O czym chcesz poczytać na blogach?

Oddychanie

ROKOSTAGEMAN Blog O Wszystkim I O Niczym | kliknij ABOUT aby przeczytac o czym jest mó blog

Podczas intensywnego wysiłku odsetek ten może wzrastać nawet 10-krotnie. Większość O2 ulega czteroelektronowej redukcji, zmieniając się w wodę. Jednak część dostaje tylko jeden elektron, w wyniku czego powstaje niezwykle agresywna forma tlenu anionorodnik ponadtlenkowy.
Indyjscy jogini przed tysiącami lat odkryli, że oddech jest bramą do doskonałości, cudownych mocy i duchowego wyzwolenia. W czasach obecnych mamy coraz więcej dowodów na to, że dawni mędrcy nie mylili się. Normalnie żyjąc, chodząc, myśląc i śpiąc wykorzystujemy tylko drobną część możliwości, jakie zawarte są w oddechu. Wyobraźmy sobie podziałkę ze wskazówką. Wskazówka pokazuje stan oddychania. Stoi pośrodku i to jest nasze oddychanie normalne. W lewo na skali zaczyna się obszar, gdzie oddech nie dostarcza dosyć tlenu i człowiek zaczyna się dusić. Na skraju podziałki jest czerwona kreska – to śmierć. A co jest na prawo? Co się dzieje, kiedy oddychając dostajemy tlenu za dużo? Do niedawna mało o tym wiedziano (chociaż jogini wiedzieli…). Okazuje się jednak, że na prawo (w myśl naszego porównania z podziałką) zaczyna się obszar zmienionych stanów świadomości – świadomość wizyjna, czyli stan, w którym otwiera się legendarne Trzecie Oko. Ten obszar ludzkich doświadczeń współcześnie na Zachodzie zaczęto badać niezależnie z różnych stron. Weszli tam twórcy rebirthingu, czyli techniki cofania się (w.

Måns Zelmerlöw & Darin Zanyar - Onet.pl Blog

Czat- playahead.se
 Honeybee pyta: 
Kiedy Twój nowy album? 
Darin odpowiada: 
witaj, mój nowy dysk będzie 3rd grudnia! 

DESILVA pyta: 
dlaczego nie usłyszał od was na długi czas:) 
Darin odpowiada: 
Ja pracowałem z dysku w tym 2 lata i pisał ile piosenek w dowolnym momencie, że jest tak dobre, jak to możliwe. Byłem również rekord w Niemczech, Szwajcarii lub Austrii, więc mam nawet tam dużo i Toured i tam wydała swoją muzykę. 

(D) _SUMALINOG pyta: 
ERE prawda, że należy zrobić utwór z Kat Luna? 
Darin odpowiada: 
Cześć, tak moje nowe piosenki w oddychaniu your love to duet z Kat Deluna, był tylko w Nowym Jorku i odtwarzane wideo do niej 

SONYPSP pyta 
Darin Cześć! 
Ja zastanawiam się, jak zwykle przygotowuje dla ciebie seks? 
MVH SEBB 
Darin odpowiada: 
I zazwyczaj śpiewa się trochę, niewiele jest dzwonienie przed nim jedzie, ale jest ona dobra ... I get a kick it! 

ELIN WALLIN zapytać: 
po prostu chciałem powiedzieć, że jesteś ładna: O <3 
Darin odpowiada: 
thanks so much:) 

HHANN zapytać: 
cześć! jak było uruchomienie w Niemczech? 
Darin odpowiada: 
Ci poszło bardzo dobrze w Niemczech. Czy wszystkich głównych programów telewizyjnych i moje piosenki Insanity odtwarzane całym świecie,.

barany umierają stojąc

Go szczególnie. Finalnie, rzec by można. Nie żeby zanosiło się na jakikolwiek finał. Po wyjeździe w bezczynność, w cichy quasirelaks bez dziania się, po takim tygodniu i wreszcie po powrocie do domu jenzor nie wątpi już. Jenzor podłączony do kroplówki Internetu jest jeznorem; w przeciwnym razie jest jenzorem niepełnym. Nieznacznie, bez jednego klocka w układance -- jednakowóż niepełnym.

Niedawno, jak szłam z DOLLY do kościółka doszłam do wniosku, że jestem uzależniona - od neta.

(Czytelnik sam -- jeśli taka jego wola -- znajdzie bloga, z którego powyższe).

Jenzor nie jest wszakże uzależniony od neta. Jezor w samotności wypracował swój własny system oddychania. Jenzor oddycha ani chybi łamiącym każdą regułę feng shui stanowiskiem komputerowym swojego ani chybi łamiącego każdą regułę feng shui pokoju. Oddycha monitorem, oddycha literami na ekranie. Oddycha dzienną porcją bzdur, dzienną porcją zabawy, dzienną porcją niezobowiązującego humoru. Oddycha stałą lekturą wieści, stałą lekturą komiksów, stałą lekturą blogów. Oddycha kontaktem z ludźmi, z którymi proza rzeczywistości nie daje mu kontaktu. Oddycha informacją, oddycha dostępem, oddycha p o t e n c j a l n o ś c i ą. Oddycha hałaśliwymi sygnałami wiadomości, soundtrackiem dnia codziennego. Bo i tryb offline szarego.

Arytmia Życia - Onet.pl Blog

Nie będzie zgiełku i zamieszania i co wtedy???

I tak właśnie nadszedł ten dzień. Pierwszy dzień urlopu!! Hmm...

Wczoraj wieczorem zaplanowałam wyjście z przyjaciółkami by ... nie myśleć o tym co ja z sobą zrobię dnia następnego. Wieczór był miły, jak zawsze w ich towarzystwie, ale już w drodze do domu zaczęłam się najzwyczajniej w świecie martwić, co będzie dalej. Bo ile można odpoczywać?? dzień?? trzy dni?? ale dwa tygodnie to już... za dużo na nic "nierobienie". Rano obudziłam się po 6 jak zawsze... zasnęłam do 7, a później znowu do 8... i tak się przemęczyłam do 9:00. Hmm... zjadłam śniadanie, włączyłam radio.. i... szwędam się po tym domu z kąta w kąt, próbując zaplanować sobie dzień. Stanęło na tym, że planów nie mam...po prostu odpocznę. Zajmę się niczym... pomyślę o niczym...!!!

Hmm... dwa tygodnie!!

Podobno....

... "Dobrze jest od czasu do czasu przestać robić to, do czego się przywykło, by wiedzieć, że człowiek rządzi przyzwyczajeniem, a nie odwrotnie" ...

Tołstoj

Chyba wątpie w te słowa...

 

agnieszkaanna
19 Oddycham...