O czym chcesz poczytać na blogach?

Odciski

humor - Onet.pl Blog

Że ma sposób na dokładniejsze golenie i wyciąga z szuflady drewnianą kulkę. Każe ją facetowi włożyć w usta i rzeczywiście, perfekcyjnie goli napreżoną w ten sposób skórę policzków.
Zadowolony z efektu klient płaci za usługę i szykując się do wyjścia pyta:
- A co by się stało, gdybym przez przypadek połknął tę kulkę?
- Nic strasznego - uspokoił go fryzjer - przyniósłby pan ją jutro. A bo to mało razy się tak już zdarzyło?
Bigdarek1 (12:12)
2 (!!) zostawione odciski:::...
Egzamin
Egzamin na wydziale radiotechniki. Profesor siedzi i stuka palcami w blat, studenci piszą coś w skupieniu, tylko jeden nic nie kuma. Nagle dwóch studentów zerwało się, podbiegło, wzięło wpisy i wyszło. Potem jeszcze kilku. Potem cała reszta. Na koniec został tylko biedny niekumaty. Profesor mówi do niego:
-.

Leki na wszystkie choroby

– centymetra wolnego miejsca. Buty powinny być także na tyle szerokie, żeby palce i cale stopy nie były ściskane z boków. Oczywiście nie mogą być też za szerokie, bo wtedy stopa się przesuwa i trze o but, co też może skończyć się powstaniem odcisków. Po całym dniu chodzenia stopy są zawsze lekko spuchnięte, dlatego powinno się kupować buty po południu.

We don't get fooled again. Don't get fooled a game. No, no . . . - Onet.pl Blog

Te ślady na szyi?
-Aha.-przyjrzała się-Tak jakby pasek od spodni.
-Brawo. Przeszłaś pierwszy etap kursu na patologa.
-Weź nie żartuj. Mogę być ostatnią osobą, która widziała ją żywą.
-A Ryan?
-Zobaczymy. Facet nie ma szczęścia. Nie dość, że ma swoje problemy, to jeszcze najprawdopodobniej będzie musiał zeznawać w sprawie tej całej Anny.
-Natalia.
-Co?
-Zobacz. Znalazłam przy niej drugi dowód osobisty.
-Pokaż.
-Trzymaj.-podała
-Monika Rabczewska.-przeczytała-Ciekawe, czy Wolfe o tym wiedział.
-Nie przesadzaj. Był tylko jej sąsiadem.
-Masz rację. Wezmę oba dowody i podam Ericowi. Może znajdzie odciski palców.
-Ok. Potem przyjdź do mnie po dokładniejsze wyniki.
-Jasne.
Podeszła do Erica, który razem z Call przeszukiwał miejsce zbrodni. Park.
-Mam coś dla ciebie.-powiedziała
-Całusa?
-To chyba dostajesz od kogoś innego.
-O co ci chodzi?
-A tobie?
-Masz te dowody i zobacz czy nie ma na nich odcisków palców.
-Ok.
-Ja dokończę z Calleigh oględziny.
Wziął zapakowane przedmioty od Boa Visty i pojechał do LABu.

***

Tymczasem Ryan i Cam byli już w MDPD. Horatio skończył przesłuchiwać Christinę. Zajęła się nią Cameron. Pojechały do mieszkania Wolfe'a, natomiast Ryan został aby.

Powrót do... - Onet.pl Blog

Się i zaczynasz gruntowne porządki. Przy okazji znajdujesz nietkniętą paczkę papierosów (które Ci się właśnie kończyły), pen drive'a, który Ci się ostatnio zawieruszył i - o dziwo! - kilka par czystych skarpetek :) Tak, porządki jednak to całkiem fajna sprawa :P

W pracy jest super - cieszę się coraz większym zaufaniem, wczoraj powierzono mi klucze do biura, które otwieram i zamykam oraz nadzór nad nowym pracownikiem. A pracuję tam dopiero dwa tygodnie...
Balbina (17:16)
4 odciski stóp

22 października 2007
Zboczenie
Mam jakieś skrzywienie zawodowe. Chyba za długo ostatnio siedzę w pracy. Może to głupio zabrzmi, ale zaczęłam... personalizować moje maszyny! Facet chciał coś wydrukować, a ja do niego, że ON (XEROXik) musi się rozgrzać (a nie ONA - drukarka). Delikatnie głaszczę poczciwego Infoteca,a on w.

Blog Przemas112

Wspomina o trudach związanych z zawartymi w niej teoriami o globalnej prehistorycznej cywilizacji i tajemniczych przedmiotach „wykonanych ludzką ręką”, które odnajdywano w najgłębszych i najstarszych geologicznych osadach. Krytyka dosięgała go nie tylko ze strony naukowców, ale i religijnych fanatyków. Niektórzy otwarcie przyznawali, że autor nie miał prawa pisać o archeologicznych dziwach, ponieważ podobne odkrycia, jeśli zostaną uznane mogą wpłynąć na tradycyjny i uznawany wizerunek historii człowieka.

Zdawało się, że dużo emocji wzbudzały odciski sandałów i stóp w pokładach pochodzących sprzed 250 mln lat. Jeśli nie były to odciski stóp hominidów, musiała pozostawić je dwunożna istota o budowie stopy bardzo przypominającej ludzką.

Skamieniałe ślady stóp mogące należeć do ludzi, znajdowane są na całej planecie, choć jak się zdaje najwięcej w południowo-zachodnim USA. Ślady te w dodatku odnajdowane były w miejscu ze śladami trójpalczastego dinozaura, wywołując niekończące się kontrowersje u przedstawicieli ortodoksyjnej nauki, gdyż.

I'm here - Onet.pl Blog

Se dalej stałam i odpowiadałam i wykonywałam przy tym bardzo dziwne i interesujące gesty  No i dostałam 4 ! Cieszeeeeeeee sieeeee!!!! To chyba moja pierwsza w życiu 4 z odpowiedzi z geografii  Gegra nigdy nie była moja mocna stroną

Na angielskim sor był taki zkacowany i nieprzytomny po swoim ślubie, weselu i poprawinach, że ta lekcja nie wyglądała tak jak wygląda zazwyczaj (czyli  nienormalnie) No a tak marudził że wytrzymać się nie dało.. jeszcze takim "rozlazłym i wymemłanym" głosem mówił...

 Wczoraj wieczorem mój kot zeżarł pająka, a tata do niego (kota):

"A zobaczysz jak Ci tyłkiem wyjdzie..!"

 

Dzisiejszy dzień opisze później bo mam gości  bleeeeeeeeeeeeee

Pozdrowionka! Zzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

 

Wink (17:28)
mam twoje odciski palców w kartotece ;P