3 maja Tychy- Oddział Zamknięty

11 maja Kraków - Ira ( i tu się pojawia pewien problem bo nie wiem czy mnie tam wpuszczą bo ten koncert odbywa się w ramach Juwenali a tam ponoć wstęp mają tylko studenci)

10 czerwiec Miechów - Oddział Zamknięty

26 sierpień Bielsko Biała - Ira

Narazie tylko tyle , ale to się.

pitt.72@poczta.onet.pl - Onet.pl Blog

W końcu na wasze prozaiczne, spłowiałe majtki i staniki z wypadającą fiszbiną.. 

 

Od tygodnia nakręcam się jedną z 2 najlepszych płyt rockowych polskich lat 90. Właściwie nie wiem, która jest lepsza.

Wiem!

Na bezludną wyspę z tego okresu wziąłbym jednak zamiast Turbo, Oddział Zamknięty z pasjonującymi riffami Obudź się, psychedelicznym To tylko pech, pełnokrwistwym Oddziałem, który już zamknięty jest, rozmarzonymi leszczynowymi włosami, rockowym orgazmem, który po raz kolejny zwija mnie i małolatami wplatającymi ręce we włosy (łonowe - rzecz jasna, jak na pamiętnym koncercie.

blog Moni

Już trzy albumy a za sobą wierną rzeszę fanów. Ostatni krążek, „Nie zatrzyma nikt” z 2005 roku, zapewnił Patrycji zarówno uznanie fanów jak i miejsca na playlistach i pochlebne recenzje. To prawdziwy album z charakterem, gdzie każdy kolejny utwór może zagościć jako singiel w stacjach radiowych.

Oddział Zamknięty już w latach 70-tych miał genialne wyczucie co może stać się hitem. Zaczęli mocno od „Ten Wasz Świat”, „Obudź się” i „Party” czy „Andzia i ja”. Debiutowali grając kilkadziesiąt koncertów miesięcznie i tak zostało do dzisiaj. Do ułożonych nie należeli i w.

Gwieździsta noc

 2007-02-01 20:17:59 >> OZ

Panuje we mnie ostatnio swoisty powrót do przeszłości. Wspomagany oczywiście odpowiednimi artefaktami. Na ten przykład tajemniczy skrót OZ, który mógł was zaintrygować, to nic innego, jak Oddział Zamknięty.

Co do sotatnich wydarzeń. Właściwie, to nic sie nie wyadrzyło. No, moze oprócz wspaniałej imprezy w sobote (tak tak, wszystko dzięki tobie, món), kilku nieporzoumień i wielu prób chóru. Śpiewa się fajnie, ale chyba sie do tego nie nadaję. Sie nie ma głosu, sie nie śpiewa...

.

Zespół Aptekarze - Onet.pl Blog

Robson - perkusja
Robert ps ROBSON ps ŁYSY
ur w TOMASZOWIE MAZ
Ulubione zespoły:
Dżem - Oddział Zamknięty - Billy Cobham - Alan Jackson - Albert Lee - Eric Clapton - Chris de Burge
Poza muzyką interesuje się :
sport - turystuka - poezja śpiewana - kulinaria